close

Filtrid

Kuva tulemused

Turundus programmid Otsi top Turundus programme siin! - Turundus

Üliõpilastele, kes soovivad oma karjääri edendada hariduse kaudu, on magistrikraadi poole pööratav valik. Kogu maailmas pakuvad ülikoolid oma MA-programme mitmesugustes valdkondades. Mis on MA turunduses? See aste põhineb sageli ettevõtluse, juhtimise või isegi psühholoogia taustal. Turundust õpivad üliõpilased tuginevad nende taustteadmistele, et õppida, kuidas ettevõtted ja too… Loe edasi

Üliõpilastele, kes soovivad oma karjääri edendada hariduse kaudu, on magistrikraadi poole pööratav valik. Kogu maailmas pakuvad ülikoolid oma MA-programme mitmesugustes valdkondades.

Mis on MA turunduses? See aste põhineb sageli ettevõtluse, juhtimise või isegi psühholoogia taustal. Turundust õpivad üliõpilased tuginevad nende taustteadmistele, et õppida, kuidas ettevõtted ja tooted käivad tänapäeva maailmas. Turundusuuringute edenemisel avanevad nad eri valdkondadesse nagu sotsiaalne meedia, tootehaldus ja avalikud suhted. Sageli keskendutakse suhtlemisele kliendi või kliendiga, võttes samal ajal arvesse ettevõtte mõtteviisi. Kuna maailma majandus muutub üha enam globaliseeruvaks, on turundus üha enam rolli ülemaailmsete klientide väärtust edastamisel.

Õppides turunduse magistriõppes, õpivad õpilased, kuidas kõige paremini vastata teiste soovidele ja vajadustele, oskusi, mis teenivad neid hästi nende suhetes teistega. Õpilased keskenduvad ka kultuuridevahelistele küsimustele ja rahvusvahelisele ekspordile, valdkondadele, mis laiendavad oma kultuurilist maailmavaadet ja võivad viia reisimiseni rahvusvaheliste uuringute läbiviijate hulgas.

Kuna magistrikraadi turustamiseks kuluv aeg on tihti varieeruv, sõltub õpilase ajakavast sõltuvalt kuludest, mis kulutatakse programmile ja valitud koolile. Õpilased peaksid kontrollima turustusprogrammi maksumust, mida nad soovivad rohkem teada saada.

Turundus on lai õppesuund ja turunduse magistriõppes valminud karjäär on võrdselt mitmekesine. Lõpetajad võivad leida, et nad liiguvad piiriüleselt rahvusvahelises äris kui tootejuhid või kontorijuhid. Kohalikult on turunduse lõpetajad sageli sellistes karjäärides nagu müügiesindajad, avalike suhete spetsialistid, müügijuhid, inimressursside spetsialistid, äriteabe analüütikud ja operatsioonide juhid. Tänu globaalse turunduse kasvule eeldatakse, et need karjäärid kasvavad jätkuvalt.

Tavaline 0 vale vale vale EN-US JA X-NONE Kapteni kraadi omandamine turunduses võib avada üliõpilase karjääri uutesse võimalustesse. Üleeuroopalised ülikoolid pakuvad seda programmi tulevastele üliõpilastele. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.