MArch (Hons) arhitektuur

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Dundee on oma loomingulise maine ja linna ambitsioonika taastamise tõttu ideaalne koht arhitektuuri õppimiseks.

Saad olulised teadmised ja oskused disaini, kommunikatsiooni, arhitektuuriajaloo ja -teooria ning säästva tehnoloogia alal.

Kuna jagame palju ressursse ülikooli kunstikooliga, on teile kasu suurepärastest võimalustest ja töötubadest, väga loomingulisest õhkkonnast ja meie elavast stuudiokultuurist. Kujundusõpetus ja suurem osa õppimisest toimub arhitektuuristuudios.

Teid julgustatakse töötama praktiliselt oma ideid arendades ja katsetades käsitsi ja digitaalsete jooniste, mudelite ja prototüüpide abil.

Töötate väikestes stuudiogruppides ja üks-ühele koos kogenud juhendajatega, kes on tavaliselt registreeritud arhitektid, pakkudes toetavat õpikeskkonda.

Teil on võimalus liituda õppekäikude ja vahetustega, kogedes maailmatasemel arhitektuuri. Alates 2018. aastast on meie õpilastel olnud võimalus töötada, õppida või võistelda Edinburghis, Hannoveris, Londonis, Mainzis, Pariisis, Shanghais, Sydneys, Tongis, Veneetsias, Vicenzas ja Wuhanis.

Suurbritannias arhitektiks saamiseks õpid viis aastat ja läbite seejärel 24-kuulise praktika arhitektuuripraktika alal.

Meie õpilased jagavad selle tavaliselt järgmiselt:

 • kolm aastat akadeemilist õpet (1. osa)
 • aasta praktikas
 • kaks aastat akadeemilist õpet (2. osa)
 • viimane viimane periood praktikas

Iseloomustused

„Stuudiod on miski, mis eraldab Dundee'ist ülejäänud. See ei tähenda ainult seda, et annab teile lihtsalt laua, kus istuda, loob õpikeskkonna, kus saate disainiideid arutada vanemate ja nooremate õpilastega. See aitab kursuse tervikuna kokku viia. ”

Ross Cochrane, arhitektuuritudeng

Kutsealane akrediteerimine

Selle kursuse on ette näinud Arhitektide Registreerimisnõukogu (ARB), valideerinud Briti Arhitektide Kuninglik Instituut (RIBA) ning selle on valideerinud ja tunnustanud ka Malaisia arhitektide nõukogu (LAM) 1. ja 2. osa jaoks

Kutsekvalifikatsioonide vastastikune tunnustamine pärast Brexitit on Ühendkuningriigi kutseorganisatsioonide ja ülikoolide prioriteet. Kui kavatsete praktiseerida väljaspool Ühendkuningriiki, peaksite selle kvalifikatsiooni tunnustamist küsima vastava riigi ametiasutuselt.

Riiki sisenemise nõuded

Olulised teemad
 • Kõrgem - inglise keel või mõni muu kirjandusaine

ja

 • Riiklik 5 / kesktase 2 - kunsti ja disaini õppeaine ning matemaatika või füüsika õppeaine C

või

 • Standardklass - kunsti ja disaini õppeaine ning soovitatav on matemaatika või füüsika 3. klassis

Samuti peate oma rakenduse osana täitma loomingulise ülesande. See ülesanne võimaldab teil näidata oma graafilisi või modelleerimisoskusi.

Pärast teie UCAS-i taotluse saamist saate meilisõnumi loomingulise ülesande täitmiseks.

Inglise keele nõuded

 • IELTS (kokku) 6,0
 • Lugemine 5.5
 • Kuulamine 5.5
 • Rääkimine 5.5
 • Kirjutamine 6.0

Karjäär

Selle kursuse on ette näinud Arhitektide Registreerimisnõukogu (ARB), valideerinud Briti Arhitektide Kuninglik Instituut (RIBA) ning selle on valideerinud ja tunnustanud ka Malaisia Arhitektide Nõukogu (LAM) 1. ja 2. osa jaoks. Meie lõpetajatel on suurepärane maine kutsealal, kuna see on väärtuslik Suurbritannia ja kogu maailma parimate tavade austatud liikmetena.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge.

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge. Näita vähem
Dundee , Kirkcaldy + 1 Rohkem Vähem