$close

Filtrid

Kuva tulemused

Ulme- ja fantaasiakirjandus programmid Otsi top Ulme- ja fantaasiakirjandus programme siin! - Ulme- ja fantaasiakirjandus

Üliõpilane, kes soovib pärast bakalaureusekraadi omandamist jätkata täiendkoolitust, valib tavaliselt magistriõppe. MA-programmid võivad parandada õpilase kutsealast teadmistebaasi. Need programmid uurivad valitud eriala, pakkudes nii paremat ülevaadet kui ka sügavamat mõistmist. Mis on loodusteaduse ja fantastika magistriõpe? Õpilased, kes soovivad saada teadlaste hulka teadusliku… Loe edasi

Üliõpilane, kes soovib pärast bakalaureusekraadi omandamist jätkata täiendkoolitust, valib tavaliselt magistriõppe. MA-programmid võivad parandada õpilase kutsealast teadmistebaasi. Need programmid uurivad valitud eriala, pakkudes nii paremat ülevaadet kui ka sügavamat mõistmist.

Mis on loodusteaduse ja fantastika magistriõpe? Õpilased, kes soovivad saada teadlaste hulka teadusliku fantastika ja fantaasia kirjandusžanris, valivad sageli selle kraadiõppekava, kuigi see sobib hästi kõikidele kraadiõppe üliõpilastele. Paljudel programmidel on rahvusvahelised pealkirjad, mis ühendavad kahte žanrit, et näidata, kuidas nad üksteist täiendavad, säilitades samal ajal ainulaadsed ja eristatavad funktsioonid. Õpilased võivad õppida erinevust raskete teaduslike ilukirjanduslike ja kosmoseoperide vahel ning ka seda, kuidas need kaks stiili lõikuvad kosmoses fantaasiaga.

Lisaks kahe klassikalise žanri tugevale aluspõhimõtetele õpivad õppurid, kuidas analüüsida ja võrrelda tekste, mis võivad aidata kriitilist mõtlemist vajavatel kutsealadel. Õpilased auhindasid oma võimet pakkuda professionaalset kriitikat, akadeemilistes ja kõikides valdkondades kasuliku oskuse.

Magistriõppe lõpetamine võib kesta kaks aastat, kuigi see sõltub sellest, kas üliõpilased osalevad täis- või osalise tööajaga. Õppemaks sõltub kooli asukohast ja kui kool on era- või avalik. Võrdle koole, et leida kõige sobivamaid kulusid.

Kuigi paljud teadusliku fikseerimise ja fantastika magistriõppes osalevad haridustöötajad, kirjandusteadlased või keelekunstiõpetajad, valivad mõned teised võimalused. Lõpetajad võivad filmil ja televisioonil töötada žanriskirjanikuna ja režissööritena. Teised võivad lugeda nii teaduslike kui ka populaarsed trükised. Mõned kõrgkoolid otsustavad kujuneda romaanide või lühiarute teaduslikeks fänniks või fantaasia autoriteks.

Need, kes soovivad omandada teadusliku fikseerimise ja fantastika magistriõppes, võivad leida koolid, kes pakuvad programmi nii kogu maailmas kui ka internetis. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
$format_list_bulleted Filtrid
Järjestus:
  • Populaarsed Viimatised pealkiri
  • Populaarsed
  • Viimatised
  • pealkiri
Bath Spa University
Vann, Suurbritannia

MA kuritegevuse ja gooti fiktsioonid tutvustavad teile kahe populaarse žanri täiustatud uuringut, mis on 19. sajandist tänapäevani meelelahutust ja teadlikkust pakkunud.

MA kuritegevuse ja gooti fiktsioonid tutvustavad teile kahe populaarse žanri täiustatud uuringut, mis on 19. sajandist tänapäevani meelelahutust ja teadlikkust pakkunud. -
MA
Täiskoormus
Osakoormus
Inglise
aug 2022
Ülikool