Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Transpordikorraldus programmid Otsi top Transpordikorraldus programme siin! - Transpordikorraldus

Master of Arts programm pakub üliõpilastele võimaluse jätkata oma kõrghariduse omandamist pärast bakalaureusekraadi omandamist. Selleks, et viia lõpule üks kuni kaks aastat, valmistab ettevalmistus õpilasi kandideerima doktoriõppeprogrammidesse ja võimaldab neil laiendada oma karjäärivõimalusi.

Mis on MA halduses? Transpordijuhtimise valdkonnas on palju komponente, alates tarneahela juhtimisest kuni tegevustest poliitika kujundamiseni. Magistriõppekava eesmärk on teavitada õpilasi igast nendest valdkondadest ja valmistada neid ette kiirelt areneva ülemaailmse transpordisektori sisenemiseks. Mõned hõlmatud teemad hõlmavad transpordi juhtimise põhialuseid, töösuhteid ja transpordi rahastamist. Kuigi programmi peamine eesmärk on tutvustada õpilastele erinevaid transpordisüsteeme, õpetab programm ka neid süsteeme juhtima ja parandama.

Transpordivõrgud arenevad pidevalt ja üliõpilastel peab olema oskus analüüsida keerukaid probleeme tööstuses ja rakendada asjakohaseid lahendusi. Magistrikraadi programm annab üliõpilastele juurdepääsu kogenud õppejõududele. Õppurite kaudu saavad õpilased teadmisi, mis on vajalikud transpordisektori väljakutsetega tegelemiseks.

Programmide täitmiseks kulub umbes kaks aastat. Kuna õppemaks ja tasud varieeruvad koolist koolini, peaksid õpilased registreerumise maksumuse kindlaksmääramiseks pöörduma oma eelistatud kolledži poole.

Võttes magistrikraadi transpordi juhtimine viib mitmeid karjäärivõimalusi. Kuigi paljud tudengid leiavad tööd erasektori organisatsioonides, on riigi ja föderaalvalitsuse asutustes ka karjäärivõimalusi. Mõned kõige populaarsemad positsioonid lõpetanute seas on transpordihaldur, turvaekspert ja transpordi planeerija. Master of Arts programm annab õpilastele põhjaliku oskuste kogumi ja paljud tööandjad soovivad palgata neid, kellel on kraad transpordi juhtimine.

Paljud rahvusvahelised koolid pakuvad magistriõppeprogramme ning online-kursused on õpilastele kättesaadavad. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

2 Tulemused Transpordikorraldus

University of Greenwich

See programm on mõeldud vajaduste rahuldamiseks kodu ja rahvusvaheliste lõpetanud, kes pole varem spetsialiseerunud logistika ja transpordi või need, kes on huvitatud lai ... [+]

MA Transport & Logistics Management

Tekkimist ja laiendada kohalikke ja piirkondlikke kaubanduslepinguid, tööjõu vaba liikumist ja kiire kasv üldise globaliseerumisega on vajalik usaldusväärne ja säästev transport ja logistika süsteeme. Lisaks tähelepanuväärne kasv külastuste ja Ühendkuningriigist pärit viimase kümne aasta jooksul kasvanud Suurbritannia kaubandus- ja eriüritused, nagu Londoni olümpiamängudel aastal 2012, kõik nõudlus väljakujunenud transpordisüsteemid, logistika planeerimise ja juhtimise kogemusi.

See programm on mõeldud vajaduste rahuldamiseks kodu ja rahvusvaheliste lõpetanud, kes pole varem spetsialiseerunud logistika ja transpordi või need, kes on huvitatud laiendada oma teadmisi ja praktilisi võimalusi selles valdkonnas.... [-]

Suurbritannia London
August 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
IUBH University of Applied Sciences

Transpordi magistriõpe ... [+]

transport

Transpordi puhul A-lt B-st muutub üha olulisemaks - eriti globaliseeruvas maailmas - strateegiliste ja logistiliste probleemide tunnustamiseks ja rakendamiseks.

Transpordi magistriõpe

andmed* transportMillised on transpordi karjäärivõimalused?Pärast lõpetamist ootavad teid mitmekülgsed ülesanded juhtimisoskustega. Teie õpingute rahvusvaheline suundumus ning transpordi- ja logistikatööstus üldiselt muudavad teid globaalseks tegijaks. Potentsiaalsed tööandjad on transpordi- ja logistikaettevõtted, lennundustööstuse ettevõtted või konsultatsioonid. Teie vastutusalasse kuulub net või saagikoristamine. Optimeerige oma võrk ajakavade täitmiseks, olemasoleva võimsuse parimal viisil ärakasutamiseks või kohandamiseks praegustele turunõuetele.Samuti saate oma kodu kontrollida, turundust, kvaliteedijuhtimist, jaamade juhtimist, turu-uuringuid või strateegilist ettevõtte planeerimist.... [-]
Saksamaa Bad Honnef
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 - 4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles