MLitt Contemporary Studies on ühe aasta interdistsiplinaarne magistrikraad. Selles uuritakse, mida tähendab midagi kaasaegseks nimetada, ning uurib, kuidas teadmisi defineeritakse ja levitatakse erinevates valdkondades.

MLitt Contemporary Studies on interdistsiplinaarne kraad, mis uurib tänapäeva olemust. See käsitleb kaasaegseid teemasid erinevatest kunstide, sotsiaalteaduste ja teaduse distsiplinaarsetest perspektiividest. Programm arendab teie võimet läheneda kaasaegsetele teemadele ja väljakutsetele interdistsiplinaarse ja seega paindliku, mõtteviisiga.

Tähtsündmused

 • Koostab humanitaarteaduste, sotsiaalteaduste ja füüsikateaduste üliõpilased, pakkudes St Andrewsi ainulaadset interdistsiplinaarset kraadi.
 • Laiendab oma teadmiste baasi ja suurendab teie analüüsi- ja kommunikatsioonioskusi; te mõtlete kaugemale kui ühe distsipliini metoodikast ja alustate ühist lexikonit, mis sillutab distsiplinaarset lõhet.
 • Õpilased täidavad kaks lühikest paigutust, mis soodustavad akadeemiliste ringkondade kaasamist ja aitavad teil arendada oma kutseoskusi.
 • Teie suvel läbiviidav uurimisprojekt võib toimuda praktikapõhise esitamise vormis, mis põhineb praktilisel komponendil, näiteks video essee, karjääritöö või veebisaidi kujundus või standardne kirjalik väitekiri.

Milline võiks olla inglise kirjanduse spetsialist, arvutiteadlane ja füüsik kliimamuutuste kohta? Kuidas võiks lingvist, sotsiaalne antropoloog ja bioloog läheneda ajale 21. sajandil? MLitt Contemporary Studies uurib, kuidas erinevad akadeemilised distsipliinid ja ka väljaspool akadeemilisi ringkondi suhtuvad kaasaegseks peetavad teemad erinevalt. Ühendades humanitaarteaduste, sotsiaalteaduste ja füüsikateaduste akadeemilise personali, pakub see programm interdistsiplinaarset kraadi, mis on ainulaadne St Andrewsi sees ja haruldane akadeemilises kontekstis Ühendkuningriigis.

Multidistsiplinaarne lähenemine tähendab, et mõtlete kaugemale kui ühe akadeemilise distsipliini mõistetest, teooriatest ja metoodikast, samuti õppida, kuidas vaidlustada distsiplinaarseid stereotüüpe ja hakata välja töötama ühist leksikonit, mis sillutab distsiplinaarjaotus.

Teil on ka võimalus täita kaks lühikest paigutust (iga päev kuni kolm päeva). Paigutused toimuvad ülikoolis või välise asutusega. Paigutused aitavad kaasa akadeemilisest kontekstist kaugemale kaasamisele ja suhtlemisele ning tugineda oskustele, mida saate tulevastele tööandjatele pakkuda.

Sõltumata sellest, milline on teie distsiplinaarne taust, aitab MLitt Contemporary Studies seda näha uues valguses.

Õppetöö formaat

MLitt kraad on üheaastane täisajaga programm. Õpilased täidavad kaks põhilist moodulit 1. semestril (septembrist detsembrini) ja kolmandat põhimoodulit ning ühe või kahe valikulise mooduli 2 semestril (jaanuar-juuni). Ajavahemikku juunist augustini kasutatakse suvise uurimisprojekti lõpuleviimiseks.

MLitt kraadi hõlmab nii iseseisvat kui ka grupiõpet ja õpetamismeetodeid hõlmavad seminarid, õpikojad ja peegeldav praktika. Enamik mooduleid hinnatakse kursuste kaudu, sealhulgas kirjalikud ülesanded, esitlused ja peegeldav töö.

Moodulid

Selle programmi moodulitel on erinevad edastamis- ja hindamismeetodid.

Kohustuslik

Igal semestril korraldatakse põhilisi mooduleid, mis uurivad suvise uurimisprojekti lõpuleviimiseks vajalikke kontseptsioone ja metoodikaid.

1. semester

 • Kaasaegsed: teadmised, metoodika, oskused 1: uurib, kuidas distsipliinid määratlevad, mis on kaasaegne; lühike paigutus annab ülevaate kaasaegsetest väljakutsetest.
 • Kaasaegne kontekstualiseerimine: keskendub ühele teemale, mis on määratletud kui kaasaegne, ning julgustab õpilasi arendama paindlikumat lähenemisviisi probleemide lahendamisele.

2. semester

 • Kaasaegsed: teadmised, metoodika, oskused 2: 1. semestri aluseks olevad õpilased uurivad edasisi distsiplinaarseid perspektiive ja viivad lõpule veel ühe lühikese paigutuse.

Valikuline

Valikulised moodulid võimaldavad kujundada kraadi enda isiklike ja ametialaste huvide ümber. Õpilased võtavad 2. semestril tavaliselt ühe või kaks valikulist moodulit.

