MArch arhitektuuri disain

Üldine

Programmi kirjeldus

12-kuuline MArch Architecture Design kursus keskendub spetsialiseerunud arhitektuuriteadmiste ja täiustatud disainitehnikate ja -tehnoloogiate väljatöötamisele ja rakendamisele.

See kursus loodi algselt selleks, et reageerida kasvavale konkurentsile ehitiste professionaalsetes hangetes ning üha suurenevast erialaste teadmiste ja oskuste nõudlusest arhitektuuri tipptaseme saavutamisel. See pakub võimalust keskenduda arhitektuurilisele või linnaehituslikule, humanitaarteaduslikule, keskkonnaalasele disainile ja tehnoloogiale kõrgel tasemel keerukusega, ilma et oleks vaja töötada ühe spetsialiseeritud piirkonna sees.

Võtme faktid

 • Oma ülesannete raames arendab Arhitektuuri ja Keskkonnaministeerium oma tänapäeva kiiresti muutuvas maailmas oma kutseoskusi ja keskkonnasõbralikku suhtumist.
 • Osakonnal on tugevaid koostöövõimalusi ülemeremaade institutsioonidega.
 • See interdistsiplinaarne programm jagab mooduleid teiste osakonna kraadiõppega.

See kursus keskendub spetsialiseerunud arhitektuuriteadmiste ja arenenud arhitektuuriarenduse tehnoloogiate väljatöötamisele ja rakendamisele.

Erinevate spetsialiseeritud loengute, seminaride ja disaintuudio moodulite abil saate uurida tänapäevaseid ja linnade disainerite, arhitektide ja tehnoloogide probleeme ning arendada oskusi, teadmisi ja teadmisi kaasaegse arhitektuuriuuringute ja -praktika kiirelt liikuvas maailmas.

MArch Architecture Designi pakutakse täistööajaga ühe aasta jooksul. See ei anna Ühendkuningriigis professionaalset akrediteerimist.

Kursuse sisu

Sügisel ja kevadisel semestrites saate 120 ainepunkti mooduleid. See hõlmab suurt teadusuuringutega tegelevat disainipaketi ühes semantis pakutavas spetsialiseeritud valdkonnas, mis koosneb stuudioprojektist ja seminari sarjast, samuti täiendavast loengu- / seminarimoodulist.

Suve semestri jooksul saate lõpetada 60-krediidi kirjaliku väitekirja.

Selle käigus saate kulutama mõnda aega stuudio-põhistele uuringutele ja innovatsioonile mitmesugustel valikuvõimalustel, töötades koos disainstuudiote, seminaride ja loengutega koos arhitektide, linnade disainerite ja tehnoloogidega.

Riiki sisenemise nõuded

Riiki sisenemise nõuded: 2: 1 kraad (või rahvusvahelisel ekvivalendil) arhitektuuril või sarnasel teemal. See peab sisaldama moodulid arhitektuurilises projektis, mis moodustab 25-50% koguarvust. Samuti tuleb esitada arhitektuurilise kujunduse portfell.

Moodulid

Tüüpilised moodulid on järgmised:

 • Magistriõpe Design Project * (20 AP)

 • A ** (20 AP)

 • Magistriõpe Design Project 2 * (30 AP)

 • B ** (20 AP)

 • Teadustöö ja kutseoskused, tööriistad ja meetodid (20 ainepunkti)

 • Valikuline (üks järgmistest): K14SUD Sustainable Urban Design; K14FCT disainitootmine; K13UDT linna disaini teooria ja praktika; K14HRI suure tõusu probleemid; K13AED Advanced Design (10 ainepunkti)

 • Doktoritöö (60 ainepunkti)

* Õpilased saavad valida 4 või 5 stuudio üksuste pakutakse MArch õpilastele.

** Õpilased valivad 20-krediidi loengu / seminaride mooduli, mis on nende stuudioseadmete valikul (vt *).

Sügis (A): K14IUD linna disaini teooria ja praktika; K14AED Advanced Design; K14HRI suure tõusu probleemid; K14DDF disaini koostamise teooria ja praktika; K14BWP hoone minevikuga.

Kevad (B): K14DTM disainitehnoloogia ja -materjalid; K14PAC Kohalikud linnad ja kultuurid; K14CSP juhtumiuuringu projekt; K14RTA ümberkujundamise arhitektuur.

Meie pakutavad moodulid on inspireeritud meie töötajate teaduslikest huvidest ja võivad selle tulemusena muutuda näiteks teadusuuringute arengu või õigusaktide muudatuste tõttu. See loend on tüüpiliste moodulite näide, mitte lõplik nimekiri.

Karjäär

Arhitektuuri ja keskkonna osakond on oma õpetamise ja teadustööga rahvusvaheliselt tunnustatud ning teeb koostööd maailma juhtivate asutustega arhitektuuri, linnade kujundamise ja säästva energia tehnoloogia valdkonnas.

See on tuntud oma pühendumuse eest interdistsiplinaarsele õpetamisele ja teadustööle ning seetõttu on meie kraadiõppuritel rahvusvaheliselt tunnustatud, et neil on oskused, mis on vajalikud tänapäevaste väljakutsetega, millega seisavad silmitsi ehitatud keskkonnakutsega.

MArch Architecture Design loob aluse arenenud karjäärivõimalustele arhitektuuripraktikas ja akadeemilistes ringkondades. Õpilasi julgustatakse kaaluma kõrgemal tasemel õpingute jätkamist - MPhil või PhD.

Nottinghami ülikooli tunnustatakse õpetamise tipptaseme raamistiku (TEF) kuldstandardina, mille eesmärk on tunnustada ja premeerida suurepärast õpet ja õpetamist.

Sisenemise nõuded

 • Riiki sisenemise nõuded: 2.1 (2. klassi kõrgharidustase või rahvusvaheline samaväärne kvalifikatsioon)
 • Muud nõuded: tuleb esitada arhitektuuri projekteerimise töö portfell.
 • IELTS: 6.5 (mitte vähem kui 6.0 mis tahes elemendis)
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

TheFaculty of Engineering at Nottinghamis known for its world-class research, inspirational teaching, and diverse academic community.

TheFaculty of Engineering at Nottinghamis known for its world-class research, inspirational teaching, and diverse academic community. Näita vähem
Nottingham , Oviedo , Ningbo + 2 Rohkem Vähem