MBA / rahvusvaheline e-tarneahela juhtimise magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Kas soovite viia oma karjääri juhtrolli suunas operatsioonide ja tarneahela valdkonnas? Ettevõtte MBA rahvusvahelise e-tarneahela juhtimise (IMSCM) omandamisel saate strateegilise ja integreeritud visiooni erinevates valdkondades, mis moodustavad ettevõtte juhtimise.

Selle programmi kaudu saavad õpilased arendada vajalikke oskusi ja juhtimispädevusi, et tulla toime väljakutsetega tarneahela juhtimise valdkonnas, kasutades tehnoloogiat ja inimkapitali.

Keel

Täielikult inglise keeles

Programmi õppekava

Tarneahela juhtimise (SCM) strateegiline ja ülemaailmne visioon

SCM innovatsioon ja optimeerimine

Nõudlus, strateegia, ostmine, hankimine ja hanked SCM-is

Turustamine, ladustamine, käitlemine, transport ja tagurpidi logistika, varude strateegiline juhtimine SCM-is

Produktiivsus ja toimingud, kvaliteet, tööohutus ning riskiennetus ja keskkond SCM-is

Ärimängu simulatsioon

Lõplik magistriprojekt


Ametialased karjäärivõimalused

Hankejuhina, tootmisdirektorina või konsultandina koolitatakse teid täielikult järgmistes valdkondades:

  • Viige läbi terviklik tarneahel, mis töötab traditsiooniliste ja digitaalsete hoobadega.

  • Aidake tõhusalt oma kliendi meeskondi strateegiate ja tehnoloogia arengukavade väljatöötamisel, et rakendada protsesse ja opsüsteeme, mis toetavad digitaalseid tarneahela rakendusi.

Kahekordne akrediteerimine

Pärast kooli lõpetamist saavad õpilased kahetise kraadi:

  1. MBA rahvusvahelise e-tarneahela juhtimises, BEBS Barcelona Executive Business School

  2. Murcia ülikooli magistrikraad rahvusvahelises e-tarneahela juhtimises

Kaptenil kulub üks õppeaasta.

Murcia Ülikool (Hispaania keeles: Universidad de Murcia ) on Murcia peamine ja suurim ülikool, mis on Hispaania kolmas vanim ülikool, kus on üle 34 000 üliõpilase. Kas ülikool on Nacional ja rahvusvaheline tunnustus. See kuulub Campus Mare Nostrumi programmi rahvusvahelise kompetentsuse kampuks.

Märkus. Murcia ülikooli kahe kraadi akrediteerimine on praegu käimas õppeaastal 2020-2021, seetõttu on selle programmi osas võimalikud muudatused.

Viimati uuendatud apr 2020

Teave kooli kohta

BEBS is an executive business school with international experience in business management and training. BEBS has been at the forefront of executive education, inspiring, challenging and contributing t ... Loe edasi

BEBS is an executive business school with international experience in business management and training. BEBS has been at the forefront of executive education, inspiring, challenging and contributing to the development of current and future leaders of many countries and sectors. BEBS is an innovative institution, making a positive, comprehensive and consistent impact on people, businesses, and society. The success of BEBS is based on an academic approach, with a strong focus on professional and humanistic approach to Business and Leadership: during any of our Programs our professors and executive professionals bring reflection, dialogue, critical analysis, projects and initiatives to ensure excellent education, consequently generating a valuable contribution to business and social transformation. Näita vähem