MEng Mehhaaniliste elektrooniliste süsteemide insener

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Akrediteeritud: IMechE

Insenerid osalevad mitmes projekteerimis- ja arendustegevuses. Mehhaaniline elektrooniliste süsteemide insener on masinaehituse, arvutipõhise inseneri, juhtimistehnoloogia, süsteemide projekteerimise ja elektroonilise inseneri segu, et kujundada ja toota kasulikke tooteid.

See programm, mis on välja töötatud koostöös tööstusharuga, toob kaasa põhjalikud insenerid, kes suudavad juhtida, algatada, isiklikku vastutust ja otsuste tegemist keerulistes ja ettearvamatutes olukordades. Teil on juurdepääs tipptasemel laboritele ja seadmetele, sealhulgas CAD, CAM ja FEA tarkvara, samuti elektrilistele, juhtimissüsteemidele ja instrumentidele ning elektroonilistele laboratooriumidele. Samuti on võimalus 48-nädalasele tööstuspaigale. BEng (Hons) kraad on akrediteeritud Mehhaanikainseneride Instituudi (IMechE) akrediteeritud kvalifikatsiooninõustaja (CEng) akadeemiliste nõuete täitmisega, millele lisandub MEng aasta või akrediteeritud magistrikraad. BEng (Hons) kraadi edukas lõpetamine võimaldab üleminekut MEng-ile.

Sinu karjäär

Lõpetajad töötavad masinaehituses, kosmoselennunduses, elektroonilises, avamere-, kohaliku omavalitsuse, tootmis- ja ehitusteenuste valdkonnas. GCU-l on palju sidemeid Ühendkuningriigi ja Euroopa siniste kiipidega tegelevate ettevõtetega, sealhulgas Thales, BAE Systems, Rolls Royce ja paljud teised.

Mida sa õpid

Aasta 1

Pakub laiapõhjalist ja kindlat ülevaadet Engineering Engineering Fundamentals.

2. aasta

Termodünaamika

3. aasta

Juhtimistehnika, tootmine

4. aasta

Honoursi projekt, tehniline disain

5. aasta

Projekt, strateegia

Riiki sisenemise nõuded

Siin loetletud kõik sisenemisnõuded tuleks kasutada juhendina ja need peavad vastama minimaalsele sisestamise tingimustele. Taotlejaid, kes on teinud koha tingimusliku pakkumise, võidakse paluda saavutada rohkem, kui on öeldud.

Aasta 1

SQA kõrgem

ABBB, sealhulgas matemaatika ja füüsika, tehnoloogiaalaste uuringute või insenertehnoloogia pluss native 5 inglise keeles C

Tase

CCD koos matemaatika ja füüsika

ILC kõrgem

H1 H2 H3 H3, sealhulgas matemaatika ja füüsika, pluss inglisekeelne tavaline tase O2

IB diplom

24 punkti, sealhulgas matemaatika ja füüsika

BTEC

3. taseme täiendõpe inseneriteaduses DMM-is, sõltuvalt üksuse profiilist

2. aasta

BTEC

DDM-i mehaanikainseneri tase 3 laiendatud diplom

3. aasta

HND

HND mehaanikainseneris B-ga klassifitseeritud üksustes ja tehnikateaduse matemaatika 1, 2, 3, 4 ja 5. Osalejate arv ja matemaatika suvekooli edastamine on olulised nende jaoks, kellel puudub matemaatika inseneri matemaatika jaoks 5. Lisateabe saamiseks: www.gcu.ac .uk / mathssummerschool.

inglise keel

Õpilased, kelle emakeel ei ole inglise keel, peavad tavaliselt hoidma akadeemilise IELTS-testi tulemuse samaväärsuse 6.0-st, mille elementi pole vähem kui 5.5.

Pange tähele: kui olete pärit enamuselt inglise keelt kõnelevast riigist, ei pruugi teilt nõuda täiendavat tõestust oma inglise keele oskuse kohta.

Lisainformatsioon

Muud akadeemilised ja kutsekvalifikatsioonid

Iga taotlust GCU-le käsitletakse individuaalselt. Kui teil ei ole harilikke akadeemilisi kraadiõppe vorme, kuid nad suudavad näidata tunnustatud kutseorganisatsioonide asjakohast töökogemust ja / või krediiti, võidakse teil selle kursuse omandamiseks lubada ülikooli eelõppekava tunnustamist.

Rahvusvahelised Pathways

Kui te ei vasta inglisekeele nõuetele, võite saada inglise keele omandamiseks ülikooliõppeprogrammi.

Tasud ja rahastamine

Õppemaksu, mida maksate, määravad enamasti teie tasu staatus. Mis on minu õppetoetuse staatus?

Õppemaks 2018/19

  • Kodu: 1820 £
  • RUK: 9250 kr *
  • EL: 1820 £
  • Rahvusvaheline: 11 500 naela

* Koolituskursuse kogukulud RUKi üliõpilastele, kes sooritavad kolme- või nelja-aastase kraadi, on piiratud 27 750 dollariga. Konkreetsed tasud peavad kinnitama Šotimaa valitsus ja võivad muutuda kinnituse korral.

