MFA art

MA annab teile magistriõppe ökoloogiliselt orienteeritud kunsti, mis sobib paljude rakenduste valikuga. Magistrantuuri magistriõppes valmistate välja näituse, mille kvaliteet näitab, et olete omandanud magistri taseme kunstipraktikas.

Studio'i uurimus pakub kunstipraktikat koos Studio Art'i magistrandi / magistriõppe üliõpilastega. Need moodulid näevad ette stuudio-põhiste eksperimentide ja innovatsiooni, mille tulemuseks on märkimisväärne töömaht.

Stuudio meetodid on rida õpetatavaid stuudiokursuseid, uurides Art

Teooria ja kunst

MFA / MA art

Taotlused võetakse vastu jooksvalt. Taotluse esitamise tähtaeg on 1. veebruar igal aastal, kuigi hilise taotlusega võib nõustuda, kui kõik kohad pole täidetud. Kõik abikõlblikud taotlejad küsitletakse kas isiklikult või telefoni teel.

Taotlejatel peab olema bakalaureusekraad, mille esmase või ülemise teise klassi auhind on Fine Art; või bakalaureusekraad kõrgtehnoloogia erialal, milles on GPA või 3.50 või kõrgem; või samaväärse saavutuse tõendid. Tasulise portfelli korral võib aktsepteerida bakalaureusekraadi teise taseme madalama tasemega / 2,2 auhindu / 3,0-ga.

Overseas taotlejad

Välisriikidest väljaspool asuvad taotlejad peavad täitma Iiri sisserändeeskirju passi, viisa, rahalise elujõulisuse ja üliõpilase staatuse kohta (nt kolleegiumi vastuvõtukiri).

Inglise keele nõuded inglise keele mitte-emakeelele: Selle kategooria kandidaadid peaksid omama inglise keele oskust, mis on õppetöö keel. Neil peab olema IELTS-i väljaandmine, välja arvatud juhul, kui neile on antud inglise keele põhikursus, mille sertifitseerimine peab toimuma.

Lisateavet kolledži ja vastuvõtuprotsessi kohta leiate aadressilt https://www.burrencollege.ie/programmes/mfa-ma-in-art-ecology/.

Kontakt: Lisa Newman lisa@burrencollege.ie

Kulud

  • ELi õppemaks 9 500 eurot
  • Rahvusvaheline õppemaks € 17,886

Programmi tasu 435 eurot tegevuskulud 330 eurot
Vabatahtlik õppejõudude reis Londonisse 690 eurot
Valikuline õppejõudude reisi Berliini 690 €
Graduation Fee 75 eurot

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 1 kursust Burren College of Artis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
17,886 EUR
ELi tasu 9 500 eurot / rahvusvaheline tasu 17 886 eurot
Deadline
Võta kooliga ühendust
Rolling deadline
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Rolling deadline
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Rolling deadline
End Date