MLitt kirjandusteaduses

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Stirlingi University of Stirling rahvusvahelise kirjastamise ja kommunikatsiooni keskus University of Stirling on ülemaailmne kraadiga kirjastamisuuringute keskus, pakkudes kõikehõlmavat ja ühtset lähenemist kõigile kirjastamisvormidele.

Te arendate ekspertteadmisi kogu kirjastamisprotsessi kohta nii printimis- kui digitaalkeskkonnas - alates planeerimisest, redigeerimisest ja tootmisest kuni turunduse ja väljaannete haldamiseni. Me uuendame selle kursuse sisu igal aastal, et kajastada tööstuses muutuvaid kiireid muutusi, nii et saate lõpetada praeguste kirjastustööstuse tavade ja standardite tipptaseme oskused ja teadmised.

See kursus on nõudlik, stimuleeriv ja mõnus, mistõttu paljud kirjastajad peetakse nüüd võrdväärseks aasta väljaandmisettevõtte väärtusega. Meie lõpetajad hõivavad kõrgemaid positsioone nii kaubanduslikus kui ka mittetulunduslikus väljaandmisorganisatsioonis kogu maailmas.

Meil on suurepärased sidemed kirjastustegevusega ja sõrme tööstuse impulssiga ja muutuvate vajadustega. See tähendab, et meie õpetamise meeskond varustab teid kõigiga kirjastamiseks ja nendega seotud organisatsioonide edukaks tööeluks vajalike intellektuaalsete ja praktiliste omadustega.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 University of Stirling on 1. koht Šotimaal ja 10. kohal Ühendkuningriigis meedia- ja filmiauuringute jaoks (The Guardian University Guide 2018)

# 2 muidugi viib palju täiustatud kirjastamine karjääri Pathways

# 3 98% meie kraadiõppurist on tööle asunud või täiendavalt õppima kuue kuu jooksul pärast lõpetamist (DLHE 2015/16)

Kursuse eesmärgid

Tihedas kontaktis kirjastamisega tegelevate ettevõtete ja kogu maailma tööstuse muutuvate vajadustega pakub õpetaja teile omadusi - intellektuaalset ja praktilisi -, mis on vajalikud edukaks tööeluks kirjastamisel ja sellega seotud organisatsioonides.

Kursuse üksikasjad

MLitt Publishing Studies on üheaastane täiskoormusega kursus, mille eesmärk on aidata teil uuesti oma karjääri avaldada. Sul on ka võimalus seda kursust osalise tööajaga kahe aasta jooksul.

Õpetamine

MLitt Publishing Studies toimub interaktiivsete loengute, seminaride, töötubade (sealhulgas istungid Publishing Computer Lab) ja üks-ühele õpetamist.

Teil on ka võimalusi:

  • külastage regulaarselt külalisesinejate seeriat
  • minge sellistesse tööstussündmustesse nagu Šotimaa kirjastuse konverents ja Londoni raamatumess
  • osalema väljasõitudel, sealhulgas printeri ja raamatute levitaja külastamine
  • korraldama erinevaid praktikaid

Hindamine

Hindamine põhineb mitmel praktilisel ja akadeemilisel tegevusel, sealhulgas füüsilise kirjastustoote (raamat, ajakiri, e-raamat või rakendus) loomine, turunduskavad, esitlused ja väitekiri.

Kursuse direktor

Professor Claire Squires

44 (0) 1786 467505

claire.squires@stir.ac.uk

Peamised töötajad

Stirlingi rahvusvahelise kirjastuse ja kommunikatsiooni keskuse töötajad on kõigis kirjastamissektoris töötajad ja neil on ulatuslikud kontaktid kogu sektoris. Töötajad on aktiivsed teadustööprofiilid ja kutsutakse regulaarselt rääkima Šotimaal ja kogu maailmas - sh Hiinas, Prantsusmaal, Saksamaal, Indias, Leedus, Norras, Sloveenias ja Rootsis - tööstusüritustel, kirjandusfestivalidel ja akadeemilisel konverentsil.

Keskust toetab ka tööstusharu nõuandekogu, mille liikmeteks on Floris Books, Freight Books, Šotimaa Publishing, Oxford University Press ja Taylor ja Francis. See on ka Šotimaa Publishing võrgu liige.

Keskuse õpetamist täiendab regulaarselt külalisesinejate seeria. Hiljutine kõnelejate hulka kuuluvad külalislektorid Barrington Stoke, Canongate, Cargo Publishing, Cicerone Press, Creative Scotland, Edinburghi ülikooli press, Faber ja Faber, Šotimaa kirjastamine ja Sarabandi raamatud.

Tasud - 2018/2019

  • Ülemeremaad 13 650 £
  • Kodu / EU £ 6,300
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Näita vähem