12-kuuline MArch Sustainable Urban Design kursus keskendub linnapiirkondade ja linnade kujundamisele ning on uurimis- ja projektidepõhine programm. Kursuse eesmärgiks on parandada meie linnade kvaliteeti, viies innovatiivse disaini uue suhte kaudu kaasaegsetele teoreetilistele uuringutele seoses linnavormi struktuuri ja linnakohtade loomisega, et vastata suurematele võimalustele ja väljakutsetele.

Programm tugineb osakonna akadeemilise personali teadustööle ja praktikale. See hõlmab rahvusvaheliselt tuntud raamatuid ja ajakirjanike autoreid linnade kujundamisel ja sellega seotud valdkondades koos märkimisväärse rahvusvahelise praktikaga, mis teavitab programmi õpetusest.

Võtme faktid

 • Oma ülesannete osana soovib Arhitektuuri ja Keskkonnaministeerium arendada oma kutseoskusi ja keskkonnasõbralikku suhtumist, mis on vajalik tänapäeva kiiresti muutuvas maailmas.
 • Osakonnal on tugevaid koostöövõimalusi kutseorganisatsioonide ja rahvusvaheliste institutsioonidega, et tagada ülemaailmne teadlikkus ja rakendatavus kogu akadeemias ja praktikas.
 • Ülikooli endine linnaplaneerimisinstituut oli üks esimesi riigi institutsioone, kes pakkusid linnaplaneeringus teadustöö ja kraadiõppe kvalifikatsiooni.
 • MArch Sustainable Urban Design kursus sobib arhitektuuri lõpetanutele ja nendega seotud valdkondadele nagu maastikuarhitektuur ja linnaplaneerimine.
 • See kursus ei anna Ühendkuningriigis professionaalset akrediteerimist, kuigi jätkusuutliku Urban Design moodul võimaldab õpilastel taotleda BREEAM akrediteeritud lõpetaja staatust.

Kursuse üksikasjad

Programm hõlmab koha kujundamist, avaliku sektori disaini, linnade kaitset ja taaselustamist, linnade disaini teooriat ja praktikat ning säästvat urbanismi teooriat ja rakendust.

Riiki sisenemise nõuded: 2: 1 kraad (või rahvusvahelisel ekvivalendil) arhitektuuril või sarnasel teemal. See peab sisaldama moodulid arhitektuuri projekteerimisel, mis moodustab 25-50% koguarvust. Esitada tuleb arhitektuurilise disaini portfell.

Kursuse sisu

Otseprojekte ja kaasaegseid linnaprobleeme analüüsitakse ja uuritakse läbi lugemise, kirjutamise ja disaini. Programmi keskendumine joonistele ja modelleerimisele kui analüüsi-, uurimis- ja kommunikatsioonivahenditele võimaldab üksikasjalikult mõista, kuidas strateegiliselt linnakeskkonna ja linnaehitusettepanekute üksikasjade ja koha kujundamise vahel liikuda.

Linnade disain sõltub suurel määral kujutlusvõimest, eksperimenteerimisest ja kaugemale praeguse mõtlemise ja kaasaegse praktika piirangutest. Õpilased veedavad suve semestrit, tehes järelevalvetööd teadustöö väitekirja. See on võimalus korraldada linnade kujundamise ja / või tänapäevaste linnade võimaluste ja väljakutsetega seotud iseseisva uurimuse osa.

Programm pakub kombinatsioone disainimoodulite, loengute ja seminaride jaoks, mis nõuavad õpilastel töötamist nii väikestes gruppides kui ka individuaalselt. Loengud ja seminarid käsitlevad linna disaini ajaloo, teooria ja praktika peamised küsimused, eriti seoses jätkusuutliku kontekstiga nii teoreetiliste kui ka praktiliste aspektide osas. Nad annavad arusaamise linna muutmise protsessist ja linnade kujundamise rollist.

Õpitulemused

Õpilased omandavad teadmisi ja arendavad oskusi, mis on vajalikud tänapäevaste kultuuriliste, ajalooliste, sotsiaalsete, majanduslike ja keskkonnaalaste väljakutsete silmitsi, mida meie linnad silmitsi seovad tervikliku jätkusuutlikkuse saavutamisega nendes valdkondades.

