See viieaastane programm on professionaalselt akrediteeritud ARB / RIBA poolt 1. ja 2. osa jaoks.

Esimesed kolm aastat (1. osa) on mõeldud põhiteadmiste ja -oskuste arendamiseks disainis, kommunikatsioonis, arhitektuuri ajaloos / teoorias ja jätkusuutlikus tehnoloogias. Igal aastal kulmineerub suur integreeritud projekteerimisprojekt, mis ühendab paralleelsed lõimed.

Kaks viimast aastat (2. osa) pakuvad rohkem võimalusi õppekava valimiseks, mis sobib teie kujunemisjärgus disaineriks. 4. tasemel valite integreeritud projekteerimisprojekti mitmetest pakutavatest valikutest ning valite ka disainiuuringute teema, mis viib lõpp-aasta ühikstuudioteni. Need stuudiod annavad teile võimaluse töötada välja individuaalsed väitekirja projektid, mis on spetsialiseerunud arhitektuuri kõige huvitavamatele aspektidele.

Osa 2 õpilastel on ka võimalus valida MArch linnaplaneerimisega - see tee viib kvalifikatsioonini linnaplaneerijaks ja registreeritud arhitektiks.

Meie õpetamise nurgakiviks on meie elav stuudiokultuur. Kuigi me oleme ülikooli osa, asume me ka kunstikolledžis, mis tähendab, et saame kasu nii suurepärastest rajatistest kui ka väga loomingulisest õhkkonnast. Disainiõpetus ja enamik õpinguid toimuvad arhitektuuristuudios, kus teid julgustatakse töötama „praktiliste” viisidega, arendades ja katsetades oma ideid jooniste, mudelite ja prototüüpide kaudu.

Te töötate väikestes stuudio rühmades ja üks-ühele põhimõttel kogenud juhendajatega, kes on sageli ka arhitektid, pakkudes toetavat õpikeskkonda, mis soodustab sõltumatut uurimist ja individuaalset ettevõtlust.

Me kohtleme meie ümbritsevat linna ja maastikku kui „elavat laborit”, paludes teil algusest peale tegelike kohtade ja tegelike disainiprobleemidega tegeleda. Keskendume inimeste vajadustele vastavate hoonete ja keskkondade kujundamisele, luues uuendusliku arhitektuuri, ruumid ja kohad, mis põhinevad kultuuri ja konteksti mõistmisel.

Me tervitame taotlusi otsese sisenemise kohta 2. ossa (4. tasand) üliõpilastest, kellel juba on osa 1 (või samaväärne) arhitektuuri kvalifikatsioon.

See kursus on akrediteeritud Arhitektide registreerimise nõukogu (ARB) ja Briti arhitektide kuningliku instituudi (RIBA)

  • Suurepärane stuudio, töökoda ja IT-vahendid, mis pakuvad teile elavat ja loovat keskkonda õppimiseks.
  • Töö väikeste stuudiogruppidega
  • Tutvuge tõeliste kohtadega ja tõeliste probleemidega
  • Koostöö erinevatel erialadel
  • Spetsialiseerige arhitektuuri aspektidest, mis teile kõige rohkem huvitavad
  • Võimalused välismaal õppimiseks ja välismaal õppimiseks rahvusvaheliste vahetuste kaudu

Sisenemise nõuded

Järgmised on minimaalsed ja ajakohased sisenemisnõuded.

Peate esitama digitaalse portfelli. Saadame teile e-kirja, milles on üksikasjad selle kohta, kuidas seda teha, kui olete rakendanud.

Kursused algavad 2018. aastast

Inglise keele nõue

ELi mittekuuluvatele üliõpilastele

IELTS üldiselt

Tööalane konkurentsivõime

Dundee üliõpilased ja üliõpilased on traditsiooniliselt olnud suurepärase mainega selles elukutses, kuna nad on Ühendkuningriigis ja kogu maailmas väärtuslikud ja austatud liikmed.

Neile, kes soovivad saada arhitektideks, on minimaalne õppeperiood ARB / RIBA tunnustatud asutuses 5 aastat ja praktiline praktika vähemalt 24 kuud, kõige sagedamini arhitekti praktikas.

Dundee on viimastel aastatel pakkunud õpilastele võimalust kasutada suvepuhkuse perioodi, et praktikas saada vähemalt 3 kuud praktilist koolitust, et arvestada RIBA kutsenõuete esimese 12-kuulise koolitusega. Praegusel etapil saavad õpilased kasutada võimalust ka kogemuste omandamiseks mitte ainult Ühendkuningriigis, vaid ka välismaal.

Meie lõpetajad on kõrgelt kvalifitseeritud ja kindlad üksikisikud.

Teie esimesed kolm õppeaastat kvalifitseeruvad teid ARB / RIBA esimese osavõtu vastavaks lõpetanuteks, viimased kaks aastat on akrediteeritud ARB / RIBA 2. ossa samaväärsetena.

Kui valite linnaplaneerimise võimaluse, saate lõpetada kvalifikatsiooni, mis toob kaasa ka RTPI prahitud staatuse.

Suurbritannias arhitektina registreerimine nõuab arhitektuuripraktikas vähemalt 24-kuulist kogemust (enamus üliõpilastest täidab 12 kuud 3 kuni 4 aasta jooksul ja 12 kuud pärast 5. aastat) ja seejärel viib läbi 3. osa kutseeksami .

Meie kursused on mõeldud teie kommunikatsiooni ja meeskonnatöö oskuste loomiseks ning teokste saamiseks "reaalse maailma" stsenaariumidesse, kus teete otseselt koostööd klientide, kogukondade ja professionaalsete konsultantidega, pakkudes teile praktilist edukat karjääri.

Programmi õpetamise keel:
Inglise
University of Dundee

Vaata veel 11 kursust University of Dundeeis »

Viimati uuendatud May 13, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
5 aastat
Päevane õpe
Price
1,820 GBP
õppeaastal Šotimaa ja ELi üliõpilased. Ülejäänud Suurbritannia õpilased 95050 £ õppeaasta kohta. Välisüliõpilased (väljaspool ELi) 16 450 £ õppeaastal.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev