Kvalifikatsioon, mis põhineb nõudmisel, rangusel ja praktikal

Master of Business Tax Advice (MAFE) pakub tehnilisi teadmisi ja oskusi, mis on olulised äriõiguse või maksunõustaja kutsealal tegutsemiseks.

Magistriõpe lõpetamisel on üliõpilane täielikult koolitatud, et arendada oma professionaalset tööd suurte ja keskmise suurusega ettevõtete nõustamisel, äri- ja maksualade spetsialiseerunud ettevõtetes või konsultatsiooni- või auditeerimisfirmades.

MAFE on kaasaegne ja ajakohastatud meister kõigis, mis on seotud uute eelarveprobleemidega, mis on suunatud näiteks digitaalses maailmas.

metoodika

Õiguskooli õpetamismetoodika vastab vajadusele pakkuda praktilist koolitust ja rakendada üliõpilasi, kes otsivad magistrikraadi ranges seaduses, nõudes ja kohandades ettevõtte või kohtu tegelikkust.

Sel põhjusel rakendab Fundesem Business School metoodikat, mida nimetatakse juhtumimeetodiks, mille kaudu õpilased peavad valmistama ette ja pakkuma lahendusi klasside käigus tekkivatele praktilistele juhtumitele. Law School'i programmidel on praktilised eeldused, nagu tegelike juhtumite inspireeritud kohtuotsuste simulatsioon, samuti on Fundesem Business School metoodika reaalsete juhtumite lahendamiseks soodsam integratsioon ja meeskonnatöö. Koolist usume kindlalt, et ühistöö soodustab õpilaste haridust rikastavate seisukohtade, arvamuste ja kogemuste vahetamist.

programmi struktuur

Law School'i programmidel on kolm etappi.

pic-ia02.png

Enne magistriõpe algab paar nädalat enne õigusteaduskonna magistrikraadi algust. Selles vabatahtliku abi perioodil saavad õpilased klassid õiguslikes põhialustes ja kasutavad Office'i tööriistu ja muid õppeaineid, mis võivad programmi elluviimisel aidata.

Periood on jagatud järgmisteks osadeks või faasideks:

TEADMISVALDKONNAD: Magistriõpe periood, kus võetakse iga magistriõppe kursusele kohaldatavad teemad. Teemasid on kohandatud 2018. aasta oktoobri teadaandes uue päevakorraga, mis sisaldab digitaalse ümberkujundamise teemasid, nagu Interneti värbamine, andmekaitse või võrgukaubanduse maksustamise aspektid.

Spetsialiseerumine: MDE-s on spetsialiseerumine digitaalsele õigusele ja rahvusvahelisele kaubandusele.

LÕPLIK MASTER TÖÖ: TFMi ettevalmistamine, mille käigus rakendatakse õppejõu toel ja individuaalsel järelmeetmel õppimist. ISIKLIK KARJERUSKAVA: üliõpilase karjääriarengu strateegilise plaani planeerimine. Tööalane konkurentsivõime on Law School'i üks olulisemaid tunnuseid.

Kui õpilased lõpetavad, võivad nad minna materjalijärgsele perioodile. Sel perioodil saab üliõpilane koolitust kolmes valdkonnas:

  1. Strateegilised võtmed professionaalse kontori edendamiseks. Programm võimaldab teada mõningaid professionaalse ettevõtte juhtimise, arendamise ja konkurentsivõime peamisi strateegilisi võtmeid, pakkudes viiteid ja olulisi elemente tõhusa, tõhusa ja uuendusliku juhtimise jaoks nii lühi- kui ka pikaajalises perspektiivis.
  2. Digitaalne äri Programmi põhieesmärk on osalejate võti juhtida võtmeid ning saada terviklik visioon digitaalsest ökosüsteemist ja selle mõjust ettevõtte konkurentsivõimele, käsitledes nii ärijuhtimise protsesse kui ka uues digitaalses keskkonnas tekkivaid ärivõimalusi.
  3. Inglise keele täiustamine. Teades inglise keele tähtsust kutsealaseks arenguks, annab Fundesem õpilastele, kes soovivad keele täiustamiseks kasutada semestri jooksul, järgmise õppeaasta jooksul kapteni lõpetamist.

