BITS Pilani, Dubai ülikoolilinnak pakub kõrghariduse programme mitmetes erialadel. Programmid on unikaalselt kujundatud ja struktureeritud nii, et need vastaksid entusiastlike ja säravate töövõtjate, ettevõtjate ja spetsialistide õppimispüüdlustele. Kõrgharidusprogrammid inseneri- ja juhtimiskoolituses annavad inseneridele suurepärase võimaluse oma teadmisi ja oskusi ametlikus keskkonnas täiustada, jätkates samal ajal oma jätkuvat kutseala / äri.
Mõned programmide omadused on järgmised:
  • Klassid toimuvad õhtuti ja / või nädalavahetustel.
  • Paindlikkus programmide tempos ja kestuses töötavate spetsialistide jaoks.
  • Nende programmide nõudeid kirjeldatakse ühikute arvu järgi, mida õpilane peab täitma, mitte selle kestuse. Enamik õpilasi võib siiski sellise programmi kahe aasta jooksul lõpetada.

Mina

Nende programmide nõudeid kirjeldatakse ühikute arvu järgi, mida õpilane peab täitma, mitte selle kestuse. Kuid enamik õpilasi võib sellise programmi lõpule viia nelja semestri jooksul, kus pakutavad ME programmid on mõeldud pakkuma oma kogemusi ja võimalust omandada täiendavat pädevust oma erialal või saada täiendavaid teadmisi nii inseneris kui ka Interdistsiplinaarsed valdkonnad nagu mikroelektroonika, tarkvarasüsteemid jne.

Magistriõpe disainitehnika alal

Disainitehnika on üldmõiste, mis hõlmab mitut inseneriteadust, sealhulgas, kuid mitte ainult, masinaehitust. See käsitleb uurimissektsiooni, mis seab suuna disaini pingutustele, mis on vajalikud disaini kõige keerukamate osade jaoks. Projekti juhib tavaliselt projekteerija, kavandades üldraamistikku ja kõige kaugeleulatuvaid osi. Ta juhib projekteerijaid / koostajaid ka projekti rutiinsemate osade allsüsteemide projekteerimisel vastavalt vajadusele prototüüpide, tehniliste jooniste, tootmise, CAD jne abil. Koostöös tööstusdisainerite ja turunduse spetsialistidega arendab ta toote kontseptsiooni ja spetsifikatsioonid ning suunab projekteerimisega seotud jõupingutused. Üldiselt on tooted disainitud mitmesugustest allikatest, nagu tootmine, ostmine, tööriistade valmistamine ja pakenditehnoloogia.

ME Design Engineering programmi eesmärk on varustada mehaanikainsener, kellel on peamised oskused, mis on vajalikud inseneri inseneriks. Programm hõlmab peamiselt laiemaid valdkondi, nimelt: materjalitehnoloogiat, tootekujundust, mehhanisme ja robootikat, arvutipõhiseid mehhanismianalüüsi ja -disaini töövahendeid lisaks distsipliinipõhistele valikainete kursustele tekkivatel

Programmi struktuur

Abikõlblikkuse kriteeriumid

BE / B.Techis on vähemalt 60%. masinaehituses või selle ekvivalendis.

Kandidaadid, kes vastavad ülaltoodud kriteeriumidele, peavad ilmuma ja edukalt läbima sobivustesti / intervjuu, et saada sissepääs.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
Birla Institute Of Technology & Science, Pilani, Dubai Campus

Vaata veel 3 kursust Birla Institute Of Technology & Science, Pilani, Dubai Campusis »

Viimati uuendatud Veebruar 6, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
31,000 AED
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date