MEd (juhtiv õppimine

Üldine

Programmi kirjeldus

Meie magistrikraad (MEd) on spetsialistidele, kellel on mõni õpetlik või hariv kogemus. See keskendub 21. sajandi hariduse komplekssetele probleemidele ja väljakutsetele.

Dundee-s on meil hulgaliselt asjatundlikkust ja kogemusi, sealhulgas interdistsiplinaarsust (kursuse ainulaadne tugevus), juhtimist, uurimistööd, kaasatust ja rahvusvahelist haridust. Me oleme eriti huvitatud teooria ja praktika vahelise seose loomiseks.

Paindlik kursus

Kui õpetaite MEd-le, tegelete te kõrgema astme haridusalase teooriaga ning arendate teadmistebaasi ja uurimisoskusi, mis on vajalikud 21. sajandi hariduse mõistmiseks ja toetamiseks.

Kursuse käigus peegeldate kriitiliselt teie enda praktikat, praeguseid haridusküsimusi ja arutelud.

Teete koostööd kutsealase koostöö väljakutsete ja võimalustega ning omandate teadmisi ja oskusi hariduslikus keskkonnas õppimise ja õpetamise juhtimiseks.

Selle kursuse võtmeosa on teie magistritöö väitekiri. Esimese semestri jooksul arendate oma teadustöö oskusi, et neid haridusalastes küsimustes rakendada. Uurige ja uurige neid haridusalaseid küsimusi, et arendada uusi mõtte- ja arusaamisviise.

Pidage meeles, et see kursus ei anna teile õpetamise kvalifikatsiooni.

Karjäär

Meediumikursusel osalemise kaudu saate mõjutada oma erialast õppereisi ja kontrollida oma CPD-d. Selle tulemusel saate oluliselt parandada oma tulevikuväljavaateid karjääri edasiseks arenguks.

See kursus on andnud lõpetajatele võimaluse liikuda tippjuhtkonna positsiooni haridusasutustes, samuti võimalus jagada oma teadmisi, et parandada hariduse pakkumist kohalikul, riiklikul ja kogu maailmas.

Sisenemise nõuded

Peate olema lõpetanud või suutma tõendada, et saate töötada kraadiõppe tasemel. Samuti peate teil olema haridusasjades töötamise kogemus, kuid teil pole praegu haridusvaldkonnas töötamist vaja.

Inglise keele nõue

IELTS üldiselt
Viimati uuendatud November 2019

Teave kooli kohta

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge.

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge. Näita vähem