Kogemused

Fundesemi õigusteaduskonna eesmärkidel ei ole mitte ainult teadmiste ja otsustusvahendite omandamine, vaid ka isiklike oskuste või pehmete oskuste arendamine.

ORATSIOONI KOOL. Õpetajate koolis õpitakse õpetama tehnikaid, mida nad avaldavad, vaidlustavad ja kaitsevad; väga olulised vahendid professionaalide jaoks, kuid rohkem, kui see on praktika või nõustamine.

VÄLJAÕPE. Paari päeva jooksul on juhtumid ja märkmed muutunud muudest dünaamikatest õpikeskkonnas, mis on täiesti erinev tavapärasest, mis rõhutab juhtimise ja meeskonnatöö tähtsust ning aitab tugevdada oma tugevusi ning avastada punkte paranemist. VIRTUAALSED KOHTUNIKUD CIVIL JA ADMINISTRATIIVSED KONKURENTSID. ABI REAALSETELE KOHTUMITELE. Virtuaalsed otsused äriõiguse magistriõppes valmistavad meie õpilasi ette kohtunike ja tribunalide ees seisva õiguskaitse ja professionaalsusega. Viimaste uudiste juhtumite puhul viivad läbi juristide ja kohtunike eksperdid. Külastusi korraldatakse kohtutele ja provintsi kohtule, et tutvuda saalis tõeliste vaadetega.

PÄEVAD PROFESSIONAALSETELE KONKURENTSITELE. Fundesem korraldab erinevaid päevi ja üritusi, mis on suunatud professionaalse arengu edendamisele, aidates õpilasel selliseid aspekte nagu tööotsingu viimaste suundumuste tundmine õigusvaldkonnas, kuidas saada rohkem väärtustatud ja otsitud profiili või kuidas esile tuua kõige nõudlikumad oskused ja isiklikud oskused valikuprotsessides.

Klooster

Õigusteaduskonna teaduskond koosneb praktikast ärimaailma spetsialistidest (juristid, majandusteadlased, nõustajad, kohtunikud, kohtunikud), kellel on laialdane töökogemus oma õppevaldkonnas.

Õiguskooli teaduskonnal on pedagoogiline väljaõpe ja kutse, samuti ulatuslikud teadmised nende õpetatavatest ainetest. Kutsealane praktika võimaldab õpetajatel pakkuda ülemaailmset nägemust õiguslikust maailmast, samuti nõustamist ja nõustamist. Noorte juristide magistrikraadi üliõpilased (MJA), äriõiguse magistrikraad (MDE), ettevõtlusmaksu nõustamise magister (MAFE), ärimaksu nõustamise täiustatud kursus (ASLE) ning analoogne koolitus , võivad kursuse lõpus olla täielik nägemus, mis põhineb ettevõtte tegelikkusel.

Karjääriarendus

FBSis aitame üliõpilast, et ta saaks oma professionaalse karjääri kavandada kõige sobivamate otsuste tegemisel, et ta saaks kujundada ja täita oma peamisi eesmärke.

Erinevate teenuste kaudu (karjäärinõustaja, juhendamine)

Mõned karjääriarengu andmed on järgmised:

  • 4 õpilastest, kes praktiseerivad, kui nad palgati lõpuks samade ettevõtete poolt
  • 95% FUNDESEMi õpilastest parandavad või muudavad oma tööd kahe aasta jooksul pärast kapteni lõpetamist
  • Fundesemi üliõpilastele on kandideerinud rohkem kui 600 ettevõtet
  • 2017. aasta viimasel õppeaastal palkasid ettevõtted 130 õpilast

finantseerimine

FBS on mittetulundusühing, mille eesmärk on spetsialistide ja ettevõtete arendamine. Sel põhjusel teeb sihtasutus õigusabikoolile kättesaadavaks mitmeid stipendiume, nii et iga õpilane, kes on tõeliselt pühendunud oma koolitustele, suudaks täita LAW SCHOOLi meistrid ilma majandusprobleemideta. väga soodsa rahastamisega mitme finantsüksusega.

Programmi õpetamise keel:
  • Hispaania

Vaata veel 2 kursust Fundesem Business Schoolis »

Viimati uuendatud Mai 15, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 24, 2019
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 24, 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 24, 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

Carreras Profesionales | 'Ponen pasión, pero sobretodo, creen en lo que hacen'