Loe ametlikku kirjeldust

MArch arhitektuur

MArch Architecture

See kursus on suunatud disainile, rõhuasetusega teadustööga seotud lähenemisviisile, mis arendab välja laiapõhjalisi arhitekte, kes on võimelised töötama nii kohalikes kui ka globaalsetes kogukondades ja kontekstides. Briti arhitektide kuningliku instituudi (RIBA) akrediteeritud kursus keskendub produktiivsele arhitektuurile, rõhutades "mõeldes ja tegemises" teatud kohtades ja kontekstides.

Selle kursuse eesmärk on arendada globaalseid arhitekte, kes oskavad töötamist nii kohalikul kui ka rahvusvahelisel tasandil. Teil on kasu:

 • elav, multidistsiplinaarne õpetamis- ja õppimiskeskkond
 • vabastamine RIBA 2. osa uuringutest
 • entusiastlik personali meeskond, mida toetavad tuntud külalisprofessorite tuntud praktikud
 • uued õpetused, CAD ja stuudio ruumid kesklinna asukohas
 • elamisprojektide võimalused ja individuaalse arhitektuuri eriala arendamine
 • kohapealsed kontrollkäigud ja väljasõidud, kaasa arvatud rahvusvaheline õppereis (teie tasud sisalduvad)
 • õppekava aluseks olev jätkusuutlikkus.

See kaheaastane täistööajaga kursus on mõeldud kujundama väljaõppejõude, kes on motiveeritud, sõltumatud, iseseisvad ja sotsiaalselt vastutustundlikud.

Disainimooduleid juhivad juhtivad praktikud või akadeemikud, kes on tavaliselt väljaspool ülikooli. See asetab arhitektuuri kujunduse ja praktika kursuse keskmesse.

Mida sa õpid

MArch on loonud kuus peamist strateegilist eesmärki:

 • arhitekti haridus globaalse väljavaatega;
 • disaini ja selle kaudu läbiviidavad uuringud;
 • vertikaalne stuudio ja "mõtlemine ja tegemine";
 • olemasoleva ja uue ehitatud keskkonna kujundamine;
 • individuaalse ja koostööalase töö tähistamine; ja
 • teadlikkus arhitektuuri valdkondadevahelisest iseloomust.

Töötate spetsiaalses stuudios ruumis, millel on võimalus töötada erinevate projektidega, mis uurivad individuaalset arhitektuuri eriala.

Kuidas sulle õpetatakse

Kursust õpetatakse:

 • projektipõhine töö
 • loengud ja seminarid
 • väljasõidud ja kohapealsed külastused
 • kriitika / arvustused
 • töökoja ja laboratoorne töö.

Oli oodata, et omandab oma õppimise, ennetavalt toetades uurimuslikke uuringuid, peegeldavaid projektide väljatöötamise ja otsuste tegemise protsesse.

Kursuse põhitäitjad on kõrgtasemel teadustöö, mõtlemine ja liigendamine, mille aluseks on mitmed moodulid, mis käsitlevad metoodilisi lähenemisviise ja mitmesuguseid uurimismeetodeid, mida arhitektuuriteadlane peaks omandama.

Kursuse eesmärgiks on ka rõhutada ja edendada koostööd (rühma / meeskonna) tööd kui arhitektuuri- ja linnaplaneeringu keskset aspekti ning selle tootmist, kommunikatsiooni ja kohaletoimetamist.

NTU online tööruumi (KOHE) kasutatakse kursuse toetamiseks. See veebipõhine õppeplatvorm pakub õppematerjale, ajakohastatud mooduliteavet, juurdepääsu uudistepankadele ja ressurssidele ning kursuste üleslaadimise võimalust ning suhelda juhendajate ja teiste õpilastega.

Välised praktikud annavad kursusele ülevaate ja õpetamise.

Rahvusvaheline välireisi

Saate võimaluse külastada saite, mis pakuvad teie õppimise konteksti. Need keskenduvad konkreetsetele linna-, arhitektuuri- või tehnilistele kogemustele.

Teisel aastal on ka võimalus kogeda arhitektuuri rahvusvahelises kontekstis. Õpilased külastasid hiljuti Torinos Itaaliat, et uurida ja uurida oma lõplikes projektides kasutatavaid erinevaid saite. Reisi hulka kuulusid Mole Antonelliana külalised, kujundasid arhitekt Alessandro Antonelli, Lõuna Lorenzo kirik ja Teatro Regio. Õpilastel oli võimalus uurida ka ikooniliste ehitiste, nagu Palazzo Vela, välimust.

Kuidas ma hindan?

Kasutatakse erinevaid hindamismeetodeid, mille eesmärk on soodustada iseseisvat, ühist ja aktiivset õppimist. Nende hulka kuuluvad esitlused, projektid, eksam ja väitekiri.

Karjäär ja tööalane konkurentsivõime

Teie karjääriarendus

Suurbritannias on NTU ülikoolis parim lõpetanud tööhõivearvestus, sest meie maailmatasemel kursused annavad teile oskused, mida tänapäeva tööandjad vajavad.

