Arutelu ergutamine

Meie programm julgustab arutelu ja küsitlust tänapäeva kultuuri, postmodernse linna ning linnade ja maastikuolude vaheliste suhete üle. Neid kaalute erinevate arhitektuuriprojektide vastuste kaudu ning kriitilisi uuringuid, mida väljendatakse laiendatud, struktureeritud kirjalikult.

See kursus näeb sa tuginedes analüütilise disaini oskused ja ametialase pädevuse loodud bakalaureuse tasemel, keskendudes innovatsiooni disaini, ehituse ja ressursitõhus tehnoloogia. Töötades vertikaalsetes stuudiosaalides, arendavad õpilased arusaama ja meetodeid, mis on seotud kaasaegse erialase praktikaga, ning võimet toota keerulisi ja mitmekesiseid disainiettepanekuid.

Miks arhitektuur LSBUs?

  • No.1 Londoni kaasaegne ülikool, mis tegeleb teadusuuringute intensiivsusega arhitektuuris (Complete University Guide 2019).
  • Professionaalne akrediteerimine - kursuse kinnitab täielikult Briti Arhitektide Kunstiinstituut ja selle on määranud Arhitektide Registreerimisnõukogu. Kursus vastab RIBA ja ARB ühiselt 2. osa arhitektuurikursustele. Kogemused - juured London Council Building Buildingis (1904) ja Brixtoni ehituskoolis (1940) pakuvad LSBU arhitektuuriharidust üle 100 aasta.
  • Meil on mõned parimad seminarid Suurbritannias, mida hiljuti täiendas DARLAB (Digital Architecture and Robotics Laboratory).
  • Top 5 Londoni võistlejate seas arhitektuuri üldise rahulolu osas (National Student Survey 2018).

Akrediteeringud

Põhikursuse info - režiimis tellitud

Režiim

Moodulid

Aasta 1

 • Disain 401 (20 AP)
 • Disain 402: kunst, meedia ja digitaalne disain (20 AP)
 • Disain 403 (20 AP)
 • Ajalugu ja teooria: kriitiline mõtlemine (20 ainepunkti)
 • Energia ja ressursitõhusus disainis (20 AP)
 • Professionaalne praktika ja disaini ökonoomika (20 AP)

2. aasta

 • Disain 501 (20 AP)
 • Disain 502: kunst, meedia ja digitaalne disain (20 AP)
 • Disain 503 (40 ainepunkti)
 • Arhitektuur ja teooria: väitekiri (20 ainepunkti)
 • Tehnoloogia 5: tehniline doktoritöö (20 ainepunkti)

Hindamine

 • Loengupõhiseid mooduleid hinnatakse tavaliselt kirjalike ja / või koostatud esildiste abil.


Tööalane konkurentsivõime

Kursus on hästi seotud Londoni võtmepraktikaga; paljud LSBU lõpetajad otsustavad ka välismaal töötada. Samuti võite kasutada oma kvalifikatsiooni väljaspool arhitektuuri, et avada selliseid karjääri nagu ajakirjandus, projektijuhtimine, kirjutamine, õpetamine, uurimistöö või tarkvara ja mängude disain.

Lisaks MArchi ülikooli auhinna pakkumisele: arhitektuurimälestis (ja RIBA 2. osa), on kursus ka ettevalmistus teise praktikakoolituse perioodiks. Esimene praktikaõppe periood on tavaliselt, kuid mitte ainult, pärast arhitektuuri esimese astme lõpetamist (RIBA 1. osa).

RIBA 3. osa kutsealase praktika eksamile lubamiseks peate olema edukalt sooritanud tunnustatud RIBA 1. ja 2. osa kvalifikatsiooni - ning olema läbinud vähemalt 24 kuu pikkuse abikõlbliku praktika.

Professionaalse praktika ja disaini ökonoomika moodul selgitab vajadust ettevõtlusele orienteeritud ja professionaalse suhtumise järele töösse ning rõhutab vajadust tulevaste projektide planeerimise järele.

Lõpetajad arhitektuuri aspirantuurist töötavad Fosteris ja partnerites , Niall McLaughlin Arhitektides , Stanton Williamsis, Wilkinson Eyre'is ja Zaha Hadid Arhitektides paljude teiste ülemaailmselt tunnustatud tavadena.

Tööalane teenus

Me oleme Graduate Employment'i aasta ülikool - The Times ja Sunday Times Good University Guide 2018.

LSBU-s tahame teid edukaks karjääriks panna. Õpingute ajal - ja kaks aastat pärast lõpetamist - saate juurdepääsu meie töövõimaluse teenusele , mis sisaldab:

 • Internetis olev laud, kus saate näha mitmesuguseid paigutusi: osalise tööajaga, täistööajaga või vabatahtlikena. Samuti võite langeda, et näha meie Job Shopi nõustajaid, kes on alati kättesaadavad, et aidata teil teie otsingus järgmise sammuna astuda.
 • Meie karjäärivõimalused pakuvad gruppide seminare CV-de, intervjuu tehnikate ja töökogemuse leidmise ning regulaarselt erinevate sektorite tööandjate ettekannete kohta.

