MLitt Shakespeare'is ja renessanssikirjanduses

Üldine

Programmi kirjeldus

Shakespeare'i ja renessanssikirjanduse MLitt pakub õpilastele võimalust õppida Euroopa ajaloo üks põnevamaid ja formatiivsemaid perioode, keskendudes inglise kirjandusliku traditsiooni võtmesõnale: William Shakespeare'ile.

MLitt Shakespeare'is ja renessanssikirjanduslikus kultuuris on intensiivne üheaastane õpetatud programm, mida juhib inglise keele kool. Kursus pakub kõikehõlmavat tutvustust 16. ja 17. sajandi kirjandusele, pöörates erilist tähelepanu William Shakespeare'i tööle.

Tähtsündmused

 • Hõlmab nii eliit- kui ka populaarset kirjutamist, teiste mandrite kodakondade mõju ning trüki- ja käsikirjavahendite tähtsust.
 • Sisaldab erinevaid kriitilisi ja tõlgendavaid perspektiive.
 • Arendada oma oskusi teadlasena konkreetses õppevaldkonnas, võttes spetsiaalseid teemamooduleid käsikirjas, trükis, kõnes ja renessansitekstide redigeerimises.
 • Hakka osa tervitatavast ja elavast akadeemilisest kogukonnast. St Andrews on Washingtonis asuva Folgeri Shakespeare'i Raamatukogu instituudi konsortsiumi liige, samuti korraldab ta mitmeid renessansiga seotud uurimisrühmi.
 • Avastage kaasaegsete ja kaasaegsete kirjandusuuringute peamisi arenguid dialoogis juhtivate teadlastega Shakespeare'i õpingute, Shakespeareuse raamatu ajaloo, renessanssikirjanduse ja 17. sajandi kirjandus kultuuri alal.

Õppetöö formaat

Õpetatud moodulid koosnevad iganädalastest seminaridest ja hõlmavad nii eliit- kui ka populaarset kirjutamist, teiste mandrite rahvuskeelte mõju ning trüki- ja käsikirjavahendite tähtsust. Klasside suurus on tavaliselt kolm kuni kümme õpilast.

Mooduleid hinnatakse kursuste esseedega. Inglise keel on uhke, et ta toetab üliõpilaste tööd üksikasjaliku tagasiside ja kommentaaride kaudu.

Aasta jooksul, kuid keskendudes eriti viimase nelja kuu jooksul, uurivad ja kirjutavad õpilased oma valitud teema kohta välja 15 000 sõna väitekirja.

Moodulid

Selle programmi moodulitel on erinevad edastamis- ja hindamismeetodid.

Kohustuslik

 • Kirjandusuuringud: oskused ja ressursid: rongid inglise keele õpingutes; see pakub ka ettevalmistusi MLitti väitekirja jaoks.

ja vähemalt kolm:

 • Kontinentaalne renessanss: uurib perioodi inglise ja euroopa kirjutamise suhet.
 • Õppitud kultuur: retoorika, poliitika ja identiteet: uuritakse renessanss-humanismi mõju ja selle erilise huvi mõju retoorikale 16. ja 17. sajandi kultuuris.
 • Renaissance'i populaarne kultuur: vaadeldakse perioodi populaarset kultuuri: populaarset pidustust, klounimist, jestbooke, ballade, romansse ja groteski.
 • Shakespeare ja tekstiline kultuur: arvestab renessansi kirjandusliku tootmise materiaalset konteksti, sealhulgas käsikirju, trükki, kõnet ja renessanss-tekstide toimetamist.

Valikuline

Õpilased valivad ühe või kahe valikulise mooduli järgmistest kolmest valikust:

 • Inglise keele erialane teema: suunatud lugemisprogramm, mis võimaldab õpilastel uurida teemasid sügavamalt kui kohustuslikes moodulites.
 • kohustuslik moodul teisest inglise keelest MLitt (vt moodulite kataloogi)
 • heakskiidetud kraadiõppe moodul väljaspool inglise keelt (korraldatud iseseisvalt teise kooliga, nagu klassika, kaasaegsed keeled, jumalikkus või filosoofilised, antropoloogilised ja filmiuuringud).

