MFA loovkirjas

Üldine

Programmi kirjeldus

Miks Emerson College ?

Emerson College loomemajanduse programmi Emerson College edendab luuletajate, ilukirjanduslike ja loominguliste kirjandusfirmade, toimetajate, kirjastajate ja õpetajate kogukonda. Asume Bostoni kesklinna südames, mis on ajalooliselt intellektuaalse uurimise keskus, loominguline püüdlus ja innovatsioon hariduses. Emerson College magistriõppe üliõpilased osalevad üksteisega mitte ainult klassiruumis, vaid ka Bostoni enda suuremas kultuurikeskkonnas.

Lisateavet programmi nõudmiste ja õppekava kohta »

MFA lühidalt

Nagu üks kõige pikema loova kirjutamise MFA programmid riigis, Emerson osakonnas kirjutamine, kirjanduse ja kirjastamine on äratanud teaduskonna , mis on mitmekesine oma suutlikkust ja vilunud oma valdkonnas. Mitteteaduskonna õppejõud praktiseerivad ja õpetavad kirjandusteooriat, memuaari, biograafiat, pika-kujulist narratiivset ajakirjandust ning arvamus- ja kunstiteoseid, mis muudavad Emersoni üheks kõige mitmekülgseks ja väljakutseks loodusõpetuse programmide üleriigiliseks. Ilukirjanduse teaduskond eristub igas vormis - romaan, novell, lugu ja lugu. Meie luuletöötajad hõlmavad nii formaalseid kui ka vabakutselisi luuletajaid, luule, tõlke ja poeetilise järjestusega kursusi. Meie makromajandusliku finantsabi eristav tunnus on võimalus õpilastele keskenduda tõlkimisele ja globaalsele kaasamisele oma kraadiga. MFA üliõpilased võivad loota meie õppejõudude juhendamisele programmi lõpus ja pärast seda.

Üliõpilaste võimalused

Meie õpilastele pakutakse võimalusi õpetada kirjutamist läbi esimese aasta kirjutamise programmi , redigeerida kirjandusajakirju, sealhulgas Plowshares ja Redivider , töötada internetis Bostoni kirjastustes ja ajakirjades ning õpetama romaani kirjutamist Bostoni suurema kogukonna õpilastele emersonWRITESi kaudu. Õpilased osalevad Emersoni kraadide lugemise seerias ja MFA-programmide marsruudi lugemise sarjas, et näidata oma tööd. Tihedad suhted MA kirjastusprogrammiga võimaldavad üliõpilastel parandada oma erialaseid oskusi (copyediting, raamatute avalikustamine jne) ning arendada püsivaid sidemeid kirjastuse ja toimetusliku maailmaga. Emerson pakub kõike, mida soovivad kirjanikud peavad oma oskusi täiustama ja viimistlema oma käsitööd maailmatasemel linnas, kus on professionaalseid ja kunstilisi võimalusi.

Kas soovite taotleda selle makromajandusliku finantsabi programmi? Registreeruge, et saada teavet meie akadeemiliste programmide kohta, olulised värskendused ülikoolilinnakupäevade ürituste ja rakenduste teatiste kohta ülikooliga .

Programmi nõuded

Creative Writing MFA-programm nõuab 48 krediidi tundi, sealhulgas:

  • Vähemalt 20 ainepunkti kirjalikult töökojas kursused (16 ainepunkti peab olema valitud teesi žanr)
  • 12 ainepunkti kirjanduse kursustest
  • 12 ainepunkti osakonna valikained
  • 4-krediidi magistritöö

Õpilased võtavad programmi sisse teatud žanris: luule, mittefiction või ilukirjandus. Õpilased võivad uurida teisi žanre, kasutades oma ülejäänud 4-krediidi vaja töökoja ja valikainete krediiti. Õpilased saavad sooritada muidugi järgmistes valdkondades: luule, ilukirjandus või väljamõeldis.

Õppetööde lõpus esitavad ja annavad üliõpilased ettekirjutuse ühele žanrile ja kaitstavad selle väitekirja heakskiitu. Magistriõppe üliõpilased peavad täitma vähemalt 16 ainepunkti (neli kursust) oma nõutavat 20 ainepunkti töökojad väitekirja žanris. Õpilased oodatakse kraadi nõuded seitsme aasta jooksul.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Emerson College is internationally recognized as the nation’s premier institution of higher learning devoted to communication and the arts.

Emerson College is internationally recognized as the nation’s premier institution of higher learning devoted to communication and the arts. Näita vähem