Kujundanud pedagoogiline meeskond, mis koosneb enam kui 80 eksperdist: erinevate erialade (agronoomia, meditsiin, veterinaaria, bioloogia, farmaatsia, õigus, majandus) uurijaprofessorid ja arvukad spetsialistid samast valdkonnast, saavad igaühe toetused igaühe toetused. partneri uurimisüksused.

Õppekava rõhutab kindlalt ICTE * pedagoogilist kasutamist, mis võimaldab maksimaalset individuaalset edenemist programmi ja õppeprotsesside raames. MAN-IMALi rahvusvahelise fookuse tõttu õpetatakse kõiki kursusi inglise keeles ja üliõpilased, samuti professorid üle kogu maailma on teretulnud.

Sellisena pakub programm rikkalikku vahetust erinevate kultuuride vahel ja rahvusvahelist perspektiivi rahvatervise teemadel.

Abikõlblikkuse tagamiseks peavad kõik kandidaadid olema läbinud vähemalt ühe aasta kraadiõppe (võrdub 60 ECTS ainega) farmaatsia- või bioteaduste, meditsiini- ja / või veterinaaria-uuringute, toiduainetööstuse või põllumajanduse alal.

Kuidas pääseda meie programmi juurde

MAN-IMALi magistrikraadi saamiseks peavad kandidaadid olema läbinud vähemalt ühe aasta magistriõppe (mis vastab 60 ECTS-ainele):

  • farmaatsia- või bioteadused
  • meditsiinilised uuringud
  • veterinaaria-uuringud
  • toiduainete töötlemise tehnoloogia või põllumajandus

Taotlejad, kellel on ainult bakalaureusekraad, võivad olla abikõlblikud rangetel tingimustel. Kui taotleja on täitnud kokku 36 kuu pikkuse erialase tegevuse, mille käigus omandatakse vajalikud magistriõppe oskused, võib ta saada magistriõppesse *.

Abikõlblikkuse tagamiseks peavad õpilased kinnistama nii prantsuse kui ka inglise keeles miinimumtaseme: inglise keele B2 tase (ülemine vahe tase) ja A1 / A2 tase prantsuse keeles (algaja või algtase). Taotluse menetlemisel on vaja ametlikke tõendeid mõlemas keeles.

Pange tähele, et kõiki selle profiiliga kandidaate uuritakse iga juhtumi puhul eraldi.

* Vastavalt rangele sõelumisprotsessile .

MAN-IMAL magistriõppemaks on 270 eurot *.

MAN-IMAL magistriõppe tasu kandidaatidele, kes on oma õpingud katkestanud üle kahe aasta, on 6000 eurot (4800 eurot töötutele kandidaatidele).

* Tasu tõenäoliselt areneb vastavalt jooksva aasta indeksile.

Magistriõpe sisu

Õppeaasta on jagatud kahte semestrit:

1.

Õpilased võtavad kursusi viies peamises õppejõus:

  • Epidemioloogia
  • Tervishoiuorganisatsioon ja poliitika, juhtimine ja kommunikatsioon
  • Tootmisahelad
  • Bioloogilised ja keemilised ohud
  • Risk ja toitumisalane saastumine / ülekanded

Lisaks töötavad õpilased multidistsiplinaarsetes gruppides juhendatud projekte. Iga rühm suhtleb organisatsiooni / ettevõttega, et töötada konkreetsete teemadega, mis on seotud ühe tervise teemaga.

2.

Teisel poolaastal keskendutakse täielikult õpilase praktikale töökeskkonnas. Õpilane peab kirjutama praktikale tugineva väitekirja. Tema töö tulemused avaldatakse töö kaitsmisel praktikaõpetaja ja juhendaja õpetajate ees. Praktika peab kestma 5 kuud. Seda võib täita nii välismaal kui ka Prantsusmaal.

Rahvusvahelised üliõpilased

Kõik rahvusvahelised üliõpilased peavad tagama, et kõik viisanõuded täidetakse enne Prantsusmaale saabumist. Soovitame tungivalt taotleda viisat, kui see on vajalik, meie programmide rakendamisel.

Teatud riikide kodanikud on kohustatud CEISA platvormi kaudu nende viisa taotlema.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 11 kursust Université de Nantesis »

Viimati uuendatud Veebruar 3, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date