Piiblis MLitt ja kaasaegne maailm on kursus, mis ühendab piibellikke ja teoloogilisi uuringuid teiste kunsti-, humanitaar- ja sotsiaalteaduste erialadega.

Piiblit ja kaasaegset maailma pakutakse ka osalise tööajaga kaugõppeprogrammina.

Piiblis MLitt ja Kaasaegne Maailm on üks aasta õpetatud programm, mida juhib jumalikkuse kool.

Tähtsündmused

 • Saage arusaam sellest, kuidas avalikud küsimused ja kultuur nii kuju kui ka kristliku teoloogia, piibelliku tõlgenduse ja praktika kujundavad.
 • Ühendab ülikoolil põhinevad ja virtuaalsed õppemoodulid.
 • Liituge rahvusvahelisse ja interdenominational 20–25-liikmelisse rühma, mis ühendab kristlikud traditsioonid paljude avalike probleemidega.

Õppetöö formaat

Igal semestril algab St Mary kolledžis, jumalikkuse koolis, elav õppetöö nädal. Tüüpiline elukestva õppe nädal, mida jagatakse kaugõppes osalise tööajaga üliõpilaste hulgas, sisaldab loenguid, seminare ja muid õppetegevusi. Osavõtt on vajalik igal õppenädalal esmaspäevast kolmapäevani, kuid õpilasi julgustatakse jääma nädalaks. Nende kohustuslike õppenädalate külastamiseks peate maksma oma reisi- ja majutuskulud.

Pärast õppenädalat võtavad õpilased ühe elamu mooduli ja kaks virtuaalse õpikeskkonna (VLE) moodulit, mida jagatakse õpilastega selle programmi osalise tööajaga kaugõppes.

Iga VLE moodul sisaldab 15 nädalat (tavaliselt jagatud neljaks osaks) ja keskendub iseseisvale õppele. Mooduli igas üksuses antakse õpilastele mitmeid teaduslikke artikleid ja väljavõtteid raamatutest, mida täiendab kaks digitaalsel kujul kättesaadavat kirjalikult loengut; teil on juurdepääs ka raamatukogu ulatuslikele ajakirjade ja e-raamatute tellimustele. Seminaride asemel osalete online-teadetetahvlite aruteludes oma eakaaslastega (ei toimu reaalajas). Õpilastel on üks isiklik õpetus (tavaliselt veebipõhise video- või telefoni teel) koos juhendajaga mooduli kohta.

Hindamine koosneb neljast esseedist iga VLE mooduli kohta ning essee ja kirjaliku eksami kombinatsioon ülikooli baasil.

Õpetatud osa järgneb 15.000-sõna väitekirja kirjutatud üle kolme kuu suvel ja esitatud augusti keskel. Õpilastele määratakse juhendaja, kes juhendab teemat ja annab akadeemilist tuge teadus- ja kirjutamisetappide ajal.

Moodulid

Selle programmi moodulitel on erinevad edastamis- ja hindamismeetodid.

1. semester

Esimesel poolaastal võtavad õpilased ühe kohustusliku VLE mooduli:

 • Meditsiinieetika teoloogilised küsimused: kaasaegsed arutelud meditsiinieetikas, sealhulgas näiteks eutanaasia, abordid, inimeste täiustamistehnoloogiad ja teised.

ja üks või kaks täiendavat elamumoodulit järgmistest (õpilased ei pruugi olla kõigi moodulite jaoks sobivad):

 • Piibli tõlgenduse ajalugu: uurib kriitiliselt ja ajalooliselt heebrea Piibli / Vana Testamendi, Septuagindi ja Uue Testamendi kõige levinumat tõlgendust.
 • Teoloogilised ülesanded kunstiga: ratsionaalsused, meetodid ja tekstid: uurib mõningaid teoloogia ja kunsti vahelise vestluse põhiküsimusi ja mõistet.
 • Religioossed kogemused ja esteetilised vormid: käsitletakse mis tahes ajakirjandusega seotud kunstiteostega seotud küsimusi.
 • Kristliku teoloogia algus: uuritakse kristliku teoloogia algust Uue Testamendi tekstides ja varases kristlikus kirjanikus.
 • Kolmsuse doktriin: Kolmainsuse doktriini kujunemine neljanda sajandi lepituskeskustest kuni tänapäevani.
 • Valitud keskaja teoloog: võimaldab õpilastel pikalt ja sügavalt tegeleda ühe, kujundava, keskaja mõtlejaga.
 • Valitud kaasaegne teoloog: võimaldab õpilastel pikalt ja põhjalikult tegeleda ühe, kujundava ja kaasaegse mõtleja mõttega.
 • Valitud patristiline teoloog: võimaldab õpilastel pikka aega ja põhjalikult tegeleda ühe, formatiivse, patristilise mõtlejaga.