Kui alustate oma õpinguid 2018. aasta septembris või 2019. aasta jaanuaris, siis need on iga-aastased või moodulitasud, mis kehtivad teie kursuse kestuse kohta; Tasud võivad siiski muutuda. Lisateabe saamiseks selle kohta, kuidas tasud võivad muutuda, lugege meie tasusid ja tagasimakse eeskirju.

Lisakulud

Lisaks kursuse õppemaksudele võite ülikoolis oma aja jooksul kogeda lisakulusid.

Stipendiumid

Pakume kvaliteetset haridust õiglase hinna eest; kui ühist heaolu ülikool, oleme võtnud endale kohustuse pakkuda andekatele õpilastele juurdepääsetavat kõrgharidust, hoides oma õppemaksu madalalt ja pakkudes laiaulatuslikku stipendiumipaketti üle 2,5 miljoni naela aastas.

Kui teil on küsimusi või küsitlusi stipendiumide kohta, mis on saadaval 2018./19. Aastaks, võtke kindlasti ühendust üliõpilaspäringute meeskonnaga.

Rahvusvaheline õpilase alguskuupäev

Uute rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks algavad orienteerumissündmused 14. septembril 2018 ja need on mõeldud uute rahvusvaheliste üliõpilaste abistamiseks Suurbritannias ja GCU sisserändajate õpitulemuste alustamisel.

Sel perioodil toimus terve hulk lõbusaid ja informatiivseid tegevusi, sealhulgas ülikoolilinnak ja linnaekskursioonid, samuti tervitusüritused, kus võite kohtuda teiste rahvusvaheliste üliõpilastega.

Kutsealane akrediteerimine

Kavandatud Ühendkuningriigi professionaalse inseneri pädevuse standardile (UK-SPEC). BEng (Hons) vastab osaliselt Chartered Engineer (C.Eng) staatuse akadeemilistele nõuetele. Koolil on mehaanikakõrgkoolide akrediteering (IMechE), mis vastab akrediteeritud akadeemilisele nõudele haridusinseneri registreerimiseks.

Tööpraktika

Õpilasel on võimalus alustada 3. aasta lõpul tööstuslikku praktikat. See võib olla aastapikkune praktika või on olemas võimalus 12-nädalaseks paigutuseks 3. aasta teisel semestril. Need paigutused ei ole kohustuslikud ega garanteeritud .

HM jõud

Koostöös HM-iga on GCU tuvastanud, et see programm on eriti sobiv sõjaväelastele ja endistele sõjaväelastele meestele ja naistele. Külastage HM Forces Careers Zone'i, et saada lisateavet pakutavate teenuste kohta.

Hindamismeetodid

Õpiväljundite saavutamise tõendamiseks kasutatavad hindamismeetodid hõlmavad eksameid, kursuste, klasside testid, esitlusi, arvutipõhiseid harjutusi ja kirjalikke aruandeid. Meie eesmärgiks on ehitada oma õpilaste oskused tööandjate nõudmistele ülemaailmses teadmistepõhises majanduses, sidudes need tööandjatega, et anda õpilastele autentsed õpikogemused, mis sobivad vastavate uuringutega. Meie üliõpilased leiavad, et selle õppekava üks tugevamaid külgi on teised üliõpilased, kellest paljud praegu õpivad, tegelevad osalise tööajaga õpingutega, samal ajal kui täiskohaga töökohti hoitakse või neid sponsoreerivad rahvusvahelised ettevõtted. Nende üliõpilaste väärtuslik kogemus kantakse tagasi klassiruumi ja jagatakse mitteametlikult kaasõpilaste kasuks.

Õpetamismeetodid

Meie üliõpilaste pastoraalne hooldus on meie pädevuse oluline osa ning kõigil meie üliõpilastel on isiklik juhendaja ning neil soovitatakse järgida isikliku arengu planeerimise skeemi, et toetada nende eneserefleerumist ja arengut. Meie ülikoolilõppes osalemisega õppesessioonid moodustavad seose üliõpilaste vahel programmi hilisematel aastatel, et aidata uutel üliõpilastel ja üliõpilasnõustajatel arendada sidemeid meie õpilaste ja eriala vahel. Külastusõpetajaid kutsutakse tööstusest ja kaubandusest üles aitama kaasa programmi elluviimisele, tagades, et see on asjakohane ja ajakohane ning meie üliõpilastel on võimalus sooritada ülikoolid kolmanda ja neljanda õppeaasta jooksul. See paigutus tunnustatakse auhinnaga, mille üliõpilane saab pärast ülikooli lahkumist. Sellel aastal klassiruumis ei mõjuta nende õpinguid, kuna mõni moodul on loodud selleks, et võimaldada õpilastel omandada selle aja jooksul kaugõppega õpitulemused.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

GCU's vast IT, engineering and construction experience is housed within the School of Engineering and Built Environment. Our supportive staff are experts in their field; well-connected frontrunners in ... Loe edasi

GCU's vast IT, engineering and construction experience is housed within the School of Engineering and Built Environment. Our supportive staff are experts in their field; well-connected frontrunners in areas such as IT security and web development, environmental science, telecommunications, surveying and building services. Our research into built environment and connections with industry leaders in growing markets such as games design make us an exciting choice for students, staff and researchers. Näita vähem