Õpilasi julgustatakse arendama probleemide lahendamise oskusi loominguliste linnaplaneerimise ettepanekute kaudu. Samuti arendavad nad arusaamist ruumiliste ja kujundusküsimuste keerukast seosest ning sotsiaalsetest ja majanduslikest linnaprotsessidest. Kursus käsitleb ka linnade kujundamist kui uurimis- ja praktikaviisi, mis kujundavad linnakeskkonda füüsiliselt või mitte ja reageerivad praegustele linnaküsimustele.

Õpilased töötavad välja projekteerimis- ja uurimisvahendid, mis tõhusalt ellu viivad, tagavad ja annavad projekte linnade ja nende kogukondade pikaajaliseks kasuks. Kursused rõhutavad disaini loovuse, analüütiliste oskuste, kriitilise mõtlemise tähtsust ning keskenduvad füüsilise ja arvutialase modelleerimise loomisele analüüsiks, uurimiseks, kommunikatsiooniks ja disainiks, et saavutada sotsiaalne, kultuuriline ja keskkonnasäästlikkus.

Kursuse sisu eesmärk on:

 • ületada lõhe arhitektuuri ja linnaplaneerimise vahel;
 • luua linnade kujundamise praktikaga seotud laiaulatuslik teoreetiline alus,
 • julgustada projekteerimiskatsetusi ja loovust,
 • rakendada teoreetilisi ja uurimismeetodeid konkreetsetele projekteerimisprojektidele
 • olema keskkonnasõbralikud ja toetavad terviklikke jätkusuutlikke tavasid.

Loomulikult rõhutatakse disainilahenduse tähtsust intellektuaalse vabaduse ja eksperimenteerimise vaimus, mis on arhitektuuri ja looduskeskkonna osakonnale andnud oma rahvusvahelise maine.

Moodulid

 • Magistriõpe Design Project 1 (Urban Design A) (20 ainepunkti)
 • Urban Design Theory and Practice (20 AP)
 • Magistriõpe Design Project 2 (Urban Design B) (30 ainepunkti)
 • Kohad, linnad ja kultuur (20 AP)
 • Teadustöö ja kutseoskused, tööriistad ja meetodid (20 ainepunkti)
 • Valikuline valik (10 ainepunkti): Säästev linnaplaneerimine; Mine minevikku; Suure tõusu probleemid
 • Doktoritöö (60 ainepunkti)

Meie pakutavad moodulid on inspireeritud meie töötajate teaduslikest huvidest ja võivad selle tulemusena muutuda näiteks teadusuuringute arengu või õigusaktide muudatuste tõttu. See loend on tüüpiliste moodulite näide, mitte lõplik nimekiri.

Pidage meeles, et kõik mooduli üksikasjad võivad muutuda.

Karjäär

See MArch programm on suunatud projektile - see nõuab selgesõnaliselt projekteerimisettepanekuid, mitte üksnes teoreetilist tööd. Kursus rõhutab disainiprojektide ühendamise olulisust reaalsete ja keerukate projektide laiemale otsustusprotsessile.

Graduates of MArch Sustainable Urban Design tavaliselt jätkavad töötamist arhitektuuri ja linnaplaneerimise vahelistes suhetes arhitektuuri- või multidistsiplinaarsete tavade ja disainiinstituutidega kogu maailmas, kusjuures mõni edeneb doktoriõppele Nottinghami või teiste juhtivate ülikoolide juures.

See programm on spetsiaalselt välja töötatud vastavalt eriala vajadustele ja enamik MArchi kursuste lõpetanutest naasevad oma riigi era- ja avaliku sektori spetsialistide töösse. Paljud jätkavad doktoriõppeprogrammide korraldamist Nottinghami või teiste juhtivate ülikoolide juures.

Nottinghami ülikooli tunnustatakse õpetamise tipptaseme raamistiku (TEF) kuldstandardina, mille eesmärk on tunnustada ja premeerida suurepärast õpet ja õpetamist.

Sisenemise nõuded

 • Riiki sisenemise nõuded: 2.1 (ülemise 2. klassi autasud või rahvusvahelised samaväärsed).
 • Muud nõuded: tuleb esitada arhitektuuri-, planeerimis- või maastikuarhitektuuri portfell.
 • IELTS: 6.5 (mitte vähem kui 6.0 mis tahes elemendis).
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 30 kursust The University of Nottingham - Faculty of Engineeringis »

Viimati uuendatud November 10, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
7,785 GBP
UK / EU tasud 7 785 £; Rahvusvahelised tasud: 17 910 £
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi