Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Vokaalmuusika programmid Otsi top Vokaalmuusika programme siin! - Vokaalmuusika

Magistrikraadi omandamine võiks olla kindel võimalus õpilastele ja spetsialistidele, kes soovivad end eristada. Tavaliselt nõuab programm veel ühe või kahe kraadiõppe. Samuti on traditsiooniliselt doktoriõppe eeltingimus.

Mis on vokaalmuusika magistrikraad? Vokaalmuusika lõpetajad õpivad harilikult nii soolo kui ka ansambli muusikateoste teooriat õppima. Nad parandavad ka oma auditi- ja võistlustöid, arendades professionaalset, poleeritud repertuaari. Samamoodi pakuvad paljud programmid üliõpilasi, kellel on programmi õppejõud, et parandada lauluvõimalusi. Nendes programmides asuvad teadlased võivad samuti viia ülikoolilinnakunsti muusikateosteni, juhatades juhatajaid ja vokaaljuhitajaid. Õpilased valivad sageli, millised kursused kõige paremini vastavad nende haridusalaste eesmärkide saavutamisele, ühendades põhikoolid koos valikained õppekava ümardamiseks.

Edukad vokaalmuusika kraadiõppurid on kireks muusikakunsti vormis. Nad õpivad kriitilise mõtlemise oskusi ja distsipliini, aidates neil kõigis nende isiklikus ja tööelus. Samuti armastavad nad tavaliselt paljusid erinevaid muusikalisi stiile.

Vokaalmuusika magistriõppe maksumus sõltub kolledžist, selle asukohast, programmi kestusest ja paljudest muudest teguritest. Tulevased õpilased peaksid teadma nii kooli kui ka programmi, et olla kindel, et nad mõistavad, kuidas oma kraadiõppe eelarvest.

Õppurid, kes teenivad vokaalmuusika magistrikursust, näitavad, et nad võtavad tõsiselt muusikariietust. See muidugi on huvitav potentsiaalsetele tööandjatele, kes soovivad distsiplineeritud ja andekate lauljatega. Mõned kõrgkoolid valivad lavastuseks. Kuna vokaalmuusika üliõpilased õpivad mitmesuguste muusikamudelite teostamist, on nad üldiselt kuulajaprotsessis konkurentsivõimelisemad. Teised lõpetajad otsustavad või toodavad oopereid ja muusikalaid. Kuna tõsine muusikaline juhendamine eeldab kindlat teoreetiliste teadmiste kogumit, valivad mõned neist ka vokaalmuusika juhendajatena.

Vokaalmuusika programmide magister on saadaval kolledžites kogu maailmas. Nii traditsiooniliste programmide kui ka veebipõhiste õppeplatvormide abil saavad õpilased oma eesmärkide saavutamiseks parimad õppekavad. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

3 Tulemused Vokaalmuusika

Los Angeles College of Music

Vokaal Performance suur keskendub andes vokaalid vahendid "saada muusika", nagu täispartnerite suure instrumentalistide ja tootjaid. Programm on vormi paigaldatud kired i ... [+]

Bachelor of Music (BM) programm on 12 kvartali täistööajaga programmi. Kolm peamised äriühingud on kättesaadav BM kraadi, muusika Performance, muusika tootmine ja koostis. Muusika Performance suur pakub rõhuasetusi Guitar, Bass, trummid ja Vocal. Muusika tootmine suuremate pakub rõhku Muusika tootmine ja salvestamine ning Koostis Major pakub rõhku Laululoojate.

Vocal Performance suur keskendub andes vokaalid vahendid "saada muusika", nagu täispartnerite suure instrumentalistide ja tootjaid. Programm on vormi paigaldatud kired iga üliõpilastele ja esitab neid võimalusi, et saada tagasisidet professionaalide A & R, salvestamine, film ja televisioon ja rändetendustes. Kursused on spetsiaalselt järjestada, et maksimeerida õppe potentsiaali kogu programmis.... [-]

Ameerika Ühendriigid Pasadena
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Pécs

Muude kursuste hulgas on ka teoreetilised valdkonnad, mis hõlmavad muusikaajalugu, rahvamuusikat, kaasaegset kultuuri, analüüsi, kuid õpilased külastavad kontserte ja osa ... [+]

Programmi kirjeldus

Muude kursuste hulgas on ka teoreetilised valdkonnad, mis hõlmavad muusikaajalugu, rahvamuusikat, kaasaegset kultuuri, analüüsi, kuid õpilased külastavad kontserte ja osalevad kompositsioonitegevuses. Suurte teoste (Solo Singing) kursuse eesmärgiks on luua üliõpilastele repertuaar, mis vastab nende laulatüüpidele, samuti arendada nende muusikalise väljendusoskuse, teadmisi stiilide ja põhioskuste kohta. Mitmel kursusel töötatakse ka mitmesuguseid oskusi, mis on seotud mängimisega.

Taotluse kord

Eduka taotluse saamiseks järgige alltoodud samme:

Taotluse esitamiseks registreerige meie rakenduse saidil (https://apply.pte.hu/) ja alustage oma rakendu... [-]
Ungari Pécs
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Pécs

Kooriklasside koorijuhtide tegevus kuulub koorikunsti valdkonda. See hõlmab uute ansamblite moodustamist, juhtides erinevaid koore, tegelikku juhtimist. Põhimõtteliselt t ... [+]

Programmi kirjeldus

Kooriklasside koorijuhtide tegevus kuulub koorikunsti valdkonda. See hõlmab uute ansamblite moodustamist, juhtides erinevaid koore, tegelikku juhtimist. Põhimõtteliselt tähendab see koori pikaajalises tegevuses juhtimist ja juhtimist kõrge efektiivsusega. Kooritöös võivad koorijuhid kasutada oma teoreetilisi teadmisi, nende häält ja osaliselt ka oma instrumentaalseid võimeid. Nad on valmis mängima aktiivset koorikultuuri.

Lisaks üldise muusikateooria ja muusikaajaloo klassidele tutvustatakse koolitust õpilastele koorijuhtimise tehnikale ning inimese hääle, hääle moodustamise ja hooldusega seotud teoreetilistele ja praktilistele küsimustele, koorimuusika ajaloo, repertuaari, erinevate stiilide ja kogu seotud oskusteave kõigis koorimuusika valdkondades. Koorijuhtimine ja selle kõrge taseme õppimine nõuab isiklikke oskusi, kunstilist tundlikkust, head kõrva, muusika tundmist ja ennekõike individuaalset laulukultuuri ja teadmisi kammermuusikast.... [-]

Ungari Pécs
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles