MLitt keskaegses ajaloos

Üldine

Programmi kirjeldus

Keskaegse ajaloo MLitt võimaldab õpilastel uurida erinevaid teemasid sügavuti, nii keskaegsetest maailmadest, nii idast kui ka läänest, hilisest antiikajast kuni hilisema keskajani. See laiaulatuslik programm on mõeldud selleks, et rahuldada erinevaid karjäärivõimalusi, erialasid ja varasemaid koolitusi.

MLitt keskaegses ajaloos on õpetatud kraadiõppekava, mida juhib Ajaloo Kool.

Tähtsündmused

 • Loomulikult saab kasu keskaegsetest teadlastest saadud tohutu hulga teadmiste hulgast.
 • Programmi paindlikkus muudab selle sobivaks nii neile, kes soovivad minna doktoriõppesse, kui ka neile, kes soovivad ainult ühe aasta erialaõpet.
 • Uuring edendab alusuuringute oskusi, sealhulgas bibliograafiat ja allikakriitikat.
 • Arendab kirjaoskust laiendatud uurimisprojektide esitamiseks, sealhulgas doktoriõppe koolitamiseks.

Õppetöö formaat

Programm koosneb kahest semestrist õpetatud moodulitest, millele järgneb kolmekuuline keskendumisperiood kuni 15 000 sõnaga väitekirja kirjutamiseks.

Õpetatud komponent koosneb loengutest, aruteludest ja individuaalsetest juhenditest, mille klasside suurus ulatub individuaalsest järelvalvest kuni 12 õpilaseni. Hindamismeetodite hulka kuuluvad klassi osalemine ja esseed.

Moodulid

Selle programmi moodulitel on erinevad edastamis- ja hindamismeetodid.

Kohustuslik

Õpilased peavad võtma järgmised kohustuslikud moodulid:

 • Sissejuhatus paleograafiasse koos kodikoloogiliste ja käsikirjaliste uuringutega (1 ja 2): annab õpilastele võimaluse tegeleda käsikirjade lugemise, transkriptsiooni ja redigeerimisega kuni 1500-ni.
 • Allikad ja allikakriitika (1 ja 2): keskajaliste allikate tõlgendamine ja kriitika.
 • Keskaja ajaloo eriteema (1 ja 2): õpilase enda valiku keskaegse teema üksikasjalik uurimus, mis sisaldab juhendajaid määratud juhendajaga.

ja valite kas:

 • Ajaloolised allikad ja oskused (1 ja 2): annab õpilastele võimaluse omandada oma uurimisplaanide jaoks olulise tehnilise oskuse. See hõlmab tavaliselt ühe semestri sissejuhatust ladina keele lugemisele ajaloolastele; samuti võib korraldada koolitust teistes keeltes või
 • Araabia, prantsuse, saksa, itaalia või hispaania keele moodul tasemel, mis vastab õpilase oskusele.

Dissertatsioon

Õpilaste väitekirja juhendavad õppejõud, kes annavad nõu teema valikul ja annavad juhiseid kogu uurimisprotsessi vältel. Lõpetatud väitekiri, mis ei ületa 15 000 sõna, tuleb esitada augustis määratud kuupäevaks.

Kui üliõpilased otsustavad mitte täita MLitti väitekirja nõuet, on saadaval väljaviimise auhind, mis võimaldab sobivat kvalifikatsiooniga kandidaate saada aspirantuur. Valides väljaviimise auhinna, lõpetate oma kraadi õppe teise semestri lõpus ja saate MLitti asemel PGDip.

Siin loetletud moodulid on soovituslikud ning ei ole tagatud, et nad hakkavad 2019.

Karjäär

Ajaloolised kraadiõppurid jätkavad karjääri mitmes valdkonnas, sealhulgas ajakirjandus, kirjastamine, mõttekojad, valitsus, õigus ja õpetamine.

Karjäärikeskus pakub kõigile õpilastele üheõpetust nõu õpetatud magistriõppes ja pakub ürituste programmi, mis aitab õpilastel oma tööalast oskust arendada.

Riiki sisenemise nõuded

 • Hea 2,1 auhind bakalaureuse kraadi ainega seotud valdkonnas.
 • Kui te õppisite oma esimese kraadi väljaspool Ühendkuningriiki, vaadake rahvusvahelisi sisenemise nõudeid.
 • Inglise keele oskus.

Nimetatud kvalifikatsioonid näitavad sisenemise miinimumnõudeid. Mõned akadeemilised koolid küsivad taotlejatelt, et nad saavutaksid miinimumist oluliselt kõrgemad märgid. Loetletud sisenemisnõuete saamine ei garanteeri teile koha, sest ülikool arvestab iga taotluse kõiki aspekte, sealhulgas vajaduse korral kirjaliku proovi, isikliku avalduse ja täiendavate dokumentide kohta.

Rakendamise nõuded

 • CV
 • isiklik avaldus (valikuline),
 • akadeemilise kirjaliku töö valim (2000 sõna),
 • kaks algset akadeemilist viitamist
 • akadeemilised ärakirjad ja kraadi tunnistused
 • tõendid inglise keele oskuse kohta (nõutav, kui inglise keel ei ole teie esimene keel).

Rahastamine

Ajalugu on hea meel pakkuda mitmeid konkurentsivõimelisi stipendiume, mis aitavad kaasa kraadiõppe tasudele ja hooldusele.

 • Keelepreemiad: võimaldavad üliõpilastel teha suvel intensiivseid keeleõppe kursusi enne nende programmi algust.
 • Ajalugu kool MLitt Auhinnad: pakub sularaha ekvivalenti üheaastase eluasemetasu eest ja seda ei saa pidada koos teiste auhindadega, mis pakuvad täielikke tasusid ja hooldust.

Hiljutine lõpetaja soodustus

University of St Andrews pakub 10% soodustust magistriõppemaksudele üliõpilastele, kellel on õigus lõpetada või kes on lõpetanud St Andrewsi viimase kolme õppeaasta jooksul ja alustavad magistriõppe programmi University of St Andrews .

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Viieteistkümnendal sajandil asutatud St Andrews on Šotimaa esimene ülikool ja kolmas vanem ingliskeelses maailmas. St Andrews on ainulaadne koht, kus õppida ja elada. Šotimaa idarannikul asunud õpilas ... Loe edasi

Viieteistkümnendal sajandil asutatud St Andrews on Šotimaa esimene ülikool ja kolmas vanem ingliskeelses maailmas. St Andrews on ainulaadne koht, kus õppida ja elada. Šotimaa idarannikul asunud õpilased võivad oma klassile minna golfirada ületades või pärast õhtusööki rannas sörkimas. Ülikoolil pole mitte ainult maailmatasemel maine, vaid see pakub ka mitmekesist valikut ühiskondlikke tegevusi, sealhulgas üle 140 üliõpilasühingu ja 50 spordiklubi. Ajaloolised ehitised asetsevad kõrvuti moodsate rajatistega ning paljud tudengitraditsioonid muudavad St Andrewsis õppimise unustamatuks kogemuseks. Näita vähem