MArch arhitektuur

Üldine

Programmi kirjeldus

Määratlege uus arhitektuuri tegevuskava. Tuginedes oma RIBA 1. osa kvalifikatsioonile ja ametialasele praktikale, töötate ühiskondlikult aktiivsete projektide kallal, uurides samal ajal meie aja peamisi arhitektuurilisi kontseptsioone ja väljakutseid.

Sissejuhatus

Kogu selle kursuse vältel uurite arhitektuuri, koha ja inimeste vahelist ainulaadset suhet radikaalse regionalismi ja säästva disaini metoodika põhimõtete kaudu. Tööstusrajatiste, praktiliste õppejõudude, kõrgetasemelise tööstuse külalise ja võimaluse abil elada-ehitada projektide kallal saate ka arendada ja täiustada oma sotsiaalselt aktiivset osaluspõhist kujunduspraktikat.

Kursus on valideerimisel. Eeldame, et lõpetate RIBA kinnitatud ja ARB poolt ette nähtud arhitektuuri magistrantidega 2. osa tasemel.

126714_pexels-photo-1109541.jpegLex Fotograafia / Pexels

Mida sa õpid

Uurides olulisi seoseid arhitektide, kogukondade ning ehitatud ja looduskeskkonna vahel, genereerite keerukaid kavandid, mis testivad uusi arhitektuurilisi hüpoteese. Samuti õpite kriitiliselt mõtlema igal projekteerimisprotsessi etapil - see on keeruline väljakutse selles valdkonnas.

Õppeplokk üks

Esimene aasta on loodud selleks, et aidata teil oma erialasest praktikast üle minna arhitektuuri magistriõppe akadeemilisele rangusele. Lisaks sügavale sukeldumisele arhitektuuriteooriasse, viime läbi osalusprojekte ja integreeritud vastastikuse õppimise - see võimaldab teil uurida ja arendada oma ainulaadset disainikeelt. Valmistate ka kirjaliku lõputöö, et sõnastada oma kriitiline mõtlemine ja vastavus disainiga.

Moodulid

 • Arc 410 - üleminek
 • Kaar 420 - lõputöö - teooria
 • Kaar 430 - osaleda
 • Arc 440 - tektoonika

Õppeplokk kaks

Õppeplokk 2 julgustab ja tähistab näidistööd, mis tõendab lõpetanud atribuute 2. osas. Terve aasta jooksul viime läbi tehniliselt teostatud kujundusprojekti, et näidata oma teadmisi, oskusi ja pühendumust reaalainete probleemide lahendamiseks läbi peegeldava disaini.

Moodulid

 • Kaar 510 - sotsiaalne
 • Arc 520 - tehniline aruanne
 • Arc 530 - põhjalik disain

Ülaltoodud moodulid on need, mida meie õpilased uurivad või uusi välja pakutakse. Programmi ülesehitus ja moodulid võivad muutuda meie õppekava täiustamise ja läbivaatamise protsesside osana. Kui mõni moodul on teie jaoks oluline, arutage seda kursusejuhiga.

Kuidas sa õpid

Kursus toimub peamiselt integreeritud stuudiokujundusprojektide kaudu, aga ka spetsialistide poolt korraldatavate loengute, seminaride ja töötubade kaudu.

Segaõpet õpetatakse ülikoolilinnakus toimuva intensiivse tegevuse kaudu, mida täiendab veebipõhine kaugõpe.

Hindamismeetodid

Hindamine toimub kursuste kaudu.

Hindamine

 • Kujundav hindamine toimub kogu kursuse vältel
 • Kokkuvõtlik hindamine toimub iga õppeploki lõpus.

Tagasiside

 • Formatiivne tagasiside on pidev nii õppejõududelt kui ka kaaslastelt.
 • Kokkuvõtlik tagasiside toimub iga õppeploki lõpus.

Töötajad

Meie õppejõud on oma ala riiklikult tunnustatud eksperdid, kel on ajakohased teadmised ja kogemused tööstuses. Õpid ka inspireerivatelt kutsealade külalislektoritelt, kelle erialad on ka; konstruktsioonid, keskkonnakujundus ja masinaehitus.

