$close

Filtrid

Kuva tulemused

Uurimismeetodid programmid Otsi top Uurimismeetodid programme siin! - Uurimismeetodid

Magistrikraad (MA) on magistrikraad, mis antakse üliõpilastele, kes on lõpetanud oma bakalaureusekraadi ja kraadiõppe kursused, mis on seotud konkreetsete õppevaldkondadega. Inimesed, kes saavad magistrikraadi, leiavad sageli paremad karjäärivõimalused oma valitud valdkondades. Seda tüüpi kraadiga inimene võib ka otsustada jätkata doktoriõppes. Mis on uurimismeetodite magister? Õpi… Loe edasi

Magistrikraad (MA) on magistrikraad, mis antakse üliõpilastele, kes on lõpetanud oma bakalaureusekraadi ja kraadiõppe kursused, mis on seotud konkreetsete õppevaldkondadega. Inimesed, kes saavad magistrikraadi, leiavad sageli paremad karjäärivõimalused oma valitud valdkondades. Seda tüüpi kraadiga inimene võib ka otsustada jätkata doktoriõppes.

Mis on uurimismeetodite magister? Õpilased, kes otsustavad seda kraadi jätkata, keskenduvad tavaliselt neile kursustele, mis õpetavad neid sotsiaalteaduste uurimismeetodite kohta, kuidas luua tõendite koguseid kvalitatiivsete ja kvantitatiivsete meetodite, lineaarsete mudelite, haridusstandardi ja hindamisuuringute abil. Enamik kolledžeid ja ülikoole paluvad õpilastel ka valikulisi kursusi väärtustada. Kursused kestavad üks kuni viis aastat, sõltuvalt sellest, kui palju õpilane ühel ajal võtab.

Inimteadur, kes omandab teadustöö metoodika kraadi, õpib oskusi, mis mitte ainult ei edasta karjääri, vaid aitavad ka igapäevaelus. Probleemi lahendamine ja andmete analüüs võimaldavad lõpetajal töötada erinevates valdkondades. Side- ja organisatsioonilised oskused on kasulikud ka tööl ja töölt puudumisel.

Magistrikraadi omandamine uurimismeetodite puhul erineb. See sõltub suuresti riigist, kus õpilased koolis käivad ja millises kõrgkoolis või ülikoolis nad soovivad registreeruda. Pikemad programmid maksavad tavaliselt ka rohkem.

Need, kes selle magistriprogrammi lõpule viivad, võivad võtta töökohti selliste pealkirjade, nagu andmeanalüütik, analüütikute direktor või analüütikutega. Era-, avaliku sektori ja mittetulundusühingute ja -organisatsioonide jaoks on kõigil vaja teaduslike meetodite astmeid. Lõpetajad võivad minna töötama valitsuse, väikeettevõtete, suurettevõtete või haiglate jaoks. Kolleegiumid vajavad sageli ka teadlasi, ja osa neist vajavad professorit, et õpetada järgmise põlvkonna õpilasi uurimismeetodite kohta. Uuringutega seotud töökohad on saadaval peaaegu igas tööstuses, mistõttu on tegemist paljude valikutega.

Kursused magistriõppe saavutamiseks uurimismeetoditel võivad olla saadaval teie piirkonnas. Paljud kolledžid pakuvad ka oma õpilastele veebikursuseid. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
$format_list_bulleted Filtrid
Järjestus:
  • Soovitatud Viimatised pealkiri
  • Soovitatud
  • Viimatised
  • pealkiri
University of Wisconsin-Madison
Madison, Ameerika Ühendriigid

Teadusuuringute magistrikraad keskendub massikommunikatsiooniuuringute tööriistade väljatöötamisele ja viib tavaliselt doktoriõppesse. Kursustööd peaksid tagama kommunikatsioo ... +

Teadusuuringute magistrikraad keskendub massikommunikatsiooniuuringute tööriistade väljatöötamisele ja viib tavaliselt doktoriõppesse. Kursustööd peaksid tagama kommunikatsiooniteooria ja analüütiliste vahendite sobiva segu tausta ja koolituse; kindel teadmine teooriast ja meetoditest peaks ilmnema üliõpilase magistritöös. Üliõpilane kaitseb väitekirja kolme inimese sertifitseerimiskomisjoni ees suulisel eksamil programmi lõpus. -
MA
Inglise
sept 2022