MFA / MA eesmärgid Studio Art

MFA pakub kunstnikele kutseoskuste arendamisel kõikehõlmavat haridust. Magistrikraadiga magistriõppe lõpetajana saate välja lõpliku väljapaneku, mille kvaliteet näitab, et olete välja arendanud teadmiste ja oskuste, mis on vajalikud praktiseeriva kunstniku ellujäämiseks ja edenemiseks. Näidake ka graafika kujundamisel kriitilise uurimise võimalusi, oskate oma tööd hinnata, võttes teadlikud arusaamad kaasaegsete kunstiteoste ja -praktikate diskursusest kujunevate sotsiaalsete, kultuuriliste ja teoreetiliste probleemide üle.

MA annab magistri tasemel hariduse kunsti, mis sobib erinevate rakenduste valikuga. Magistrantuuri magistriõppes saate väljapaneku, mille kvaliteet näitab, et olete omandanud magistritaseme kunstipraktikas. Näidake ka graafika kujundamisel kriitilise uurimise võimalusi, oskate oma tööd hinnata, võttes teadlikud arusaamad kaasaegsete kunstiteoste ja -praktikate diskursusest sotsiaalsete, kultuuriliste ja teoreetiliste probleemide üle.

Kursuse struktuur

Stuudiouuringud moodustavad MFA ja MA põhiosa ning koosnevad stuudios põhinevast individuaalsest juhendamisest ja rangest grupi kriitikast. Studio Studio moodulid pakuvad stuudio-põhistele katsetustele ja innovatsioonile, mille tulemuseks on märkimisväärne tööde kogumine. Ajalooline

MFA / MA Studio Art - Sisseastujale

Taotlused võetakse vastu jooksvalt. Taotluse esitamise tähtaeg on 1. veebruar igal aastal, kuigi hilise taotlusega võib nõustuda, kui kõik kohad pole täidetud. Kõik abikõlblikud taotlejad küsitletakse kas isiklikult või telefoni teel.

Taotlejatel peab olema bakalaureusekraad, mille esmase või ülemise teise klassi auhind on Fine Art; või bakalaureusekraad kõrgtehnoloogia erialal, milles on GPA või 3.50 või kõrgem; või samaväärse saavutuse tõendid. Tasulise portfelli korral võib aktsepteerida bakalaureusekraadi teise taseme madalama tasemega / 2,2 auhindu / 3,0-ga.

Overseas taotlejad

Välisriikidest väljaspool asuvad taotlejad peavad täitma Iiri sisserändeeskirju passi, viisa, rahalise elujõulisuse ja üliõpilase staatuse kohta (nt kolleegiumi vastuvõtukiri).

Inglise keele nõuded inglise keele mitte-emakeelele: Selle kategooria kandidaadid peaksid omama inglise keele oskust, mis on õppetöö keel. Neil peab olema IELTS-i väljaandmine, välja arvatud juhul, kui neile on antud inglise keele põhikursus, mille sertifitseerimine peab toimuma.

Lisateavet selle kohta, kuidas taotleda, külastage College'i kodulehte aadressil:

https://www.burrencollege.ie/programmes/mfa-ma-in-studio-art/

Kontakt: Lisa Newman lisa@burrencollege.ie

Kulud

Õppemaksud:

  • ELi tasu 9 500 eurot
  • Rahvusvaheline tasu 17 886 eurot

Programmi tasu 435 eurot tegevuskulud 330 eurot
Vabatahtlik õppejõudude reis Londonisse 690 eurot
Valikuline õppejõudude reisi Berliini 690 €
Graduation Fee 75 eurot

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 1 kursust Burren College of Artis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
9,500 EUR
ELi tasu 9 500 eurot aastas / rahvusvaheline tasu 17 866 eurot aastas.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

Interview with Burren College of Art Alumni