Osaajaga Turundus South West England - Turundus programmide South West England Turundus , South West England

Osaajaga Turundus South West England - Turundus programmide South West England Turundus , South West England

Turundus

Magistrikraadi on eelkõige üliõpilastele, kes soovivad parandada oma üldist matemaatika haridus või õpetada.

Turunduse programmid pakuvad tudengitele spetsiifilisi oskusi ning teadmisi, mis on seotud sihtgruppide identifitseerimisega, hinnastrateegiate väljatöötamisega, teenuste ja toodete arendamisega ning õigete tarbijateni jõudmiseks reklaamimeetodite rakendamisega. 

UK, Suurbritannia on rohkem kui 300 aastat vana ja sisaldab nelja komponendi rahvad: Inglismaa, Šotimaa, Wales ja Põhja-Iirimaa. UK on õppekeskuses on viimase 1000 aasta jooksul ja omab palju vana ja väärikas ülikoolides. Välisüliõpilased moodustavad olulise osa üliõpilaskonna at UK ülikoolides.

Osaajaga Turundus South West England - Võtke Turundus South West Englands. Saad kõik Turundus programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi

Ma äri Ja Juhtimine (marketing)

Bath Spa University
ülikoolis Osaajaga 12 - 32 kuud September 2018 Suurbritannia Bath

Hakka äri liider tulevikus selle karjääri tõstvate kraadiõppe juhtimise kvalifikatsioon. See kursus on üksikisikute otsivad usaldusväärset kraadiõppe Business and Management kvalifikatsiooni erialal rahvusvahelises äris. [+]

. Spetsialiseerunud rahvusvahelise äri tegeleb selle Bath Business School MA. Annab tugeva aluse äri, koos nimega erialal Marketing. Varustab sind kaubandusliku otsustusvõimet, teadmisi äri ja kutseoskused vaja edu. Valmistab teid õitseda kõrgema rollide globaalses ärikeskkonnas. Hakka äri liider tulevikus selle karjääri tõstvate kraadiõppe juhtimise kvalifikatsioon. See kursus on üksikisikute otsivad usaldusväärset kraadiõppe Business and Management kvalifikatsiooni erialal rahvusvahelises äris. Eelnev töökogemus ja esimese astme Business and Management ei ole oluline; uurime põhimõtteid äri ja juhtimise keskendudes oma tööalast. Ülevaade Kõrgtasemel, siis uuring erinevaid organisatsioone ja kiiresti muutuvas keskkonnas, kus nad tegutsevad nii siseriiklikult kui ka rahvusvaheliselt. Sul on spetsialiseerunud uurides ja uurides jooksul valdkonnas rahvusvahelises äris. Oodata, et suurendada oma akadeemilise uurimistöö oskusi ja praktilisi juhtimisoskusi. Pead need, et inimressursside juhtimine, keerulisi organisatsioonilised süsteemid ja nägu keeruline küsimustes, mis mõjutavad äri range, pragmaatilise ja tõhusalt. Kuigi sõltumatu uuring on võti magistritasemel, Bath Spa University on juhtiv, õpetamine keskendunud ülikool, nii et me toetame teid kogu oma kraad. Te õpite läbi loengute, seminaride, praktilisi seminare, hindamised, giidiga uuring ja üksikisiku ja grupi õpetused oma õppejõud. Me kasutavad ulatuslikult reaalne elu juhtumiuuringuid ja näiteid, elustamine, rikastades ja taustteabe oma õppimise ja tuua väliseid tööstuse kõlarid vähegi võimalik. Võimalused Väljasõidud Vajaduse korral me korraldada väljasõite, et rikastada Sinu õppimist. Tööpraktika, tööstus lingid ja praktikume Me kasutame simuleeritud töökogemus strateegiaid, mis teil vaja tegutseda justkui reaalse töökeskkond. Õppekava on rikastanud suhteid tööstusega. Näiteks hinnanguid võib moodustada umbes live püksikud, mida kohalikud, riiklikud või rahvusvahelised organisatsioonid, kes töötavad üheskoos teiega arendada lahendusi olemasoleva ettevõtte probleeme... [-]