Meie üliõpilasettevõtete meeskond võib aidata teil alustada oma äri ja arendada väärtuslikke ettevõtlusoskusi.

Rajatised

Building Information Modeling (BIM) keskus

LSBU aitab ehitustööstust ümber ehitada, tehes seda ehitusteabe modelleerimise (BIM) keskusega. BIM-keskus toimib innovatsiooni-, erialase ettevalmistuse ja võrgustiku loomise keskkonnasektori praktikaekspertide seas. Neid rajatisi kasutavad õpilased ja lühikesed kursused.

Arhitektuuriülikoolid

London South Bank University (LSBU) asuvas Arhitektuurtuuma ruumis on inspireerivaid seisukohti kogu Londonis ning seda kasutatakse meie bakalaureuse- ja magistriõppe arhitektuuri kraadides.

Digital Architecture Robot Lab

See täiustatud digitaalse valmistamise robotlabor on mõeldud kvaliteetseteks teadustööks, samuti arhitektuuri kommertsrakenduste väljatöötamiseks ning funktsioneerib Kuka robot-arm, mis võib valmistada arhitektuurseid komponente.


Õpetamine ja õppimine

LSBU-s on laialdased ülikoolilinnakud, mis suudavad muuta laia materjali valikut. Teid õpetavad töötajad, kes on kogenud tööstuse spetsialistid, kes on töötanud mõne parima arhitektuuripraktika heaks. Stuudio struktuur võimaldab teil spetsialiseeruda oma teadushuvidele vastaval alal ning uurida väga aktuaalseid teemasid arhitektuuri, linnaehituse, sotsiaalteooria ja poliitika kohta.

Isiklik juhendamine

Ehitatud keskkonna ja arhitektuuri üliõpilasena antakse teile LSBU juures esimese kolme nädala jooksul nimega juhendaja. Teie juhendaja roll on teie peamine kontakt akadeemilise ja erialase arengu toetuseks.

Teie juhendaja toetab teid, et saaksite LSBU-s maksimaalselt ära kasutada oma aega, pakkudes nõu ja juhiseid teiste ülikooli toetusallikate jaoks.

Teie juhendaja peaks olema ülikoolis esimene inimene, kuhu te räägite, kui teil on raskusi, mis mõjutavad teie tööd. Need võivad olla akadeemilised, finants-, tervisega seotud või mõni muu probleem.

Te saate kohtumisi oma isikliku juhendajaga üks kord semestris 30 minutit kogu kursuse jooksul. Täiendava toetuse saamiseks saate e-posti teel või isiklikult ühendust oma juhendajaga.

Stuudio struktuur

Keskse tähtsusega LSBU kraadiõppe arhitektuurihariduse puhul on stuudiosüsteem, mis töötab osaliselt ja täistööajaga kursustel. Stuudiod pakuvad raamistikku mitmesugustele asjakohastele intellektuaalsetele ja praktilistele erialadele, et teavitada disainitööd, toetada ja aidata kaasa arhitektuuriprogrammi akadeemilisele rangusele.


Riiki sisenemise nõuded

See kursus on tavaliselt mõeldud arhitektuurikursuste lõpetajatele, kus üliõpilastel on ülikoolikraad ja 1. osa kutsekvalifikatsioon, mida tunnustab Briti Arhitektide Kunstiinstituut (RIBA). Kursuse taotlejad peaksid olema arhitektuuris (2: 2 või parem); Samas tunnistab ülikool, et üksikisikud võivad välja töötada täiendavaid oskusi väljaspool ülikooli ning intervjueerivad selliseid taotlejaid, kes on välja töötanud kvaliteetse asjakohase akadeemilise ja praktilise töö.

Selle kursuse taotlejad peavad vastama ka järgmistele sisenemise nõuetele:

 • Üliõpilased, kellel on ülemõistev arhitektuuri kraad, peaksid soovitavalt näitama, et nende töö on RIBA 1. osa samaväärsus, pöördudes Arhitektide registreerimise nõukogu poole ARB-i väljakirjutamise eksamiga.
 • Osalise tööajaga kursuse taotlejad peaksid tegutsema praktikas.
 • Kõik õpilased, keda loetakse vastuvõtuks, peavad osalema intervjuus töö portfelliga; Kui välismaal asub, peavad taotlejad saatma töödokumendi vastuvõtu juhendajale.
 • Samuti kaalume rakendusi inimestelt, kes on omandanud oskused paljude kutsekvalifikatsioonide või asjakohaste vastutustundlike kogemuste kaudu.
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 34 kursust London South Bank Universityis »

Viimati uuendatud Veebruar 26, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 23, 2019
Duration
2 - 3 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
9,250 GBP
1. aasta täisajaga UK / EU tasu: 9250 £; Rahvusvaheline tasu: 13125 £. 1. aasta osalise tööajaga Ühendkuningriigi / ELi tasu: 6166,67 £; Rahvusvaheline tasu: 8750 kr
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 23, 2019
End Date
jaan 24, 2021
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 23, 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
jaan 24, 2021