Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Ameerika Ühendriigid California Hayward Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

MA Hayward - MA programmide Hayward MA, Hayward

Programmide pealkiri "Master of Arts " traditsiooniliselt koosneb kunsti teemasid nagu filosoofia, ajalugu, kirjandus. Masters of Arts kraadiõppe programmid, mida saab võtta pärast teenitud diplomi bakalaureuse kraadi programmi (bakalaureuse). Masters of Arts programmid on pealkiri "MA ", "Master of Arts " või "MA ".

Ameerika Ühendriigid on suur riik Põhja-Ameerikas, mida sageli nimetatakse ka "USA ", "USA ", "USA ", "America " või lihtsalt " USA ". Ameerika kolledžites on rahastatud "õppemaksu " eest, mida õpilane, mis on sageli üsna kallis, väga sageli ulatuv kümneid tuhandeid dollareid aastas.

Hayward, California on linn tuntud oma hoogsa konserveerimistööstuse juba 20. sajandil. Linna majandus on üle läinud tööstuste tootmise ja jaekaubanduse. Ta korraldab riigi avalik-õiguslik ülikool, peotäis kogukonna kolledžeid ja eraülikoolide mis kõik pakuvad kvaliteetseid programme erinevaid elukutseid.

MA Hayward - Võtke MA Haywards. Saad kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem

tulemust

California State University, East Bay

CSUEBi MA TESOLi programm annab üliõpilastele tugeva üldhariduse töötamiseks täiskasvanud inglise keele õppijatega, võimaldades samas õpilastel uurida konkreetseid eriala ... [+]

.

CSUEBi MA TESOLi programm annab üliõpilastele tugeva üldhariduse töötamiseks nii noorte kui täiskasvanute inglise keele õppijatega, võimaldades samas õpilastel uurida konkreetseid erialasid, näiteks üldisi keeleteaduseid või kompositsiooniuuringuid. Võrreldes teiste MA TESOLi programmidega San Francisco lahe piirkonnas ja kogu USAs, pakub CSUEBi MA TESOLi programm väikeseid klasse, kus õpilased saavad palju individuaalset tähelepanu. Kui õpilased töötavad oma lõputööga enne lõpetamist, teevad nad tihedat koostööd TESOLi eri valdkondade spetsialistidega, koosseisu, sotsiolingvistika ja üldise lingvistika alal. Sellised doktoritööprojektid on individuaalsed ja seotud õpilaste huvide ja ametialaste eesmärkidega ning õpilased saavad professorite täielik tähelepanu ja tugev toetus kogu protsessi vältel.... [-]

Ameerika Ühendriigid Hayward
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles