MDes Transcultural Design / Brasiilia stuudio

Üldine

Programmi kirjeldus

Kaheaastase kraadiõppe programm, mis on spetsialiseerunud "Transcultural Design", ainus magistrikraad disaini alal

123702_BrazilStudiovisuel1.JPG

São Paulo on oma majandusliku, sotsiaalse ja kultuurilise ainulaadsuse tõttu ilmunud ideaalseks õppevaldkonnaks meie 3. rahvusvahelisel stuudios pärast Shanghai ja Delhi. Koos 1870. aastal asutatud maineka Mackenzie ülikooliga (11 teaduskonda, 42 000 üliõpilast) pakume Arhitektuuri ja Linnaplaneerimise koolis hostitud programmi.

Peamised teemad

  • Surnukeskkond
  • Linnaplaneerimine suure rahvastikutihedusega kontekstis
  • Sotsiaalne disain on kohandatud mitmekultuurilisusele

Õppekava

Kaks aastat kestnud MDES-i programmid on korraldatud neli semestrit, mis on kinnitatud 30 ECTS-iga. Iga mooduli jaoks eeldatakse järjest suurenevat isiklikku tööaega.

1. semester

Üliõpilased veedavad selle semestri välismaal praktikal noorema disainerina (minimaalselt 13 nädalat). Enne seda praktikat jälgivad nad moodulit, mis sisaldab tervitusseminari ja metoodikat - transkultuurilisust (80 tundi), keelekursusi ja kohalikku kultuuri (30 tundi).

Selle semestri eesmärk õpilastele on esile tõsta ja laiendada erialaseid teadmisi teise kultuuri kontekstis.

2. semester

Sellel semestril õpivad õpilased, kuidas juhtida keerukaid disainiprojekte, süvendada oma teadmisi nende programmiga hõlmatud valdkonna majanduslikest, sotsiaalsetest ja kultuurilistest aspektidest, koostada ja rakendada metoodikat ja toetada nende lõpptähtaega. uuringud, mille teemaks nad ise määratlevad.

3. semester

Uuringute lõpuleviimise projekti jätkamine ja lõpuleviimine koos kõigi omandatud kutseoskuste kokkuvõttega. Seda saab läbi viia koostöös partnerülikooli ettevõtte ja / või uurimislaboriga. See isiklik uuringute lõppprojekt peab olema seotud programmiga, milles osalevad õpilased.

Järelevalve tagatakse töökodade kujul referent-disaineri juhtimisel, millele on seotud õigeaegsed kõnelejad. Väitekirja koostamine projekti teemal.

4. semester

Õppekava lõpeb vähemalt kuusteist nädalat (ja maksimaalselt kuus kuud) praktikaga ettevõtte sees, Prantsusmaal või välismaal.

Praktikandid töötavad nooremate disaineritena ja toetavad kogu projekti või osa sellest.

Üliõpilane peab näitama oma võimet integreeruda meeskonda, juhtida projekti ja töötada välja kõik projekti järjestused sujuvaks tööks. See võimaldab üliõpilasel selgitada kõik oma õpingud, mis saab tema esimene töökogemus.

Sõltuvalt üliõpilase professionaalsest projektist võib see internatuuri korraldada ka üliõpilase loodud ettevõtte või isegi uurimislabori raames.

123703_BrazilStudio2.JPG

São Paulo, Brasiilia

São Paulo on loov, hüperaktiivne, võrgutav ja soe linn, kus on palju disaini, arhitektuuri, kommunikatsiooni, üritusi ja innovatsiooniagentuure. Lõuna-poolkera suurim linnakeskus Sampa on Brasiilia majanduslik keskus, noor demokraatia ja üle 200 miljoni elaniku turg. Linnu peetakse maailma kõige kultuuriliselt mitmekesiseks.

Unikaalne kaheaastane programm

Kesklinna linnaosa südames asuv Brasiilia stuudio pakub kakskeelset programmi, mis võimaldab kiirendatud akulturatsiooni Portugali ja Brasiilia kontekstis.

See MDes'i programm, mis viib magistrikraadini (Diplôme de design) ja mille on kinnitanud kõrgharidusministeerium, tegeleb kümbluskeskkonnaga seotud teemadega (liikuvus, tervishoid, levitamine, haridus, toit, energia kättesaadavus, jäätmekäitlus, keskkonnaprobleemid) ) ja selle eripära (suur asustustihedus, multikultuursus, loodusvarad ja kohalik käsitöö, demokraatlik ülesehitus jne).

Lisaks disaini kutsealaste oskuste omandamisele läbi projektijuhtimise katsetamise ja keerukuse kogemuse, on selle programmi eesmärk pakkuda noortele lõpetajate jaoks võimalust alustada rahvusvahelist karjääri.

MDes programm hõlmab nelja täis semestrit akrediteeritud õppekava, 30 ECTS (European Credit Transfer System) krediiti pool semestris. Septembri alguses saavad õpilased esimesel semestril enne praktikakohta orienteerumisseminari. Teine semester pakub tihedalt pakitud juhiseid ja projekte, mille juhib õpetajad ja professionaalsed disainerid. Kolmas semester on pühendatud keskendunud, individuaalsele tööle väitekirja ja isikliku projekteerimisega seotud projekti Transcultural Design. Neljandas semestris vabastatakse üliõpilased lõpliku internatuuri kogemuseni, ideaaljuhul toimub ka Brasiilias või vähemalt muul viisil rahvusvahelises kontekstis ning lõpeb doktoritöö kaitsmisega, milles iga õpilane tutvustab teda ennast professionaalse kujundajatena.

Viimati uuendatud nov 2019

Teave kooli kohta

Partner of the Chamber of Commerce and Industry of Nantes, L’École de design Nantes Atlantique is a private institution for higher education dedicated to Design professions, in association with the Un ... Loe edasi

Partner of the Chamber of Commerce and Industry of Nantes, L’École de design Nantes Atlantique is a private institution for higher education dedicated to Design professions, in association with the University of Nantes. Näita vähem
Nantes , São Paulo , Shanghai , Pune + 3 Rohkem Vähem