MLitt õigus- ja põhiseaduse uuringutes

Üldine

Programmi kirjeldus

PGDip / MLitt õigus- ja põhiseaduslikes uuringutes on interdistsiplinaarne programm, kus õpilased saavad ehitada individuaalselt kohandatud kraadi, mis keskendub peamiselt juriidilisele ajaloos või rahvusvahelisele õigusele, või nad võivad jätkata integreeritud, interdistsiplinaarset kraadi.

PGDip ja MLitt õigus- ja põhiseaduslikes uuringutes on interdistsiplinaarsed programmid, mida juhivad ühiselt ajaloo- ja rahvusvaheliste suhete koolid.

Tähtsündmused

 • Õpilastel on võimalus töötada üksikisiku ja väikese rühma baasil koos rahvusvaheliselt juhtivate teadlastega õigusliku, põhiseadusliku ja ajaloolise uurimistöö valdkonnas.
 • Programmi paindlikkus muudab selle sobivaks nii neile, kes soovivad minna doktoriõppesse, kui ka neile, kes soovivad ainult ühe aasta erialaõpet.
 • Kohustuslikud moodulid annavad üliõpilastele teadmisi erinevate teoreetiliste lähenemiste kohta seadustele, õigusloomele ja põhiseadusele, kasutades minevikku, et uurida ja uurida praeguseid küsimusi ja vastuolusid.

Õppetöö formaat

Üle kahe semestri võtavad üliõpilased kuus moodulit, mida õpetatakse grupiseminaride, õpikodade, üks-ühele arutelude ja sõltumatute uurimisprojektide kaudu. Spetsialistide moodulid on kujundatud nii, et need oleksid piisavalt paindlikud, et võimaldada üliõpilastel valida oma põhjalikud uuringud ja hõlmata individuaalselt kohandatud koolitust ja juhendamist. Mooduli hindamine hõlmab kursuste tööd; selle programmi jaoks pole lõplikke eksameid.

MLitt õpilased uurivad ja kirjutavad 15.000-sõna väitekirja oma lõpliku hindamise tükk.

Moodulid

Selle programmi moodulitel on erinevad edastamis- ja hindamismeetodid.

1. semester

Esimesel poolaastal võtate järgmise kohustusliku mooduli:

 • Õiguse idee: tutvustatakse põhilisi mõisteid, küsimusi ja analüütilisi raamistikke, mis on seotud õigusliku, ajaloolise ja põhiseadusliku uurimistööga.

Samuti valite allpool olevatest nimekirjadest kaks täiendavat moodulit. Neile moodulitele võib kehtida maksimaalne osalejate arv (õpilasi palutakse näidata oma esimest ja teist valikut).

Valite ühe järgmistest:

 • Lähenemisviisid õigusloomele: alused eriti mõjukates autorites ja õigusteaduse ajaloos.
 • Lähenemisviisid rahvusvahelisele õigusele: rahvusvahelise õiguse olemusest ja praktikast tulenevad filosoofilised küsimused.

ja üks järgmistest:

 • Õigus- ja põhiseaduslike uuringute eriteema 1 (individuaalne individuaalne õppekursus): üksikasjalik uurimistöö ja õppimine spetsiaalses valdkonnas.
 • Allikad ja allikakriitika: sissejuhatus keskaegsetesse allikatesse, sobib neile, kes kavatsevad töötada keskaegse juriidilise ajalooga.

1. semestri struktuuri ja mooduleid võib 2019. aasta kande puhul muuta.

2. semester

Teisel poolaastal võtate järgmise kohustusliku mooduli:

 • Õigusliku ja põhiseadusliku uurimistöö võrdlevad uuringud: foorum, kus õpilased saavad arendada, esitada ja kirjutada konkreetsele valdkonnale või teemale, kasutades 1. semestri moodulite metoodilisi ideid.
 • Õigus- ja põhiseaduslike uuringute eriteema 2: annab üliõpilastele võimaluse üksikasjalikuks uurimiseks ja õppeks oma valitud erialal.

Samuti valite allpool olevast loendist ühe täiendava mooduli. Neile moodulitele võib kehtida maksimaalne osalejate arv (õpilasi palutakse näidata oma esimest ja teist valikut).

