$close

Filtrid

Kuva tulemused

Varajane kaasaeg programmid Otsi top Varajane kaasaeg programme siin! - Varajane kaasaeg

Pärast bakalaureusekraadi omandamist on bakalaureusekraadi omandanud magistriõpe, mis aitab edendada õpilaste arusaamist konkreetsest akadeemilisest valdkonnast. Suurem spetsialiseerumine võib aidata õpilastel adekvaatselt valmistuda tööstusharu silmapaistvatel ametikohtadel. Mis on MA varajases kaasaegses ajaloos? Muuseumi varases õpingus võivad õpilased selle aja jooksul uurida ja an… Loe edasi

Pärast bakalaureusekraadi omandamist on bakalaureusekraadi omandanud magistriõpe, mis aitab edendada õpilaste arusaamist konkreetsest akadeemilisest valdkonnast. Suurem spetsialiseerumine võib aidata õpilastel adekvaatselt valmistuda tööstusharu silmapaistvatel ametikohtadel.

Mis on MA varajases kaasaegses ajaloos? Muuseumi varases õpingus võivad õpilased selle aja jooksul uurida ja analüüsida olulisi inimkonna arenguid kogu maailmas, sealhulgas renessanss, Ottomani impeerium, India impeeriumid, Hiina ja Jaapani impeeriumid, Ameerika kolonialistide vallutus ja rohkem Paljud programmid pakuvad interdistsiplinaarseid võimalusi, mis lõikuvad kirjanduse ja kunstiga. Kursused keskenduvad tavaliselt uurimisoskuste arendamisele, kuna nad uurivad ajavahemikku keskaegsest ajastust läbi revolutsiooni ajastu.

Kuna õpilased õpivad õppimise ajal olulisi kriitilise mõtlemise oskusi, saavad nad tööandjatele pakkuda loovamat ja innovaatilisemat panust. Lisaks võib sügav arusaam uurimisviisidest ja analüütilistest mõtteviisidest anda õpilastele akadeemilisi teadmisi, mis võivad aidata mitmesugustes karjäärides.

Erinevad asutused maksavad mitmesuguseid summasid, ja õpilastel võib olla vaja arvestada programmi eeldatavat kestust ja valitud kooli asukohta. Mõned alusuuringud aitavad täpsemalt hinnata kulusid.

Õpilased võivad pärast karjäärivõimalusi pärast seda programmi leida. Paljud õpilased otsustavad jätkata positsioone nii kesk- kui ka kõrgharidusasutuste ajaloo õpetajatena. Lisaks võivad mõned kõrgkoolid leida ajaloolaste positsioone muuseumides, galeriides või oksjonites, kus nad võivad olla vastutavad omandatud esemete hindamise ja uurimise eest. Neid võib tööle võtta ka nii eraõiguslike kui ka avalik-õiguslike organisatsioonide teadlastena või olla avalike säilitamisprojektide konsultandid. Teised õpilased võivad jätkata täiendkoolitust.

Organisatsioonid kogu mandril annavad varajase kaasaegse ajaloo programmi magistriprogrammi ja paljud pakuvad võrguvõimalusi, mis lihtsustavad juurdepääsu hõlbustamist. Alustuseks otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtubürooga, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
$format_list_bulleted Filtrid
Järjestus:
  • Soovitatud Viimatised pealkiri
  • Soovitatud
  • Viimatised
  • pealkiri
University of Groningen
Groningen, Holland

MA klassikalises, keskaegses ja varase moodsa uurimistöö alal pakub unikaalset interdistsiplinaarset lähenemist, mis võimaldab õpilastel kinnistada oma spetsialiseerumist laie ... +

MA klassikalises, keskaegses ja varase moodsa uurimistöö alal pakub unikaalset interdistsiplinaarset lähenemist, mis võimaldab õpilastel kinnistada oma spetsialiseerumist laiemasse diakroonilisse või sünkroonilisse valdkonda. See on kohandatud programm, mis koolitab õpilasi individuaalsete õpetuste kaudu süvendama erialateadmisi ja -oskusi vastavalt teadusuuringute huvidele. Pakume kvaliteetsete teadlaste intensiivset järelevalvet väikestes tudengigruppides ja võimalust osaleda suurepärastes uurimisprojektides magistrantuuris või teadusuuringute assistendi programmis. -
MA
Täiskoormus
2 aastat
Inglise
01 sept 2022
01 Mai 2022
Ülikool