MFA filmitegemise

Üldine

Programmi kirjeldus

MFA Filmmaking

EICAR, ainus filmikooli mandri-Euroopas, kus inglise keele õppekava, pakub kahe aasta Master of Fine Arts programmi filmitegemine 5 Majors - suunamine, filmistsenaariumi, operaatoritöö, tootmine ja redigeerimine.

Kool pakub kraadi ja programmide rõhuasetus praktilistele filmitegemise kogemuste ja meeskonnatöö protsessi. Mis klassi suurus 15 üliõpilast, toetame otsest stuudiotöö ja väikese grupi praktilisi harjutusi, kus lugu ei upu.

EICAR MFA programm integreerub ka otsene arusaamine professionaalse vastutuse nagu tootmine kliendi klassis, kus õpilased on eeldatavasti kommertstoote tähtaja meeskonnana.

Õppimine Pariisis rahvusvaheline võrgustik spetsialistid

EICAR pakub rahvusvahelises keskkonnas üle 60 rahvusest viibida kooli õpilaste ja personali kogukonnas. Meie rahvusvahelised õppejõud töötavad filmi ja televisiooni spetsialistid on jätkuv kohalolek tööstuse ja on ees-line kõigist muudatustest ja väljakutsetest, millele filmi ja televisiooni äri. Kuna EICAR instruktorid ei ole teadlased aga aktiivne spetsialistid, nad on võimelised pakkuma reaalses maailmas, tipptasemel lähenemine filmihariduse kus õpilased on valmis astuma ja kapten uusimaid tehnilisi muudatusi ja kunsti tendentse kiiresti arenevas audiovisuaaltööstuse.

Täites meie õppekava rõhuasetus valmistab üliõpilase jaoks konkurentsivõimeline audiovisuaalkunstidele on Rahvusvahelise osakonna meistriklass loengusarja oma külalisesinejad, tippspetsialistid film ja televisioon, õpetamiseks viimaste tehniliste ja kunstiliste arengud, mis ei saa olla leida õpikuid või klassiruumis.

Mille valdkonnad Kuidas leida Agent, Suhtlemine oma helilooming, nõuandeid ja näpunäiteid Creative Sound Design, Rahastamine väikese eelarvega filmide Digital Way, on vaid mõned viimastel loenguid.

Euroopa Master of Fine Arts on kraadi tasemel diplom

mis on akrediteeritud EABHES, Euroopa akrediteerimise nõukogu Kõrgkoolidest.

Magistriõpe kajastatakse liitunud ülikoolid ja kõrgkoolide ning annab õpilastele kõrgetasemeline geograafilist liikuvust, pidades silmas nii õpingute ja nende ametialase tegevusega. Nad on tõelise Euroopa passi töömaailmas.

60 kuni 120 ECTS ainepunkti on vaja MFA kraadi. Need krediiti lisada klassid, isikliku õppimise ja praktika.

Kohustuslik võõrkeele test on ka nõutav tase kvalifikatsiooni.

Viimati uuendatud aug 2015

Teave kooli kohta

EICAR, The International Film and Television School of Paris, was founded in 1972. The School has developed over the years to become a major European film and television school offering students from ... Loe edasi

EICAR, The International Film and Television School of Paris, was founded in 1972. The School has developed over the years to become a major European film and television school offering students from all over the world the largest range available today of up to date hands on practical education in filmmaking both in English or French. Näita vähem