Valite ühe järgmistest:

 • Õiguste ajaloo võrdlevad uuringud: foorum, kus õpilased saavad arendada, esitada ja kirjutada teatud valdkonnas või teemal.
 • Ülemaailmne põhiseaduslikkus: põhikoolitus põhiseadusele spetsialiseerunud õpilastele.

Dissertatsioon

Õpilaste väitekirja juhendavad õppejõud, kes annavad nõu teema valikul ja annavad juhiseid kogu uurimisprotsessi vältel. Lõpetatud väitekiri, mis ei ületa 15 000 sõna, tuleb esitada augustis määratud kuupäevaks.

Kui üliõpilased otsustavad mitte täita MLitti väitekirja nõudeid, on olemas väljumispreemia, mis võimaldab sobivalt kvalifitseeritud kandidaate saada aspirantuur. Väljumise auhinna valimisel lõpetate oma kraadi teise õppeaasta lõpus ja saate MLitti asemel PGDipi. Õpilased võivad taotleda, et nad võtaksid MLitt-i asemel PGDip-i oma rakenduse algusest peale.

Siin loetletud moodulid on soovituslikud ning ei ole tagatud, et nad hakkavad 2019.

Karjäär

Õigus- ja põhiseaduslikud uuringud on mõeldud selleks, et valmistada üliõpilasi ette tööle väljaspool MLittti: doktoritöö selles valdkonnas; õigusteaduse õpetus; ja tööhõive valdkondades, mis on laialdasemalt seotud õigus-, õigusajalugu-, ülemaailmse põhiseaduslikkuse ja rahvusvaheliste suhetega.

Karjäärikeskus pakub kõigile õpilastele üheõpetust nõu õpetatud magistriõppes ja pakub ürituste programmi, mis aitab õpilastel oma tööalast oskust arendada.

Riiki sisenemise nõuded

 • Hea 2,1 auhind bakalaureuse kraadi ainega seotud valdkonnas.
 • Kui te õppisite oma esimese kraadi väljaspool Ühendkuningriiki, vaadake rahvusvahelisi sisenemise nõudeid.
 • Inglise keele oskus.

Nimetatud kvalifikatsioonid näitavad sisenemise miinimumnõudeid. Mõned akadeemilised koolid küsivad taotlejatelt, et nad saavutaksid miinimumist oluliselt kõrgemad märgid. Loetletud sisenemisnõuete saamine ei garanteeri teile koha, sest ülikool arvestab iga taotluse kõiki aspekte, sealhulgas vajaduse korral kirjaliku proovi, isikliku avalduse ja täiendavate dokumentide kohta.

Rakendamise nõuded

 • CV
 • isiklik avaldus (valikuline),
 • akadeemilise kirjaliku töö valim (2000 sõna),
 • kaks algset akadeemilist viitamist
 • akadeemilised ärakirjad ja kraadi tunnistused
 • tõendid inglise keele oskuse kohta (nõutav, kui inglise keel ei ole teie esimene keel).

Rahastamine

ILCR MLitt stipendium

Õigusteaduse ja põhiseadusliku uurimistöö instituut (ILCR) kavatseb pakkuda MLitti stipendiume akadeemilise väärtuse alusel, mis on suunatud MLitti taotlevatele üliõpilastele õigus- ja põhiseaduslikes uuringutes.

Hiljutine lõpetaja soodustus

University of St Andrews pakub 10% soodustust magistriõppemaksudele üliõpilastele, kellel on õigus lõpetada või kes on lõpetanud St Andrewsi viimase kolme õppeaasta jooksul ja alustavad magistriõppe programmi University of St Andrews .

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Founded in the fifteenth century, St Andrews is Scotland's first university and the third oldest in the English speaking world. St Andrews is a unique place to study and live. Nestled on the east coas ... Loe edasi

Founded in the fifteenth century, St Andrews is Scotland's first university and the third oldest in the English speaking world. St Andrews is a unique place to study and live. Nestled on the east coast of Scotland, students may find themselves crossing golf-courses on their way to class, or jogging along the beach after dinner. Not only does the University have a world-class reputation, but it also offers a diverse range of social activities, including over 140 student societies and 50 sports clubs. Historic buildings are juxtaposed against the modern facilities, and the many student traditions truly make studying at St Andrews an unforgettable experience. Näita vähem