Rajatised

 • Spetsiaalsed arhitektuuristuudiod
 • Töötoad - 3D, metall, puit, vastupidavad materjalid, kiire prototüüpimine, valamine ja freesimine
 • Ainespetsiifiline raamatukogu mitme veebiressursiga
 • Välitingimuste tegemise ruumid
 • Üliõpilaste tugiteenused ja akadeemilised tugiteenused
 • IT - wifi ja avatud juurdepääsuga IT-komplektid mõlemas ülikoolilinnakus
 • Veebipõhine õpperuum aastaringse juurdepääsuga aastaringselt
 • Reprograafia - suureformaadiline printimine, Risographi printerid, suuremahulised skaneerimise, lamineerimise ja köitmise teenused

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejatel peaks olema vähemalt üks järgmistest kvalifikatsioonidest:

 • Kiidetud kraadi suhtes 2: 1 või rohkem RIBA I osa kinnitatud kursusest
 • Esimene ülemeredepartemangu arhitektuurikraad, mille olemasolu saab tõestada, et see on samaväärne RIBA I osa kinnitatud kursusega 2: 1 või üle selle
 • Autasustatud kraadi 2: 2 alates RIBA I osa valideeritud kursuse tõenditega teie portfellis olulist arengut pärast olete kraad
 • ARB I osa eksami edukas läbimine
 • Eeltooduga samaväärne asjakohane akadeemiline või kutsekvalifikatsioon, mida peaksite oma taotluses üksikasjalikult kirjeldama.
 • Lisaks eeldame, et kandidaadid on vähemalt 12 kuud enne kraadiõppe alustamist omandanud töökogemuse arhitektuuripraktikas või sellega seotud erialal.

Kui olete lõpetanud BA (Hons) arhitektuurikursuse Falmouthis suhtega 2: 1 või rohkem, saate sellele kursusele automaatselt liikuda.

Keelenõuded

Kui inglise keel pole teie esimene keel, peate demonstreerima inglise keele oskust, mis on õpingute edukaks lõpuleviimiseks piisavalt arenenud. Me aktsepteerime erinevaid tunnustatud inglise keele kvalifikatsioone, mis on samaväärsed rahvusvahelise inglise keele testimissüsteemi (IELTS) akadeemilise miinimumhindega 6,5, minimaalselt 6,0 lugemisel, kirjutamisel, rääkimisel ja kuulamisel.

Rahvusvahelised taotlejad, kes vajavad Suurbritannias õppimiseks 4. astme üliõpilasviisat, peavad valitsuse viisanõuete täitmiseks sooritama heakskiidetud turvalise inglise keele testi (SELT) või kellel on ülikooli poolt heaks kiidetud ja heaks kiidetud tunnustatud keeletest. Meie vastuvõtumeeskond aitab teid kõigis küsimustes, mis teil võivad tekkida õppeviisade või sobivate keeletestide kohta.

Õppetasud 2020–21

 • 8500 naelsterlingit - täistööajaga Suurbritannias / ELis (makstav vastuvõtutasu on 250 naela. See arvatakse õppemaksust maha.)
 • 16 000 kr - täistööajaga rahvusvaheline (vastuvõtutasu makstakse kuni 1000 kr, sõltuvalt rahvusest. See arvatakse õppemaksust maha.)

Õppemaks kehtestatakse igal aastal ja see vaadatakse igal aastal üle. Seetõttu võib ülikool tõsta õppemaksu teisel või järgnevatel õppeaastatel vastavalt inflatsioonile ja / või seaduste või valitsuse poliitikaga lubatud maksimaalsele tasemele. Õpilasi teavitatakse muudatustest nii kiiresti kui võimalik.

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Established in 1902 as Falmouth School of Art, it has grown over a century to become a digital innovation hub. Today, its portfolio of undergraduate and postgraduate courses represents the breadth of ... Loe edasi

Established in 1902 as Falmouth School of Art, it has grown over a century to become a digital innovation hub. Today, its portfolio of undergraduate and postgraduate courses represents the breadth of the Creative Industries, the fastest growing sector in the UK economy. Now, as we face the fourth industrial revolution; as technology provides great opportunities as well as challenges, it’s clear that Falmouth’s specialisms of creative innovation; creative thinking, problem-solving, communication and storytelling, will be key to future economic and cultural success both at a local and global level. Näita vähem
Falmouth , Penryn + 1 Rohkem Vähem