Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Suurbritannia England Egham Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Turunduse uuringud Egham - Turunduse uuringud programmide Egham Turunduse uuringud, Egham

Humanitaarteaduste magister ehk MA on ülikooli kraad, mis omandatakse tavaliselt peale kaunite kunstide, humanitaarainete, sotsiaalteaduste või muude sarnaste erialade lõpetamist. Need programmid kestavad tavaliselt kaks aastat.

Turunduse ja kommunikatsiooni kursustel õpetatakse kuidas koostada turustamise plaani, tuginedes turuuuringutele ning turunduse põhimõtetele. Need kursused on tavaliselt ka osa sertifikatsiooni või kraadiõppest. Muude teemade hulka kuuluvad näiteks see, kuidas kasutada tarbija otsustusprotsessi trende loomaks tootemärgi kuvandit.    

Suurbritannia Suurbritannia ja Põhja-Iiri Ühendkuningriigi, üldtuntud kui Suurbritannia ja Inglismaa, on suveräänne riik asub off looderannikul mandri-Euroopas.Kaks kõige kuulsam (ja vanim) ülikoolid Oxford ja Cambridge (sageli nimetatakse Oxbridge paljud britid) Inglismaa on ka mitmeid teisi maailmatasemel institutsioonide, sealhulgas mitu Londonis (eriti Imperial College, London School of Economics, University College London ja King 's College London, kõik on osa London University)

Turunduse uuringud Egham - Võtke MA Eghams. Saad kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem

2 Tulemused Turunduse uuringud, Egham

Royal Holloway University of London

See Marketing MA on suunatud üliõpilastele, kes on huvitatud intellektuaalse arusaamise arendamisest turunduse kontseptsioonide ja protsesside aluseks olevatest teooriate ... [+]

Ülevaade

See Marketing MA on suunatud üliõpilastele, kes on huvitatud intellektuaalse arusaamise arendamisest turunduse kontseptsioonide ja protsesside aluseks olevatest teooriatest. Teete tugevaid teadmisi ja mõistmist tänapäevaste turunduse, tarbijate ja kultuuri küsimuste kohta. See on eriline, teadusuuringute juhitud kursus, mis põhineb kaasaegsel teoorial ja juhtumaterjalil, mis on keeruline ja uuenduslik. See tugineb selle valdkonna kõrgeimal tasemel teoorial ja praktikale ning tugineb meie teadlaste ulatuslikule uurimis- ja õpetamisoskusele.

Lõpetamisel on teil põhjalik ja kriitiline arusaam maailmast, mida üha enam määratleb tarbimiskultuur ja turundustegevus, mis on seotud tugevate kliendisuhete ja ärivõimaluste loomisel. Saate katta spetsialiseerunud turunduse teemasid, mis on spetsiaalselt ette nähtud selle magistriõppe programmi jaoks ja on valitud nende asjakohasuse tõttu tänapäeva turundustegevuste ja -uuringute jaoks ning olemasolevate analüüside ja arusaamade vormis väga tipptasemel. Teie õpingud hõlmavad selliseid küsimusi nagu turunduse, tarbijate ja brändingu kriitilised ja praktilised arusaamad ning uurivad uut turustus- ja tarbijakeskkonda, mis katsetavad traditsioonilisi turunduskontseptsioone ja tuginevad neile.... [-]

Suurbritannia Egham
August 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Royal Holloway University of London

Tarbimise MA, Kultuur ... [+]

Ülevaade

Tarbimise MA, Kultuur

See kursus on meie tarbimisharjumustes põhjalik ja püüab seda mõista ja tegeleb mitme teoreetilise valdkonnaga: tootemargi markeerimine, turundus, bioenergia ja neoliberalism. Vaadeldakse väiteid selle kohta, et meie kaasaegset maailma saab kõige paremini mõista kui tarbijarühmad ja brändikultuuri, samuti kuidas turundus ja tarbimisküsimused üha enam määratlevad meie kogemused, sotsiaalsed suhted ja kodanikuinfrastruktuur. Seetõttu püüame analüüsida turunduskäitumist ja tarbimisviise, et paremini mõista, kuidas turundus ühendab ühiskonda ja kultuuri.

Te ühinete intellektuaalselt stimuleeriva, sõbraliku ja toetava uurimiskeskkonnaga ning töötaksite tihedas koostöös meie ekspertide ja kogenud akadeemiliste töötajatega.... [-]

Suurbritannia Egham
August 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles