MCom / MPhil ärijuhtimises

Üldine

Programmi kirjeldus

MCom ärijuhtimises

Üliõpilane peaks arendama intellektuaalseid pädevusi ja praktilisi oskusi juhtimise põhi- ja täiustatud juhtimispõhimõtete valdamisel, analüüsimisel, tõlgendamisel ja rakendamisel äriorganisatsiooni erinevates funktsionaalsetes üksustes ning suutma kajastada oma juhtimisotsuseid ja -rakendusi ning hinnata mõju seda juhtimise kui praktika terviklikus kontekstis.

Vastuvõtutingimused

Potentsiaalsel tudengil peaks olema BCom Honsi kvalifikatsioon või samaväärne nelja-aastane autasu staatusega kvalifikatsioon (välja arvatud BTech), kellel on minimaalne kompetentsus NQF 8. tasemel. Kandidaadid, kellel puudub juhtimisoskused, on suunatud silla-aastani, enne kui nad võetakse vastu programmi MCom (Business Management). Üleminekuaasta koosneb neljast moodulist: majandus, ärijuhtimine, raamatupidamine ja ettevõtteõigus. Õpilased, kes ei lõpeta üleminekuaastat, säilitavad selle etapini saadud ainepunktid. Võimalikul tudengil peaks olema saadud autasu kraadi keskmine 60%. Üksikute erialade nõuded võivad olla erinevad. Potentsiaalsel tudengil peaks olema vähemalt 2-aastane tööstusalane kogemus. Õpilastel peab olema kirjaoskuse testi läbimisel piisav inglise keele oskus.

Programmi kestus

Osaline tööaeg: minimaalselt 2 aastat, maksimaalselt 3 aastat

Kontaktandmed

Nimi: pr Z Tshwete
Tel: 27 (0) 11 559 3363 / e-post: ztshwete@uj.ac.za

MPhil ärijuhtimises (RD)

Üliõpilane peaks arendama rakenduslikku kompetentsi ärijuhtimise põhimõtete valdamisel, tõlgendamisel, kajastamisel ja rakendamisel. Läbi magistritöö, kvalifitseerunud üliõpilane tõendab teadusuuringute ja võime kajastada seda terviklikus kontekstis ärijuhtimine. Üliõpilane peaks omandama fokuseeritud kompetentsi sõltuvalt väitekirja teemast. Õpilane peaks näitama iseseisva ja originaalse teadusliku töö tõendusmaterjali. Õpilased näitavad ka pädevust asjakohase uurimismetoodika rakendamisel ning uurimisprotsessi ja järelduste nõuetekohast kirjalikku edastamist. Õpilane peaks suutma kajastada oma uurimisotsuseid ja -rakendusi ning hinnata nende mõju ärijuhtimise terviklikus kontekstis.

Vastuvõtutingimused

Sellele kvalifikatsioonile võib taotleda üliõpilane, kellel on ettevõtluse juhtimise alamvaldkonnas NQF-i taseme 7 või 8 või sellega samaväärse Honouri kvalifikatsioon. Juhtimisteaduskonna dekaan võib keelduda üliõpilase vastuvõtmisest magistri kvalifikatsioonile, kui ta leiab, et üliõpilase akadeemiline taust on kavandatud õpinguteks ebapiisav.

Programmi kestus

  • Täistööaeg: minimaalselt 1 aasta, maksimaalselt 2 aastat
  • Osaline tööaeg: minimaalselt 2 aastat, maksimaalselt 3 aastat

Kontaktandmed

Nimi: Prof D Pooe / Tel: 27 (0) 11 559 5057 / E-post: dpooe@uj.ac.za

Registreerimise ja alguskuupäevad

Registreerimine algab jaanuaris ja loengud veebruaris nii bakalaureuseõppe kui ka kraadiõppe kursuste tööprogrammidele.

Kõik magistri- ja doktorikraadi teadusprogrammid saavad registreeruda aastaringselt.

Lõppkuupäev: akadeemiline õppeaasta algab jaanuaris ja lõpeb detsembris. Programmi tähtaeg määratakse kindlaks programmi kestuse järgi.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Loe edasi

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Näita vähem