MFA / MA art

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

MFA art

MA pakub teile magistritasemel haridust ökoloogiliselt orienteeritud kunsti alal, mis sobib mitmesuguste rakenduste jaoks. Magistrikraadina valmistate lõpunäituse, mille kvaliteet näitab, et olete omandanud magistrikraadi kunstipraktikas.

Stuudio uurimistöö näeb ette kunstipraktika arendamist stuudiokunsti magistriõppe / magistriõppe üliõpilaste kõrval. Need moodulid võimaldavad stuudiopõhist eksperimenteerimist ja uuendusi, mis toovad kaasa olulise töö.

Stuudio meetodid on rida õpetatavaid stuudiokursuseid, uurides Art

Teooria ja kunst

MFA / MA art

Kandideerimise tähtaeg on igal aastal 1. veebruar, kuigi hilinenud taotlusi võidakse vastu võtta, kui kõiki kohti pole täidetud. Kõigi abikõlblike taotlejatega vestletakse kas isiklikult või telefoni teel.

Taotlejatel peaks olema bakalaureuse kraad esimese või ülemise teise klassi autasuga kujutavas kunstis või bakalaureuse kraad suuremate kunstidega, mille GPA on 3,50 või suurem, või tõendid samaväärsete saavutuste kohta. Silmapaistva portfelli korral võidakse vastu võtta bakalaureuse kraad madalama teise klassi / 2,2 autasu / GPA väärtusega 3,0.

Overseas taotlejad

Väljastpoolt ELi pärit ülemeremaade taotlejad peavad järgima Iiri sisserändeeeskirju, mis käsitlevad passi, viisat, rahalist elujõulisust ja üliõpilase staatust tõendavaid dokumente (nt kolledži nõusolekukiri).

Inglise keele nõuded inglise keele mitte-emakeelele: Selle kategooria kandidaadid peaksid omama inglise keele oskust, mis on õppetöö keel. Neil peab olema IELTS-i väljaandmine, välja arvatud juhul, kui neile on antud inglise keele põhikursus, mille sertifitseerimine peab toimuma.

Kõrgkooli ja vastuvõtuprotsessi kohta lisateabe saamiseks külastage meid aadressil https://www.burrencollege.ie/programmes/mfa-ma-in-art-ecology/

Kontakt: Lisa Newman lisa@burrencollege.ie

Kulud

Õppemaksud:

  • EL õppemaks: 9500 eurot
  • Rahvusvaheline õppemaks: 18 500 eurot
  • Programmitasu: 495 eurot
  • Tegevustasu: 390 €
  • Vabatahtlik teaduskonna juhitud reis Londonisse: 690 eurot
  • Vabatahtlik teaduskonna juhitud reis Berliini: 690 eurot
  • Lõputöö tasu: 75 eurot
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

To be a hothouse for artists, led by artists – reflective and challenging; remote and connected; at the confluence of cultures.

To be a hothouse for artists, led by artists – reflective and challenging; remote and connected; at the confluence of cultures. Näita vähem