Vabatahtlikud moodulid varieeruvad igal aastal, kuid sisaldavad moodulite koole:

 • Kunstiajalugu
 • Klassika
 • Arvutiteadus
 • Majandus
 • Inglise
 • Kaasaegsed keeled
 • Sotsiaalne antropoloogia
 • Psühholoogia ja neuroteadus

Valikulised moodulid võivad igal aastal muutuda ja nõuda minimaalset arvu õpilasi.

Projekt

MLitt kraadi viimane moodul on suvine uurimisprojekt. Projekt on sõltumatu järelevalve all, kus uurite põhjalikult kaasaegset teemat. Projekti kaudu rakendate teooriat ja analüütilisi meetodeid, mida on õppinud põhimoodulites.

Projektid on üks kolmest vormist:

 • 15 000 sõna väitekirja, mis põhineb ühel distsipliinil ja mida juhendatakse ühes koolis,
 • 15 000 sõna väitekirja, mis põhineb kahel või enamal distsipliinil ja mida juhendab kaks või enam kooli,
 • praktikapõhine esitamine, mis koosneb praktilisest osast (näiteks video essee, karjääritöö, veebilehe kujundamine jne) ja 7500 sõna peegeldavast osast.

Kui õpilased otsustavad mitte lõpetada väitekirja nõude MLittile, on olemas väljumisauhinnad, mis võimaldavad sobivalt kvalifitseeritud kandidaatidel saada aspirantuur või aspirantuur. Väljumisauhinna valimisel lõpetate oma kraadi teise õppeaasta lõpus ja saate MLitti asemel PG Cert või PGDip.

Siin loetletud moodulid on soovituslikud ning ei ole tagatud, et nad hakkavad 2019.

Karjäär

MLitt Contemporary Studies pakub aineteadmisi ja üldisi oskusi, mis on vajalikud paljude juhtide ja ametialaste karjääride jaoks. Eriti huvitav on see, kui kaalute akadeemiliste ringkondade või teadusuuringute karjääri. Sa:

 • sünteesida mitu perspektiivi ja luua uusi lähenemisviise,
 • kombineerima ja rakendama erinevaid metoodikaid tänapäeva globaalsetele \ t
 • osalema kaasaegse uuringu viimaste uuringutega,
 • arendada oma laiemaid ülekantavaid oskusi sellistes valdkondades nagu projektijuhtimine, meeskonnatöö ja akadeemiliste kontseptsioonide edastamine segatud sihtrühmadele.

Koos oma õpingutega on teil võimalik täita M-Skills programm, programm näost-näkku ja online-töötoad ning õppematerjalid magistrantidele. M-Skills aitab teil arendada oma isiklikumaid ja erialaseid oskusi, mida vajate oma kraadi edukaks täitmiseks ja tööalase konkurentsivõime suurendamiseks.

Lisaks pakub Karjäärikeskus kõigile üliõpilastele ühehäälseid nõuandeid ning karjääriarengu ürituste programmi.

Riiki sisenemise nõuded

 • Hea 2,1 tunnustust bakalaureuse kraad. Kui te õppisite oma esimese kraadi väljaspool Ühendkuningriiki, vaadake rahvusvahelisi sisenemise nõudeid.
 • Inglise keele oskus.

Nimetatud kvalifikatsioonid näitavad sisenemise miinimumnõudeid. Mõned akadeemilised koolid küsivad taotlejatelt, et nad saavutaksid miinimumist oluliselt kõrgemad märgid. Loetletud sisenemisnõuete saamine ei garanteeri teile koha, sest ülikool arvestab iga taotluse kõiki aspekte, sealhulgas vajaduse korral kirjaliku proovi, isikliku avalduse ja täiendavate dokumentide kohta.

Rakendamise nõuded

 • CV või CV (üks lehekülg).
 • isiklik selgitus.
  • miks olete seda kursust taotlenud,
  • kuidas see on seotud teie isiklike või ametialaste ambitsioonidega,
  • kuidas teie akadeemiline ja erialane taust näitab, et teil on kraadiõppe tasemel tõhusaks töötamiseks vajalikud oskused.
 • kaks originaali allkirjastatud akadeemilist viidet pealkirjale.
 • akadeemilised ärakirjad ja kraaditunnistused.
 • tõendid inglise keele oskuse kohta (nõutav, kui inglise keel ei ole teie esimene keel).

Rahastamine

Stipendiumid

Stipendiumid on mõeldud selleks, et aidata õpilastel õpingute ajal end toetada.

Aspirantuur

Laenud on kättesaadavad residentidele ja teistele kriteeriumidele vastavatele õpilastele.

Hiljutine lõpetaja soodustus

University of St Andrews pakub 10% soodustust magistriõppemaksudele üliõpilastele, kellel on õigus lõpetada või kes on lõpetanud St Andrewsi viimase kolme õppeaasta jooksul ja alustavad magistriõppe programmi University of St Andrews .

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 104 kursust University of St Andrewsis »

Viimati uuendatud Märts 19, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
9,000 GBP
Ühendkuningriik ja EL: 9 000 naela; Overseas: £ 18,480
Deadline
Võta kooliga ühendust
Applicants should apply as early as possible to be eligible for certain scholarships and for international visa purposes.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
End Date
sept 30, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Applicants should apply as early as possible to be eligible for certain scholarships and for international visa purposes.
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Applicants should apply as early as possible to be eligible for certain scholarships and for international visa purposes.
End Date
sept 30, 2020

University of St Andrews - Scotland's first university