MLitt gooti kujutluses

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Kaasaegne kultuur tõstab esile pööratava huvi gooti jaoks - praegusest horror-filmide moerist ja kirjanike nagu Stephen Kingi ja Stephenie Meyeri erakordsest edust kuni moodi, muusikale ja elustiili alternatiivse gooti impulsi ilmutamiseni.

University of Stirling MLitt Gothic Imagination kursus annab teile ainulaadse võimaluse kastuda gooti stipendiumi teaduslikuks hindamiseks. Meie on üks väheseid Magistriõpe kursusi kogu maailmas, mis on pühendatud ainult teaduslikule uurimusele dünaamilise ja üha laieneva gooti õppetöö valdkonnas.

Pakume põhjalikku ja intensiivset gooti kirjandusliku päritolu ja arengute ajaloolist ülevaadet ning kaardistavad selle hajutamist paljudes meediaväljaannetes ja rahvuslikes kontekstides.

Loomulikult varustatakse teid vajaliku teoreetilise sõnavaraga, mis tegeleb gooti kui keeruka ja mitmetahulise kultuuri fenomeni käsitlemisega ja kritiseerib seda. Samuti valmistab teid ette täiendavate kraadiõppurite uurimiseks rikkalikus ja elujõulises gooti õppetöö valdkonnas. Lõpetajad lahkuvad paljude hindamatu ülekantavate oskustega, sealhulgas kriitilise mõtlemise, teoreetilise kontseptualiseerimise, ajaloolise periodiseerimise ja sõltumatu uurimistööga.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 See on üks väheseid Magistriõpe kursusi kogu maailmas, mis on pühendatud ainult akadeemilisele uuringule dünaamilise ja üha laieneva gooti õppetöö valdkonnaga

# 2 Pakume kõige rikkalikumat ja mitmekesist võimalust, mis on võimalike gooti stipendiumi akadeemilise uurimistööga

# 3 Suurem valik ja paindlikkus, mis on oma kursuste struktuuri sisse ehitatud, võimaldab meie MLitt teil oma kriitilisi huve arendada

Kursuse eesmärgid

Inglismaade gooti stiilis esteetika uurimise tippkeskuseks on kogu maailmas Stirlingi inglise keele õpingute jagunemine olnud viimase kahe aastakümne jooksul juhtivate gooti stipendiaatide koduks. See tähendab, et teil on võimalus teha tihedat koostööd selle valdkonna juhtivate teaduritega. Teid julgustatakse esitama oma uurimistööd asjakohastel kontekstidel, sealhulgas Rahvusvahelise Gooti Assotsiatsiooni korraldatud konverentsidel.

Meie Gothic Imagination MLitt omab tugevat rahvusvahelist mainet ja me oleme uhked, et oleme külastanud Argentinast, Kanadast, Kreekast, Mehhikost, Indiast, Indoneesiast, Luksemburgist, Hollandist, Lõuna-Aafrikast, Hispaaniast, Rootsist ja USAst pärit õpilasi.

MLitt võimaldab oma kursuse struktuuriga kõrgetasemelise valikuvõimaluse ja paindlikkuse abil välja arendada oma kriitilised huvid spetsialistide juhendamise tunnustatud ekspertide lai ja põnev valdkonnas gooti õppetöö.

Kursuse üksikasjad

See kursus koosneb neljast põhi moodulist, kahest valikulistest moodulitest ja väitekirja. Põhimoodulid võimaldavad teil maanduda end peamistes gooti tekstides, kriitikutes ja teooriates, samas kui valikulised moodulid annavad teile võimaluse oma huvide arendamiseks. Nad annavad teile ka ranget koolitust teadusuuringute ja tööalase konkurentsivõime alal. Pakutud moodulid varieeruvad sõltuvalt õppejõududest.

Väitekiri on märkimisväärne akadeemiline kirjalikult, mis võimaldab teil näidata oma tegevust valdkonnas aasta jooksul. Kursuse eesmärk on pakkuda võimalikult rikas ja mitmekesine kokkupuude gooti stipendiumiga.

Õpetamine

Saate osaleda kahe tunni jooksul seminari kohta ühe mooduli kohta nädalas, pluss individuaalsed konsultatsioonid ja järelevalve koos töötajatega.

MITIT Gothic Imagination on ühendatud Gooti Uuringute Rahvusvahelise Keskusega ja võite oodata, et osaleksid selles valdkonnas väljapaistvate teadlaste kõnelustes. Sind kutsutakse ka kaasama ennast keskuse töösse.

Välitööd

Korraldatakse graafikat ja ekskursioone gooti õppetööst huvi pakkuvates üritustes.

Hindamine

Hindamine toimub 4000-sõnalise essee abil iga põhikoostise mooduli jaoks. Valikuliste moodulite jaoks kasutatakse mitmesuguseid oskustel põhinevaid hindamisi, nagu esitlused, portfellid ja blogikirjed. Kõik õpilased täidavad oma 15 000-sõna väitekirja valitud teema kohta, kui vabatahtlikud ja põhilised moodulid on lõpetatud.

Kursuse direktor

Professor Justin Edwards

44 (0) 1786 467512

justin.edwards@stir.ac.uk

Peamised töötajad

MLitt Gothic Imagination annab teile võimaluse teha tihedat koostööd gooti õpingute valdkonna maailma juhtivate teadlastega. Kursuse esmane juhendaja dr Dale Townshend on aktiivne teadlane ning osaleb korrapäraselt nii välismaal kui ka Suurbritannias toimuvatel konverentsidel ja akadeemilistel sümpoosionidel.

Tasud - 2018/2019

  • Ülemeremaad 15 250 £
  • Kodu / EU £ 4700
Viimati uuendatud May 2018

Teave kooli kohta

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Näita vähem