MFA koreograafias

Üldine

Programmi kirjeldus

Arendage oma kahe aasta jooksul koreograafilist identiteeti osana loomingulisest, koostööst ja toetavast keskkonnast.

Uue või kogenud koreograafina aitab see makromajanduslik kursus täpsustada oma kunstilist praktikat, edendades oma loomingulisi, tehnilisi ja esinemisoskusi. Kavas on tehnikatunnid, koreograafiatöötoad, laboriseansid, dialoog, kirjutamine ja refleksioon. Teid julgustatakse katsetama ja võtma riske isetehtud koreograafiliste projektide seerias, mis aitavad teil tööportfelli välja töötada.

Teid toetab kogenud töötajate juhendamine ja õpetamine meie kaasaegsetes stuudiotes ja hästi varustatud etendusteatris. Õppige eakaaslaste loomingulise kogukonna kõrval väga kogenud ettevõttesiseste ning külastavate kunstnike ja juhendajatega.

Osakonnas asub rahvusvaheliselt tunnustatud Tantsu-uuringute Keskus, mis näeb ette tantsu kui kultuurilise ja kunstilise väljenduse uurimist kui teatrietendust ja väljaspool seda. Seminaride, foorumite ja konverentside kaudu, kus osalevad töötajad ja kutsutud rahvusvahelised külalised, toetab keskus köitvat teaduskultuuri.

Samuti on meil suurepärased sidemed tantsufirmade ja loominguliste organisatsioonidega. Londoni elavat tantsumaastikku hõlpsasti saavutades asuvad ülikoolilinnakus suurepärased stuudiod ja nüüdisaegne teater tantsuõpilastele.

Sisu

Esimesel aastal võtate kohustusliku õpetatava mooduli „Teadmise viisid“, mida jagatakse kahe kohustusliku programmi spetsiifilise mooduliga (koreograafia ja tantsupraktika), mis mõlemad on aasta pikkused. Teadmise viisides tutvustatakse teile uurimismeetodeid, sealhulgas etnograafiat, tantsuanalüüsi ja praktika-uurimistööd. Koreograafias kasutatakse ühist ja konstruktiivset laboratoorset keskkonda, mis võimaldab teil uurida oma olemasolevat koreograafilist praktikat. Tantsupraktika annab teile raamistiku liikumispotentsiaali uurimiseks, kasutades erinevaid lähenemisviise ja tehnikaid.

Teisel aastal on paindlik võimalus valida oma huvidele vastavate moodulite vahel koos tuummooduliga, milleks on koreograafiline väitekiri. Selles moodulis on teil sõltumatu koreograafiline nägemus, kasutades originaalseid uuringuid, mida toetavad õpetused, vastastikused eksperdihinnangud ja avatud proovid.

Moodulid

Uurimismeetodite moodulid

 • Teadmise viisid

Programmi tuummoodulid

 • Koreograafia
 • Tantsupraktika

Valikulised moodulid

 • Projekt
 • Tantsu antropoloogia
 • Tantsu poliitika ja sotsioloogia
 • Muusika ja tants
 • Pärandi etendus: Tants muuseumides, galeriides ja ajaloolistel aladel
 • Klassitsism ja võim
 • Vahendatud koreograafia
 • Inimesed liiguvad, inimesed tantsivad
 • Ajalugu, filosoofia ja tants
 • Rakendusvalgustuse kujundus ja lavastus tantsuks

Iseseisev uurimismoodul

 • Koreograafiline väitekiri

Kohustuslikud ja kohustuslikud moodulid

Programmide ülevaatamisel ja värskendamisel võivad kohustuslikud ja / või nõutavad moodulid muutuda. Ülal on loetelu moodulitest, mida sellel õppeaastal pakutakse.

Valikulised moodulid

Programmi osana pakutavad valikulised moodulid võivad aastast aastasse erineda ja on elujõulised.

Karjääri väljavaated

Selle programmi lõpetanud võivad töötada iseseisvate kunstnikena Londonis, Berliinis ja New Yorgis; oma töö tutvustamine paljudes Londoni saalides ning Edinburghi ja Stockholmi Fringe festivalidel; õpetamine kõrghariduses Suurbritannias ja välismaal ning programmide ja ürituste kurameerimine tantsukunstnikele kogu Euroopas.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

We change lives by helping our students to develop the confidence, knowledge and values they need for a successful and fulfilling life. We produce world-class research that helps us understand the wor ... Loe edasi

We change lives by helping our students to develop the confidence, knowledge and values they need for a successful and fulfilling life. We produce world-class research that helps us understand the world and change it for the better. Näita vähem