MFA tulemuslikkuse ja interaktiivse meedia kunsti

Üldine

Programmi kirjeldus

Kraadiõppe programmi tulemuslikkust ja interaktiivse meedia kunsti (PIMA) aitab areneda tulemuslikkuse kunstnik maine innovatsiooni ja loomingulise edu. Meie programm annab teile vahendid, et töötada ja ellu koostööprojekte, multidistsiplinaarne teatri tükki. PIMA õpetab teile, et uurida võimalusi, kuidas kasutada tehnoloogiat kunsti koostööd erinevate loomevaldkondade. Sa uurib õpilaste erineva taustaga, kes võib juba loodud karjääri kunsti valdkonnas, ning kes toovad endaga kaasa hulgaliselt mõjutusi ja kontaktid. Teine oluline osa programmi on intensiivne mentorlus saate edukas vilistlased ja õppejõud neli osakonda - Art, Computer and Information Science, televisioon ja raadio, ja teater - samuti Konservatooriumis. Juba enne lähete, siis on mõistnud oma kunstilise nägemuse.

Juhtiv tipptasemel kraadiõppe programmi ansambel, eksperimentaalne, interdistsiplinaarne etenduskunstide tootmist.

Õpilased üheskoos luua etendused et lähtuda ja hübridiseeru teater, performance-kunsti, tantsu, muusika, nuku- ja mitmed teised eksperimentaalse vormi.

Koondamine kogenud kunstnikke laia taustaga, see intensiivne kaheaastase programmi õpetatakse interdistsiplinaarset koostööd nii oskus ennast ja multimeedia programmeerimine vahendina nii praktiline tootmise ja koostöö. Õpilased programm on ühine huvi digitaalse meedia ja tehnoloogia kasutamise tulemuslikkust ja multimeedia tööd julgustada ja toetada.

Pärast esialgset tähtaega intensiivne koostöö loomine loengusse, õpilased on võimalusi ja soovitatakse esitada ühiseid töid New York City kohtades, pakkudes ainulaadset tootmise võimalused. Pima MFA programm kulmineerub koostööl väitekirja toodetud off-campus.

Viimati uuendatud nov 2015

Teave kooli kohta

Brooklyn College is an integral part of the civic, urban and artistic energy of New York and uses the entire city as a living classroom that broadens our students' understanding of the world around th ... Loe edasi

Brooklyn College is an integral part of the civic, urban and artistic energy of New York and uses the entire city as a living classroom that broadens our students' understanding of the world around them. Näita vähem