MArch arhitektuur

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse üksikasjad

See on loominguline, stuudio-keskne kursus, milles on kindlalt pühendunud teadusuuringute kavandamisele. See pakub rahvusvaheliselt ülevõetavat professionaalset arhitektuurilist haridust, mis viib kvalifikatsioonini, mis vastab arhitektide registreerimise juhatusele (ARB) ja Briti arhitektide kuninglikule instituudile (RIBA) 2. osa erandile. See kursus on loetletud Commonwealthi Arhitektide Liidu kinnitatud kursustel.

Kui disainstuudioks on oma õpingute kesksel kohal, siis on teil raske välja töötada arhitektuuriprojektide probleemide sarja lahendusi. Teie kursus uurib praeguseid arhitektuuri aktuaalseid küsimusi, sealhulgas ajaloolist ja filosoofilist mõtlemist, kaasaegseid linnade asustuse tingimusi, väljakutseid säästvale ökoloogiale ja kaasaegse tehnoloogia tagajärgi. Te arutate individuaalset lähenemist arhitektuurile, kui uurite oma isiklikke huve seoses linna, regionaalse, riikliku ja ülemaailmse disaini perspektiiviga.

Kool on tihedalt seotud professionaalsete seltsidega, nagu Leedsi Arhitektide Selts, Lääne-Yorkshire Arhitektide Selts ja RIBA Yorkshire'i regioon ning pakub elavat arhitektuurigruppi. Õppige paljude juhtivate praktikute, akadeemiliste õpetajate ja külalisprofessorite hulgast, kes pakuvad erinevaid võimalusi arhitektuurigruppideks, stimuleerimiseks ja kaasamiseks.

Leedsi Arhitektuurikool pakub BA (Hons) Arhitektuuri, Arhitektuurimagistri (MArch) või sarnase kraadiõppega lõpetanutele professionaalse kogemuse ja arendustegevuse registri (PEDR) järelevalvesüsteemi). PEDR on elektrooniline arvestust oma töökogemuse arengu ja kompetentsuse praktika arhitektuur ja pakuvad tuge kohta Pathway registreerimise või licensure, peamiselt koos ARB.

Kursuse eelised

See kursus pakub kvaliteetset, loomingulist disaini haridust, mis on aluseks arhitekti kvalifikatsioonile ja praktikale, täites 2. osa nõude arhitektide registreerimise juhatuse retsepti, Briti arhitektide kuningliku instituudi valideerimise ja QAA arhitektuuri teema võrdlusmäära lõplike auhinnaprogrammide jaoks.

Teil on juurdepääs Broadcasting Place'i suurepärasele õppekeskkonnale, mis pakub individuaalsete ja grupiprojektide jaoks stuudio ruumi. Selle rajatiste hulka kuuluvad paralleelsed liikumislauad, flip-top joonistuslauad, 3D-printerid ja laser-lõikurid.

Riiki sisenemise nõuded

Nõuded: Taotlejatel peab olema ARB / RIBA akrediteeritud esimese osa kursus vähemalt teise klassi tunnustuse kraadiga Arhitektuuri suguluses, vähemalt üks teise klassi arhitektuuri eriala, mitte ARB / RIBA esimese osa kursus ja töökogemus või vähemalt teise klassi tunnustab arhitektuuri mitte ARB / RIBA esimese osa kursuse esimene osa antakse läbi ARB hindamiskomisjoni ja töökogemust. Aastane erialase töökogemus arhitektuuripraktikas või sugulaspiirkonnast enne sisenemist ei ole oluline, kuid seda peetakse kasulikuks.

Kõik sobivad kandidaadid, kes vastavad sisenemise nõuetele, peavad esitama kraadi ja töökogemuse portfelli ning võivad olla kohustatud osalema intervjuus. Teie portfell peaks sisaldama näiteid oma õppeaasta viimasest aastast, seega ei tohiks taotlusi tavaliselt teha enne, kui olete õpingud lõpetanud. Kandidaate välismaalt toetatakse, et seda teha elektrooniliselt ja / või telefoni teel.

Kõik taotlusi tuleks toetada kas akadeemilise või professionaalse viitega. Palun pange tähele, et viidetega peaks kaasas olema pealkirjaga paberile lisatud koopia või otse kohtunik.

Kõik taotlejad peaksid vastama meie ülikooli inglise keele nõuetele.

Inglise keele nõue: IELTS 6,5 ilma oskusteta alla 6,0 või samaväärne kvalifikatsioon. Ülikool pakub suurepärast toetust kõigile taotlejatele, kes võivad nõuda täiendavaid inglise keele kursusi.

