Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Holland Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Vene uuringud Hollands - Vene uuringud programmid Hollands Vene uuringud

Humanitaarteaduste magister ehk MA on ülikooli kraad, mis omandatakse tavaliselt peale kaunite kunstide, humanitaarainete, sotsiaalteaduste või muude sarnaste erialade lõpetamist. Need programmid kestavad tavaliselt kaks aastat.

Üliõpilane, kes on huvitatud vene kultuurist, võib õppida vene õppekeelega. See akadeemiline distsipliin võib anda õpetust lingvistika, kirjanduse, ajaloo ja vene kultuuri erilisele kunstile.

Inimesed, keel ja kultuur Hollandis nimetatakse "hollandi ". Kaasaegne Euroopa riik täna, Holland säilinud äärmiselt rahvusvahelise iseloomuga ja on tuntud oma liberaalse mõtteviisi. Holland on palju ülikoole. Riik on hiljuti ümber oma pealkirju arvesse bakalaureuse / magistri süsteem.On kahte tüüpi ülikoolide akadeemilise (keskendudes rohkem teoreetilisi teadmisi, aka "Universiteit ") või Applied Sciences (keskendudes pigem praktilisi teadmisi, aka "Hogeschool ")

Vene uuringud Hollands - Võtke MA Hollands. Kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Vene uuringud, Holland

Leiden University

See programm uurib Venemaad ja Euraasia maailma keele, kirjanduse ja kultuuri, poliitika, ajaloo ja majanduse perspektiividest. ... [+]

Vene ja Euraasia uuringute magistriprogramm tugineb Leiden University staatusele rahvusvahelise ekspertide keskusena Venemaa ja Euraasia uurimisel.

Õppige juhtivaid valdkonna teadlasi

Leiden University teaduskond on uurinud Venemaad ja slaavi maailma alates 1913. aastast . Leiden University tulevad teadlased kogu maailmast, et õppida ja õpetada selles põnevas akadeemilises valdkonnas. Magistriõppe ajal õpite nii Leiden University teadlastelt kui ka rahvusvahelistelt teadlastelt meie partnerülikoolidest.

Paindlikkus oma programmi loomiseks

Paindlik haridusformaat tähendab, et saate keskenduda oma õpingutele piirkonna keele, kirjanduse ja kultuuri ning selle poliitika, ajaloo, rahvusvaheliste suhete ja majanduse osas. Võite ka kahe valdkonna elemente ühendada ja teiste kõrgemate ülikoolide välisõppekursustel.... [-]

Holland Leiden Haagis
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles