MFA fotograafia (UCA Farnham)

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse ülevaade

Rahvusvaheliselt tunnustatud ja auhinnatud õppejõududega annab see haruldane kaheaastane MFA fotograafia kursus teile ainulaadse võimaluse saada fotograafia valdkonnas tõelisteks asjatundjateks.

Auhinnatud fotograafi Anna Foxi juhtimisel ja erakordse meeskonna toetusel - sealhulgas auhinnatud fotograaf Karen Knorr, fotograaf ja videokunstnik Ori Gersht, profikaaslane Sunil Gupta ja andekad sessioonitöötajad - antakse teile tööriistad, vabadus ja aeg oma oskuste lihvimiseks ja oma töökoha leidmiseks valdkonnas.

Selle MFA fotograafiakursuse ainulaadne omadus on pakutavad uskumatud üleilmsed väljavaated tänu õpilaskohorti, personali ja tööstussidemete rahvusvahelisele olemusele. Kursusel on tihedad sidemed kogu maailmas tuntud asutustega, sealhulgas India Riikliku Disainiinstituudiga, ning seal on võimalused õppida seal ja teistes asutustes kogu Euroopas ja Hiinas.

Õpilastel on ka võimalus teatud projektide osas teha koostööd tudengitega kogu maailmast ja eksponeerida oma töid rahvusvaheliselt, varasemate lõpetanutega on nad eksponeeritud Hiinas ja Indias toimuvatel fotofestivalidel.

Farnhami ülikoolilinnakul on fotograafia valdkonnas eristatav ja oluline ajalugu ning rahvusvaheline maine, millel on aastate jooksul olnud palju nimekaid lõpetajaid - hilisest Jane Bownist ja Paul Seawrightist kuni David Moore ja Natasha Caruana.

Teil on rohkem aega uurida oma käsitööd ja loomingulisi ideid, samuti uurida, mida teete oma karjääris, olgu see siis praktiline, teoreetiline või nende kahe segu.

Kursuse üksused on loodud toetama teid kogu tee vältel, kui võtate oma praktikale vastu praktilise ja enesejuhitava lähenemise.

Võite vabalt avastada praktika rõõmu, uurida erinevaid meetodeid, materjale ja teooriaid ning lihvida oma teadmisoskusi. Ulatuslike karjääriuuringute abil saate teada, millises fotograafia valdkonnas tahaksite töötada - ja siis minna vastavatele praktikakohtadele, aidates teil luua elulisi kogemusi ja luua võimalusi võrgustike loomiseks.

Kursuse üksikasjad

Aasta esimene

Kriitilised perspektiivid

 • Läbi loengusarja, arutelu seminarisessioonidel ja kirjutatud teoseid saate uurida kaasaegse praktika tähendust ja töömeetodeid koos MA kaunite kunstide kursuse tudengitega.
 • Üheskoos saate teada mitmesugustest teoreetilistest ja kriitilistest aruteludest, mis on viimase aja kaasaegset praktikat märkimisväärselt mõjutanud. Lisaks mõistmisele, kuidas need on seotud poliitilise ja sotsiaalse kontekstiga, kaalub ka teie kasutatavaid materjale ja nende paigutamist laiemasse kultuuri.

Uurimispraktika

 • Katsetate ja proovite ideid, meetodeid ja materjale oma teadmiste laiuse ja huvivaldkondade laiendamiseks. Ootame teid üles näitama oma uudishimu, katsetama, võtma riske ja olema julge.
 • Teil kujuneb välja tõeline arusaam sellest, milliseid materjale ja tööriistu soovite ja miks kasutada, ning järelepärimisi, mida soovite jälgida ja miks. Avastate oma meisterdamise rõõmu mitte ainult fotograafia ja teooria praktikas, vaid ka oma ideede väljatöötamisel ja uurimisel.

Teadus-ja arendustegevus

 • Et tõeliselt mõista, kuidas teadusuuringud on teie praktikasse täielikult sulandunud, arendate oskusi uurida konkreetseid meetodeid, lähenemisviise, teooriaid ja tavasid ning oma katsetööd veelgi põhjalikumalt uurida.
 • Samuti saate põhjalikult uurida fotograafiatööstust ja selle tütarettevõtteid globaalses mastaabis, et teid paremini ette valmistada kutsepraktikaks või muuks karjääriks.

Rahvusvaheline vahetus (valikuline)

 • Tänu kursuse seostele paljude maailma juhtivate rahvusvaheliste institutsioonidega - sealhulgas Indias, Rootsis, Hispaanias ja USA-s - on teil võimalus õppida välismaal. Ideaalis võetakse see teise aasta teisel perioodil või teise aasta kolmandal perioodil.

Aasta teine ​​aasta

Tõhustatud tava

 • Jätkates õpinguid esimesel aastal, tuginete oma uurimistööle ja hindate kriitiliselt seda, aga ka oma praktikat, lihvides oma oskusi lõpliku projekti kontseptsiooni väljatöötamisel. Teilt oodatakse murrangulise projekti kontseptsiooni väljatöötamist, mis toetab teid kogu aasta vältel.
 • Lõpetate ka tööpraktika, mille olete uurinud esimesel aastal.

Viimane projekt

 • Lõppprojekt on õpingute kulminatsioon ja peaks täielikult demonstreerima teie arendatud oskusi ja kirgi. Võite valida, kas esitada ainult praktikaga lõpuprojekt, ainult teooria tükk või mõlema kombinatsioon.
 • Ainult praktikast lõpliku projekti esitamisel peaks see saavutama eelmistes projektiüksustes lahenduse ja näitama tõendeid edasijõudnute kontseptuaalse, teoreetilise ja tehnilise võimekuse kohta pikema iseseisvalt suunatud õppe jooksul. Ainult teooriast koosnev lõppprojekt annab teile võimaluse viia läbi pidev uurimistöö, mis näitab teie uurimise intellektuaalset ja teoreetilist mõistmist, samas kui kombinatsioon võimaldab teil esitada lühema kirjutatud tööga koos praktikapraktikat.

Rahvusvaheline vahetus (valikuline)

 • Tänu kursuse seostele paljude maailma juhtivate rahvusvaheliste institutsioonidega - sealhulgas Indias, Rootsis, Hispaanias ja USA-s - on teil võimalus õppida välismaal. Ideaalis võetakse see teise aasta teisel perioodil või teise aasta kolmandal perioodil.

Tasud ja täiendavad kursuse kulud

Õppemaksud

Kursuse tasu 2020. aasta sisseastumisel on:

Suurbritannia ja ELi üliõpilased (täiskoormusega):

 • Esimene aasta: 5330 naela
 • Teine aasta: 4610 naela

Rahvusvahelised tasud aastas (täistööajaga):

 • Rahvusvahelised üliõpilased - £ 10 830 (tavapärane tasu)
 • Rahvusvahelised üliõpilased - 10 390 kr (täielik ennetähtaegse maksmise tasu)

Kursuse lisakulud

Vaadake lisaks õppetasudele lisanduvaid kursusekulusid 2020. aasta sisseastumiseks.

Need tasud kehtivad ainult nimetatud õppeaasta eest. Kulud võivad igal aastal suureneda üliõpilase jätkuva kursusel registreerimise ajal vastavalt inflatsioonile (arvestades maksimaalset reguleeritud õppemaksu piirmäära). Jätkavate üliõpilaste jaoks tehtavad muudatused vastavad RPI-X prognoositavale määrale või sellest madalamale.

Tasu allahindlused ja stipendiumid

Kõigi praeguste tudengite ning hiljutiste Suurbritannia ja EL-i vilistlaste toetamiseks järgmisele õppeastmele liikumiseks oleme välja töötanud uue kursuse hinnasoodustuste sarja.

 • Lisateave tasusoodustuste kohta

Rajatised

Meil on kolm täielikult varustatud fotostuudiot; värvilised ja mustvalged tumedad ruumid traditsiooniliseks printimiseks väikestest, keskmistest ja suureformaadilistest negatiividest; spetsiaalne digitaalpiirkond keskmise ja suureformaadiliste printerite ning kõrge spetsifikatsiooniga digitaalsete skanneritega. Meie ülikoolilinnakus asuvas meediumipoes on rentimiseks nii analoog- kui ka digitaalkaamerad ja valgustus.

Kursuse ühendused

Sellel kursusel on teil avatud võimaluste maailm

Tööstuse lingid

Meie kursusel on mitmeid ühendusi sarnaste asutustega kogu maailmas, sealhulgas kunsti- ja disainiinstituutide ning ülikoolidega Indias, Pakistanis, USA-s, Rootsis, Prantsusmaal ja Hispaanias.

Professionaalsed kontaktid ja regulaarsed tööstuse loengud on selle kursuse lahutamatu osa ja võimaldavad teil õppida fotograafidelt ja kunstnikelt, kes räägivad nende erialasest praktikast. Meie fototööstuse lingid hõlmavad järgmist: Metro Imaging; Genesis; Simon Roberts Stuudio; Fotograafia ühing; Kuninglik fotograafiaselts; Martin Parri fond; Fotofusiooni galerii; Soome fotomuuseum; Lagose fotofestival; Dillon + Lee galerii, NY; Kujutiste galerii; Fotograafia ja arhiivi uurimiskeskus; Tate Modern; Fotogalerii Cardiff ja Autograph ABP.

Hiljutised külalisõppejõudude hulka kuuluvad:

 • Martin Parr
 • Val Williams
 • Sarah Pickering
 • Helen Sear
 • Rõõm Gregory
 • Susan Lipper
 • Ewan Spencer
 • Eileen Perrier.

Karjäär

Selle kursuse lõpetanud töötavad mitmesugustel seotud karjääridel, sealhulgas:

 • PhD ja teadustöö
 • Toimetaja-, moe-, dokumentaal- ja kujutava kunsti pildistamine
 • Reklaam
 • Redigeerimine ja kuraatoripostitused
 • Galerii ja projektijuhtimine
 • Kirjutamine
 • Õpetamine
 • Tehniline abi.

Täiendav õppimine

Võite soovida jätkata täiendavaid uuringuid või uurimistööd, et spetsialiseeruda veelgi rohkem.

Riiki sisenemise nõuded

Ühendkuningriiki sisenemise nõuded

 • Autasustatud kraad või samaväärne kvalifikatsioon aines või sellega seotud distsipliin

ja / või

 • Asjakohane töökogemus, mis näitab teie võimet aspirantuuris õppida.

Arvesse võetakse ka taotlejaid, kes saavad konkreetse projektiga seotud vastuvõtu osas tugeva aluse ja suudavad näidata oma potentsiaali kursuse rahuldavaks läbimiseks.

Rahvusvahelised sisenemise nõuded

Oma riigi jaoks samaväärsete sisenemisnõuete vaatamiseks vaadake meie veebisaiti.

Teie portfell

Sellel kursusel palume osaleda taotlejate päeval ja tuua oma portfell hindamiseks. Lisateavet portfelli koostamise kohta ja konkreetseid nõudeid kaasatavate tööde näidete kohta antakse taotlejate portaalis pärast kandideerimist.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Oscar-winning filmmakers, world-renowned fashion designers, television presenters, celebrity jewellers and Turner Prize nominees are just some of the high-profile graduates from the University for the ... Loe edasi

Oscar-winning filmmakers, world-renowned fashion designers, television presenters, celebrity jewellers and Turner Prize nominees are just some of the high-profile graduates from the University for the Creative Arts. As a specialist creative arts university, we have created a unique community for our students, where like-minded people can share in the creative process and inspire one another. Collaboration between courses is encouraged, with fine artists studying with budding filmmakers and fashion designers working alongside architects. In this way, our students benefit from exposure to a range of disciplines. Choosing to study with us will give you the freedom to discover your own personal style through a winning combination of industry-focused courses, state-of-the-art facilities, and inspirational expert staff. Näita vähem
Canterbury , Epsom , Farnham , Rochester , Maidstone , Molesey , Barnsley + 6 Rohkem Vähem