TASUTA TAOTLEJAD

Meie ülikool tervitab küpsete taotlejate taotlusi, kes näitavad akadeemilist potentsiaali. Tavaliselt vajame mõningaid tõendeid hiljutiste akadeemiliste uuringute kohta, näiteks juurdepääsukursuse läbiviimine, kuid võib kaaluda ka hiljutisi asjakohaseid töökogemusi. Pange tähele, et mõnede meie professionaalsete kursuste puhul peavad kõik taotlejad vastama kehtestatud sisenemise kriteeriumidele ja sellistel juhtudel ei saa töökogemust asendada.

Kui soovite selle teekonna kaudu taotleda, peate viitama meie ülikoolide eelteadusliku õppe tunnustamise poliitikale, mis on meie veebisaidil saadaval.

Pange tähele, et kõik meie ülikooli taotlejad peavad vastama meie standardsele inglise keele nõuetele GCSE klass C või samaväärne, variatsioonid see loetletakse individuaalse kursuse sisenemise nõuetele.

Tööalased väljavaated

Lõpetamisel saate edukalt sooritada professionaalsete registreerimiskatsetuste, mis võimaldavad juurdepääsu arhitektide õiguslikule omandile ja võime praktiseerida Ühendkuningriigi, ELi ja teiste jurisdiktsioonide turgudel. Õpilased on saavutanud märkimisväärseid edusamme arhitektuuripraktikate tegemisel Ühendkuningriigis ja välismaal. Teise võimalusena võiksite jätkata oma haridust uurides teadustöö või eriala kraadi.

  • Arhitekt (erategevus)
  • Arhitekt (kohalikud omavalitsused)
  • Arhitekt (valitsusorganisatsioon)
  • Arhitekt (kommertsettevõtted)

Karjäärinõustamine

Meie pühendunud töö- ja karjäärinõukogude meeskond pakub asjatundlikku nõu ja hulgaliselt ressursse, mis aitavad teil valida ja saada töökohta. Olenemata sellest, kas olete oma esimesel või viimasel aastal, võite rääkida meie karjääriameti töötajatega, kes pakuvad teile nõu CV-de kirjutamise kohta töö otsimiseks.

Tasud ja rahastamine

Suurbritannia ja EL

Õppemaksu aasta üliõpilastele on 9250 kr. Inflatsiooni mõju arvessevõtmiseks võib teie makstav summa igal aastal suureneda.

Rahvusvaheline

Õppemaksu aasta üliõpilastele on 12500 kr. Makstav summa fikseeritakse sellel tasemel igal kursuse aastal.

Rajatised

Disainstuudiod

Meie kaasaegsed multimeedia-stuudiod sisaldavad spetsiaalset CAD-komplekti ja spetsiaalset tarkvara, nagu REVIT, mis võimaldab õpilastel arendada oskusi 3D-projekteerimisel ja info kujundamise loomisel.

Arhitektuuri- ja kunstistuudio

Meie stuudiod pakuvad ruumi individuaalsetele ja grupiprojektidele ning rajatiste hulka kuuluvad paralleelsed liikumislauad, flip-top joonestuslauad ja presstrükised ja graafika töötoad. Meie 3D-printereid ja laser-lõikureid saab kasutada ka mudelite valmistamiseks, plastikust moodustamiseks, plasmalõikamiseks ja 3D-skulptuuride jaoks.

Raamatukogu

Meie raamatukogu on avatud iga päev 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas, pakkudes teile juurdepääsu spetsiaalsetele raamatutele ja ajakirjadele, õpperuumidele, arvutitele, multimeediumide ja meediaseadmete rendile. Kümneid tuhandeid meie Raamatukogu digitaalseid ressursse, sealhulgas e-raamatuid, e-ajakirju ja andmebaase, saab internetis juurde pääseda teie jaoks sobival ajal ja kohas.

Ringhäälingu koht

Loominguliste mõtete ja uuenduslike mõtlejate hub, Broadcasting Place on meie kunsti-, disaini- ja arhitektuuriüliõpilaste koduks.

Jõusaal ja spordirajatised

Leeds Becketti sisustus on lihtne. Meie spordisõbralikud sviidid on kõigile sportlastele hõlpsasti juurdepääsetavad ja pakitud kõige uuemate tehnoloogiatega.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Näita vähem
Leeds , UK Online + 1 Rohkem Vähem