Loa alusel võib krediiti võtta ka teistest kooli pakutavatest magistriõppemoodulitest.

2. semester

 • Järelevalve, teoloogia ja Piibel: mõtlema kriitiliselt tänapäeva elu jälgimisele.

Dissertatsioon

Õpilased alustavad teadustööd 15.000-sõna väitekirja alguses 2. semestril, kuid keskenduvad eriti uurimistööle ja kirjutamisele alates maist kuni esitamiseni augusti keskel. Doktoritööde üle teostavad järelevalvet õppejõudude liikmed, kes annavad nõu teema valikul ja annavad juhiseid kogu uurimisprotsessi vältel.

Kui üliõpilased otsustavad mitte täita MLitti väitekirja nõuet, on saadaval väljaviimise auhind, mis võimaldab sobivat kvalifikatsiooniga kandidaate saada aspirantuur. Valides väljaviimise auhinna, lõpetate oma kraadi õppe teise semestri lõpus ja saate MLitti asemel PGDip.

Siin loetletud moodulid on soovituslikud ning ei ole tagatud, et nad hakkavad 2019.

Karjäär

Selle programmi üliõpilased on jätkanud tööd heategevusvaldkonnas ja edasisteks uuringuteks. Varasemad üliõpilased on korraldanud kutsealasid hariduse, õiguse, äri, halduse, heategevusorganisatsioonide ja ministeeriumide alal.

Kool ja ülikool pakuvad korrapäraseid nii üldisi kui ka ainepõhiseid seminare sellistes valdkondades nagu kirjastamine, konverentside esitlused ja tööotsingud.

Karjäärikeskus pakub kõigile õpilastele üheõpetust nõu õpetatud magistriõppes ja pakub ürituste programmi, mis aitab õpilastel oma tööalaseid oskusi arendada.

Riiki sisenemise nõuded

 • Hea 2,1 bakalaureuseõpetuse auhind. Teil ei pea olema teoloogiateaduskraadi, et taotleda selle programmi koha; siiski eeldatakse, et kõigil taotlejatel on piisavalt teadmisi, et varustada neid teoloogia valdkonna kraadiõppe tasemel.
 • Kui te õppisite oma esimese kraadi väljaspool Ühendkuningriiki, vaadake rahvusvahelisi sisenemise nõudeid.
 • Inglise keele oskus.

Nimetatud kvalifikatsioonid näitavad sisenemise miinimumnõudeid. Mõned akadeemilised koolid küsivad taotlejatelt, et nad saavutaksid miinimumist oluliselt kõrgemad märgid. Loetletud sisenemisnõuete saamine ei garanteeri teile koha, sest ülikool arvestab iga taotluse kõiki aspekte, sealhulgas vajaduse korral kirjaliku proovi, isikliku avalduse ja täiendavate dokumentide kohta.

Rakendamise nõuded

 • CV või CV. See peaks sisaldama teie isikuandmeid, millel on seni olnud haridus ja tööhõive.
 • isiklik avaldus (200 kuni 300 sõna).
 • akadeemilise töö valim (2000 sõna).
 • kaks allkirjastatud akadeemilist viidet.
 • akadeemilised ärakirjad ja kraaditunnistused.
 • tõendid inglise keele oskuse kohta (nõutav, kui inglise keel ei ole teie esimene keel).

Rahastamine

Hiljutine lõpetaja soodustus

University of St Andrews pakub 10% soodustust magistriõppemaksudele üliõpilastele, kellel on õigus lõpetada või kes on lõpetanud St Andrewsi viimase kolme õppeaasta jooksul ja alustavad magistriõppe programmi University of St Andrews .

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 104 kursust University of St Andrewsis »

Viimati uuendatud Märts 19, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
9,000 GBP
Ühendkuningriik ja EL: 9 000 naela; Overseas: £ 18,480.
Deadline
Võta kooliga ühendust
Applicants should apply as early as possible to be eligible for certain scholarships and for international visa purposes.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
End Date
sept 30, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Applicants should apply as early as possible to be eligible for certain scholarships and for international visa purposes.
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Applicants should apply as early as possible to be eligible for certain scholarships and for international visa purposes.
End Date
sept 30, 2020

University of St Andrews - Scotland's first university