MFA / magistrikraad Studio Art

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

MFA / MA eesmärgid Studio Art

MFA pakub ümbritseva hariduse kunstniku kutsepraktika arendamisel. Makromajandusliku finantsdoktori kraadi lõpetanuna koostate lõpunäituse, mille kvaliteet näitab, et olete välja töötanud teadmised ja oskused, mis on vajalikud praktiseeriva kunstniku ellujäämiseks ja edu saavutamiseks. Samuti demonstreerite võimeid kujutava kunsti kaudu kriitiliseks uurimiseks ning võime oma tööd hinnata teadliku ülevaate abil sotsiaalsetest, kultuurilistest ja teoreetilistest probleemidest, mis kujundavad kaasaegse kujutava kunsti uurimistöö ja praktika diskursust.

MA pakub magistriõpet kunsti alal, mis sobib mitmesuguste rakenduste jaoks. Magistrikraadina valmistate lõpunäituse, mille kvaliteet näitab, et olete omandanud magistrikraadi kunstipraktikas. Samuti demonstreerite võimeid kujutava kunsti kaudu kriitiliseks uurimiseks ning võime oma tööd hinnata teadliku ülevaate abil sotsiaalsetest, kultuurilistest ja teoreetilistest probleemidest, mis kujundavad kaasaegse kujutava kunsti uurimistöö ja praktika diskursust.

Kursuse struktuur

Studio Research moodustab MFA ja MA tuumiku ning koosneb stuudiopõhisest individuaalsest juhendamisest ja rangest grupikriitikast. Stuudiouuringute moodulid pakuvad stuudiopõhist eksperimenteerimist ja innovatsiooni, mis viib oluliste tööde valmistamiseni. Ajalooline

MFA / MA Studio Art - Sisseastujale

Kandideerimise tähtaeg on igal aastal 1. veebruar, kuigi hilinenud taotlusi võidakse vastu võtta, kui kõiki kohti pole täidetud. Kõigi abikõlblike taotlejatega vestletakse kas isiklikult või telefoni teel.

Taotlejatel peaks olema bakalaureuse kraad esimese või ülemise teise klassi autasuga kujutavas kunstis või bakalaureuse kraad suuremate kunstidega, mille GPA on 3,50 või suurem, või tõendid samaväärsete saavutuste kohta. Silmapaistva portfelli korral võidakse vastu võtta bakalaureuse kraad madalama teise klassi / 2,2 autasu / GPA väärtusega 3,0.

Overseas taotlejad

Väljastpoolt ELi pärit ülemeremaade taotlejad peavad järgima Iiri sisserändeeeskirju, mis käsitlevad passi, viisat, rahalist elujõulisust ja üliõpilase staatust tõendavaid dokumente (nt kolledži nõusolekukiri).

Inglise keele nõuded inglise keele mitte-emakeelele: Selle kategooria kandidaadid peaksid omama inglise keele oskust, mis on õppetöö keel. Neil peab olema IELTS-i väljaandmine, välja arvatud juhul, kui neile on antud inglise keele põhikursus, mille sertifitseerimine peab toimuma.

Lisateavet selle kohta, kuidas taotleda, külastage College'i kodulehte aadressil:

https://www.burrencollege.ie/programmes/mfa-ma-in-studio-art/

Kontakt: Lisa Newman lisa@burrencollege.ie

Kulud

Õppemaksud:

  • EL-i lõiv: 9500 eurot
  • Rahvusvaheline lõiv: 18 500 eurot
  • Programmitasu: 495 eurot
  • Tegevustasu: 390 €
  • Vabatahtlik teaduskonna juhitud reis Londonisse: 690 eurot
  • Vabatahtlik teaduskonna juhitud reis Berliini: 690 eurot
  • Lõputöö tasu: 75 eurot
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

To be a hothouse for artists, led by artists – reflective and challenging; remote and connected; at the confluence of cultures.

To be a hothouse for artists, led by artists – reflective and challenging; remote and connected; at the confluence of cultures. Näita vähem