Loomulikult tagab lõpetajate kaasamine tööstuse kaudu:

 • külalisprofessorite vertikaalne stuudio ja märkisid arhitektid, linnade disainerid ja õppejõud
 • elukvaliteedi projektid, mis moodustavad kursuse olulise aspekti nii disaini kui ka erialase praktika valdkondades.

See kursus on järgmine samm kvalifitseeritud arhitekti saamiseks.

Lõpetajad on jätkanud mitmesuguseid arhitektuuriprofiile sellistes ettevõtetes nagu Davidsons Development, Marchini Curran Associates ja HKR Architects, kes töötavad oma kolmanda eksami sooritamisel.

Riiki sisenemise nõuded

UK

Mida me otsime?

 • 2.2 tunnustab kraadi RIBA / ARB 1. osa akrediteeritud kursus.

Töö esitamine

Kui teie esialgne taotlus on edukas, palutakse teil oma turvalisest veebisaidist üles laadida praktilisi portfelli oma töölt.

Intervjuu

Kui teie portfell on aktsepteeritud, palutakse teil akadeemilise meeskonnaga intervjuu pidada. Kodu taotlejate puhul kutsutakse teid ülikooli vestlusele. ELi ja rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks korraldate intervjuu telefoni teel.

Teie intervjuu abil saate otsustada, kas tunnete end kursuse jaoks sobivana ja aitab teil otsustada, kas see on teie jaoks õige tee.

Rahvusvaheline

TEINE OSA KASUTAJAD

Tunnustatud 2. osa programm ei kanna tunnustamata 1. osa.

Me aktsepteerime ainult õpilasi, kellel on 1. osa kvalifikatsioon meie MArch kursusel. Briti arhitektide kuningliku instituudi (RIBA) valideerimiskava 2. osa kinnitati 2015. aasta juunis ja see kehtib tingimusteta 2. osa akrediteerimise kohta.

Suurbritannias registreeritud arhitekti saamise tee

Arhitektide registreerimise juhatus (ARB) on Ühendkuningriigis arhitektide sõltumatu seadusandlik reguleerija ning on ka Ühendkuningriigi arhitektide pädev asutus. Selleks, et nimetada end "arhitekti" Ühendkuningriigis, peate olema registreeritud ARB-is.

Ühendkuningriigis registreerimiseks peate tüüpiliselt hoidma alljärgnevat:

 • ARB määras Ühendkuningriigi kvalifikatsiooni 1. ossa;
 • ARB määras Ühendkuningriigi kvalifikatsiooni 2. ossa; ja
 • ARB nägi ette Ühendkuningriigi kvalifikatsiooni 3. osas, sealhulgas 24-kuulist praktilist koolitust.

See tähendab, et isegi kui täidate ja sooritate ettenähtud 2. osa kvalifikatsiooni, mille olete alustanud, peate ikkagi hoidma ARB-i ettenähtud kvalifikatsiooni 1. osa tasemel (lisaks ARB-i ettenähtud kvalifikatsioon kolmanda tasemega koos nõutava perioodiga praktiline koolitus), enne kui saate ARB registrisse kanda.

Kui teil on juba esimene kraad, mis hõlmab samu teemasid nagu Ühendkuningriigi 1. osa kvalifikatsioon, kuid mida ARB ei määra, võib teil olla õigus ARBi ettekirjutatud eksamile, mille kaudu saate samaväärsuse Ühendkuningriigi esimese osaga. Kui teie edukalt sooritanud eksemplari 1. osa tasemel, võite seda kasutada Ühendkuningriigi registreerimise eesmärgil.

Võite kontrollida, kas teie poolt juba omandatud kvalifikatsiooni tunnistab ARB ja millisel tasemel, ja võite leida rohkem teavet ARB poolt väljakirjutatud eksamite ja selle registreerimise nõuete kohta ARB veebisaidil - www.arb.org.uk

Samuti on meil hea meel juhiste saamiseks ARB nõuete täitmise kohta.

Inglise keele sisestamise nõuded

Kui inglise keel ei ole esimene keel, peate näitama meile, et teie keeleoskus on intensiivse akadeemilise õpingu jaoks piisavalt tugev. Tavaliselt küsime IELTS-i testi ja võtame vastu mõne teise inglise keele testi.

 • Kui teil on vaja teha enne istungjärgset inglise keelt, et täita inglise keele nõudeid, külastage meie veebilehte

Töö esitamine

Kui teie esialgne taotlus on edukas, palutakse teil oma turvalisest veebisaidist üles laadida praktilisi portfelli oma töölt.

Intervjuu

Kui teie portfell on aktsepteeritud, palutakse teil akadeemilise meeskonnaga intervjuu pidada. Kodu taotlejate puhul kutsutakse teid ülikooli vestlusele. ELi ja rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks korraldate intervjuu telefoni teel.

Teie intervjuu abil saate otsustada, kas tunnete end kursuse jaoks sobivana ja aitab teil otsustada, kas see on teie jaoks õige tee.

Mitmesugust

Asukoht: linnakoht

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 6 kursust Nottingham Trent University: School of Architecture, Design and the Built Environmentis »

Viimati uuendatud October 3, 2018
See kursus on Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Sept. 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

Sept. 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date