Valikulised moodulid võivad igal aastal muutuda ja nõuda minimaalse osalejate arvu pakkumist; mõned võivad lubada ainult piiratud arvu õpilasi.

Dissertatsioon

Õpilaste väitekirja juhendavad õppejõud, kes annavad nõu teema valikul ja annavad juhiseid kogu uurimisprotsessi vältel. Lõpetatud väitekiri, mis ei ületa 15 000 sõna, tuleb esitada augustis määratud kuupäevaks.

Kui üliõpilased otsustavad mitte täita MLitti väitekirja nõuet, on saadaval väljaviimise auhind, mis võimaldab sobivat kvalifikatsiooniga kandidaate saada aspirantuur. Valides väljaviimise auhinna, lõpetate oma kraadi õppe teise semestri lõpus ja saate MLitti asemel PGDip.

Siin loetletud moodulid on soovituslikud ning ei ole tagatud, et nad hakkavad 2019.

Karjäär

Kursuse lõpetajad jätkavad karjääri mitmetes sektorites, sealhulgas ajakirjanduse, turunduse, kirjastamise ja õpetamise alal ning teevad seda mitmekesisuse väärtuse, kultuuridevahelise dialoogi ja ühiskonna erinevuse hindamisega.

Karjäärikeskus pakub kõigile õpilastele üheõpetust nõu õpetatud magistriõppes ja pakub ürituste programmi, mis aitab õpilastel oma tööalaseid oskusi arendada.

Riiki sisenemise nõuded

 • Hea 2,1 auhind bakalaureuse kraadi ainega seotud valdkonnas.
 • Kui te õppisite oma esimese kraadi väljaspool Ühendkuningriiki, vaadake rahvusvahelisi sisenemise nõudeid.
 • Inglise keele oskus.

Nimetatud kvalifikatsioonid näitavad sisenemise miinimumnõudeid. Mõned akadeemilised koolid küsivad taotlejatelt, et nad saavutaksid miinimumist oluliselt kõrgemad märgid. Loetletud sisenemisnõuete saamine ei garanteeri teile koha, sest ülikool arvestab iga taotluse kõiki aspekte, sealhulgas vajaduse korral kirjaliku proovi, isikliku avalduse ja täiendavate dokumentide kohta.

Rakendamise nõuded

 • Täiendav rakendus inglise keele koolile (Word),
 • CV
 • akadeemilise kirjutise näidis renessanss-teemal (2000 sõna),
 • kaks algset akadeemilist viitamist
 • akadeemilised ärakirjad ja kraadi tunnistused
 • tõendid inglise keele oskuse kohta (nõutav, kui inglise keel ei ole teie esimene keel).

Rahastamine

Kõik inglise keele õppe taotlejate koolile antakse juurdepääs Minu rakenduste portaalile. Portaali stipendiumid ja rahastamisala sisaldab veebipõhist kataloogi, mille kaudu saate taotleda kättesaadavaid asjakohaseid auhindu.

Hiljutine lõpetaja soodustus

University of St Andrews pakub 10% soodustust magistriõppemaksudele üliõpilastele, kellel on õigus lõpetada või kes on lõpetanud St Andrewsi viimase kolme õppeaasta jooksul ja alustavad magistriõppe programmi University of St Andrews .

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Founded in the fifteenth century, St Andrews is Scotland's first university and the third oldest in the English speaking world. St Andrews is a unique place to study and live. Nestled on the east coas ... Loe edasi

Founded in the fifteenth century, St Andrews is Scotland's first university and the third oldest in the English speaking world. St Andrews is a unique place to study and live. Nestled on the east coast of Scotland, students may find themselves crossing golf-courses on their way to class, or jogging along the beach after dinner. Not only does the University have a world-class reputation, but it also offers a diverse range of social activities, including over 140 student societies and 50 sports clubs. Historic buildings are juxtaposed against the modern facilities, and the many student traditions truly make studying at St Andrews an unforgettable experience. Näita vähem