MArch arhitektuuri disain ja ehitamine

Üldine

Programmi kirjeldus

See 12-kuuline MArch Arhitektuur Disain ja Ehitamine keskendub disaini ja füüsilise kosmose loomise vahelistele suhetele. Loomulikult uuritakse loomingu ja tootmise olemust, kuna need on seotud arhitektuurilise disaini ja praktikaga.

Kursuse eesmärgiks on tagada, et õpilastel oleks võimalus õppida arhitektuuri teemadel, mõista neid materjale praktilise uurimise abil oma rakendustes ning lõpuks välja töötada kriitiline vastus projektide otsuste mõjudele inimestele ja kohtadele.

Selle kursuse märkimisväärne tunnus on disaini ideede arendamine skaalal 1: 1 ja arhitektuuriülikoolide integreerimine erineva tausta ja kogemuste tasemega.

Võtme faktid

 • Selles kursis julgustatakse osalema asjakohastes mainekates riiklikes ja rahvusvahelistes disainivõistlustel, kus on olnud hiljutisi edusamme.
 • Oma ülesannete osana soovib Arhitektuuri ja Keskkonnaministeerium arendada oma kutseoskusi ja keskkonnasõbralikku suhtumist, mis on vajalik tänapäeva kiiresti muutuvas maailmas.
 • Osakonnal on tugevaid koostöövõimalusi välismaiste institutsioonidega. Võimalik, et teil on võimalus osaleda konverentsidel, seminaridel ja koolituskursustel nii Suurbritannias kui ka välismaal.

Kursuse üksikasjad

See kursus sisaldab mitmeid disainiprojekte, oskustepõhiseid seminare ja uurimisseminare, mille kaudu uurite tehnoloogiaid interdistsiplinaarselt, et pakkuda innovatiivseid lahendusi, mida toetavad asjakohased tehnilised tõendid, katsetamine ja modelleerimine.

Te arendate multidistsiplinaarset lähenemisviisi disaini ja ehituse suhete uurimiseks uute materjalide ja struktuuride pakutavate võimaluste kaudu ning arendada integreeritud disaini oskusi, mis on saadud, kui kaalutakse, kuidas asju tehakse.

Teid innustatakse loominguliselt tegelema tööga skaalal 1: 1 ja nõutavate tehnikatega disaini analüüsimisel ja uurimisel. Õpilased arendavad kutseoskusi ideede edastamisel kirjalikult, suuliselt ja gruppide ettekannete abil ning võime kasutada algupäraseid mõtteid.

See kursus ei anna Ühendkuningriigis kutsealast akrediteerimist.

Riiki sisenemise nõuded

2: 1 kraad (või rahvusvahelisel ekvivalendil) arhitektuuril või sarnasel teemal. See peab sisaldama moodulid arhitektuuri projekteerimisel, mis moodustab 25-50% koguarvust. Samuti tuleb esitada arhitektuurilise kujunduse portfell.

Kursuse sisu

See kursus sisaldab mitmeid disainiprojekte, oskustepõhiseid seminare ja uurimisseminare, mille kaudu saate uurida interdistsiplinaarset tehnoloogiat, et pakkuda innovatiivseid lahendusi, mida toetavad asjakohased tehnilised tõendid, testimine ja modelleerimine.

Sa veedad suve semestrit, saates järelevalvet väitekirja. See on üksikasjalikult uuritud individuaalselt määratletud teema ja teie võimalus viia läbi suuri sõltumatuid uuringuid, mis kajastavad teie huve ja püüdlusi.

MArch Architecture Design and Build pakutakse täistööajaga üle ühe aasta.

Sügisel ja kevadsemestril saate 120 ainepunkti mooduleid, kaasa arvatud mitmed disainiprojektid, mida toetavad loengud, töötoad, seminarid ja õpetused, et pakkuda teile paralleelset teadmistebaasi ja disainiprojektide intellektuaalset tuge.

Lõpuks lõpetate suveperioodil kursuse lõpuks 60-krediidi kirjaliku väitekirja.

Õpitulemused

Keskendudes tänapäeva väljakutsetele ja ehitusprojekteerimisvõimalustele, arendate kindlalt selliseid küsimusi nagu:

 • Projekteerimisotsuste tagajärjed ehitatud ruumile
 • Disaineri ja tegija suhete mõistmise võimalused
 • Õppimise eelised arhitektuuri tegemisel skaalamudelite ja täismahus prototüüpidega

Põhimoodul

Tüüpilised moodulid on järgmised:

 • Magistriõpe Studio 1 (Design Build A) (20 AP)
 • Disaini koostamise teooria ja praktika (20 ainepunkti)
 • Magistriõpe Studio 2 (Design Build B) (30 ainepunkti)
 • Disainitehnoloogia
 • Teadustöö ja kutseoskused, tööriistad ja meetodid (20 ainepunkti)
 • Disaini valmistamine (10 ainepunkti)
 • Doktoritöö (60 ainepunkti)

Meie pakutavad moodulid on inspireeritud meie töötajate teaduslikest huvidest ja võivad selle tulemusena muutuda näiteks teadusuuringute arengu või õigusaktide muudatuste tõttu. See loend on tüüpiliste moodulite näide, mitte lõplik nimekiri.

Pidage meeles, et kõik mooduli üksikasjad võivad muutuda.

Karjäär

See MArch programm on suunatud projekti - see nõuab selgesõnaliselt projekteerimise ettepanekud, mitte ainult teoreetiline töö. Kursus rõhutab disainiprojektide ühendamise tähtsust reaalsete ja keerukate projektide laiemale otsustusprotsessile.

See programm on spetsiaalselt välja töötatud vastavalt eriala vajadustele ja enamik MArchi kursuste lõpetanutest naasevad oma riigi era- ja avaliku sektori spetsialistide töösse. Paljud jätkavad doktoriõppeprogrammide korraldamist Nottinghami või teiste juhtivate ülikoolide juures.

Sisenemise nõuded

 • Riiki sisenemise nõuded: 2.1. Autasud või samaväärne
 • Muud nõuded: tuleb esitada arhitektuurne projekteerimise töö portfell.
 • IELTS: 6.5 (vähemalt 6,0 iga elemendi kohta)
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

TheFaculty of Engineering at Nottinghamis known for its world-class research, inspirational teaching, and diverse academic community.

TheFaculty of Engineering at Nottinghamis known for its world-class research, inspirational teaching, and diverse academic community. Näita vähem
Nottingham , Oviedo , Ningbo + 2 Rohkem Vähem