MFA lapse kultuuri disain

Lastekultuuri disain (CCD) on valdkond, mis kasvab teadmiste, vajaduste ja nõudluse poolest nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil. Keskendudes laste mängule, laste perspektiividele ja nende eritingimustele oleme loonud meistriprogrammi, millel ei ole maailmas samaväärset.

Crayons beside child coloringAaron Burden / Unsplash

Teave programmi kohta

Eesmärgiks on ühendada ainekujundus ja kunstipraktika laste kultuuri ja lastekultuuriga. Haridust läbib kunstiline ja humanistlik vaade.

Üheks nurgakiviks on jätkusuutliku ühiskonna loomine mitte ainult ökoloogilises mõttes, vaid ka sotsiaalse võrdsuse, soolise võrdõiguslikkuse, eetika, majanduse ja sotsiaalse õigluse küsimustes. Oluline aspekt on koostöö organisatsioonide ja teiste ühiste eesmärkidega osalejatega.

Sisu

Programm viiakse läbi projektide, loengute, seminaride, õpikodade, temaatilise töö ja oma individuaalse töö kaudu. Te koolitate oma praktilisi ja teoreetilisi võimalusi kogu kursuste ja projektide raames. Need viiakse läbi koostöös väliste partneritega ja laienevad sellistele valdkondadele nagu keskkondade kujundamine, kus lapsed veedavad aega, nende keskkondade tooted, mänguasjad, mänguväljakud, laste raamatud, uued meediad, protsessid ja meetodid.

Laste kultuuri ja lastekultuuri vaheline suhe on problemaatiline, et seostada disaini teema lastekultuuri kontseptsiooniga. Loengute seeria kaudu antakse teile võimalus osaleda multidistsiplinaarses uurimistöös ja omandada praktika, mis viitab oma projektiprojektides teadustöö tulemustele.

Töövaldkonnad / jätkuvad uuringud

Pärast oma haridust on teil võimalus töötada disainerina, mängides, lastekultuuri ja laste vaatenurgast oma erialase kvalifikatsioonina.

Disaini valdkonnas saate töötada traditsioonilistes valdkondades, nagu toote- ja tööstusdisain, sisekujundus või graafiline disain. HDK haridus, mis ulatub kaugemale traditsioonilistest professionaalsetest piiridest, annab teile ka võimaluse luua oma tee kaugemale traditsioonilistest professionaalsetest piiridest.

Magistriõpe disainilahenduses kvalifitseerub teid ka edasiste kraadiõppe taotluste saamiseks.

Kraad

MFA (kaunite kunstide magister) disaini erialal lastekultuuri disainis.

Sissepääsunõuded ja rakendamine

Sissepääsunõuded:

Bakalaureusekraad disainis vähemalt 180 ainepunkti või samaväärne. Taotlejad peavad tõendama oma inglise keele oskust: inglise keel 6 / inglise B Rootsi gümnaasiumist või samaväärne rahvusvaheliselt tunnustatud test, näiteks TOEFL, IELTS. Lisaks on vaja kinnitatud tööproove.

Valik:

Valik põhineb esitatud tööproovide hindamisel.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
Viimati uuendatud September 15, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
534,442 SEK
Täielik programmi maksumus. Taotlustasu: 900 SEK. Taotlus- ja õppemaksu ei kohaldata ELi / EMP kodanike ega vahetusüliõpilaste suhtes.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date