MFA Fine Art

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse ülevaade

Kunstide magister (MFA) programm pakub üliõpilastele, kes soovivad arendada oma erialast praktikat või teadmisi kunsti erialal. Tavaliselt võib see hõlmata õpetajaid, praktiseerivaid kunstnikke, kogukonnatöötajaid, kunstiadministraatoreid või hiljutisi kaunite kunstide lõpetajaid, kes soovivad oma kutsetegevust edasi arendada.

Makromajandusliku finantsabi eesmärk on reageerida õpilastele, kellel on juba praktika ja kes on võimelised otseselt kindlaks tegema, kus nad on seotud valdkonnaga, ning nende praktikate ja töötamisviiside kohta. Makromajandusliku finantsabi ülesanne on töötada väljapoole, nagu see oli, õpilaste praktika konteksti.

Üliõpilaste tähelepanu pööratakse nende kunstiharjutuste arendamisele, mis on seotud CSADi teemadega: Kunst; Tekstiil; Keraamika; Artist Designer Maker; ja Illustratsioon.

Makromajandusliku õppekava õppekava on kujundatud nii, et kunstiõpilased:

  • Alustage karjääri või arendage ideed
  • Arendada kutseoskusi
  • Saa võimekaks, professionaalseks ja suunatuks
  • Kas teil on trajektoor edasise kutseõppe poole

Pange tähele: see programm vaadatakse perioodiliselt läbi 2018/19. Sellisena võib allpool näidatud kursuse sisu muutuda, et tagada programmi püsimine. Kõik taotlejad teavitatakse kõikidest muudatustest, mis on kinnitatud.

Õppimine

Makromajanduslikku finantsabi õpetatakse loengute ja seminaride kaudu individuaalsete järelevalvealaste koosolekutega, et töötada välja õppeleping (osa isikliku arengu planeerimisprotsessist) ja individuaalne õppeprogramm ning individuaalne järelevalve loomingulise uurimistöö tulemuste suunas, mida määratleb ja jälgib arendamine PDP. Meie lähenemine õppimisele ja õpetamisele põhineb läbirääkimistel ja dialoogil, julgustades õpilasi arendama oma, iseseisvat projekti professionaalsele standardile ranges, kuid toetavas akadeemilises keskkonnas.

Selle toetamiseks eraldatakse igale õpilasele isiklik juhendaja ja täiendav õppejõud (akadeemiline juhendaja) vastava disainiosakonna disainiteadmiste alal. Koos moodustavad nad järelevalverühma. CSADi veebirakenduse vorm sisaldab isiklikku avaldust ja ülevaadet professionaalsest või uurimisprojektist, mida üliõpilane soovib magistriõppes jätkata. See annab teada isikliku juhendaja ja õppejõudude (akadeemilise juhendaja), kellega õppeleping on sõlmitud, jagamisele, mis omakorda on aluseks üliõpilase isiklikule plaanile, mis kajastub jätkuva PDP protsessis.

Tööalane konkurentsivõime

Makromajandusliku finantsabi programm on õpilaste värav, et parandada oma karjääri või saada selleks loodud kunstnikuks, disaineriks, tegijaks või arhitektuuritehnoloogiks, mis viib karjääri või professionaalse doktorikraadi poole kas kunstis või disainis. Cardiffi kunsti- ja disainikool pakub professionaalseid doktoriprogramme nii kunsti kui disaini alal.

Makromajandusliku finantsabi programm on mõeldud selleks, et võimaldada üliõpilastel saavutada suurema paindlikkuse, kohanemisvõime ja individuaalse vastutuse ning autonoomia kui professionaalsete kunstnike, disainerite või teadlaste tunnused. On ütlematagi selge, et makromajandusliku finantsabi programm arendab üha suuremat loovust, enesekindlust, algatusvõimet ja võimet tegutseda kiiresti muutuvas keskkonnas ning suurendada pädevust teadustöö oskuste ja meetoditega, mis muudavad lõpetajad kõrgelt tööalasteks teadlaste ja / või teadustöötajatena või võimaldavad neid arendama aktiivset ja püsivat praktikat kunstnike või disaineritena.

Makromajanduslik finantsabi keskendub eelkõige üliõpilastele, kes on juba alustanud oma erialast praktikat, mille eesmärk on pakkuda võimalusi tööturul õppimiseks, ning seega eksponeerivad need ka tööhõiveks vajalikud omadused.

Kõik õpilased täidavad kaasaskantava „saavutuste registri” ja kasutavad oma PDP-d tööalase konkurentsivõime ja elukestva õppe toetamiseks, tavaliselt blogi vormis, mis ühendab programmides eneseanalüüsi võimalused, et aidata neil tõhusalt areneda ja kindlad õppijad.

Sisenemise nõuded

Õpilased on tavaliselt saavutanud esimese klassi või teise klassi ülemise osakonna esimese astme (1. või 2.1. Astme klassifikatsioon) sobivas õppeaines ja / või samaväärse ametialase staatuse või kogemuse disaini erialal (tuginedes hinnatud akrediteeritud eelnevale õppele või hinnatakse akrediteeritud eelnevalt Kogemusõpe) või nende õppeprogrammiga seotud distsipliin.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training op ... Loe edasi

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training opportunities that are accessible, flexible and of the highest quality to students from over 140 countries worldwide.???? Näita vähem