MLitt rahvusvahelistes julgeoleku-uuringutes

Üldine

Programmi kirjeldus

Rahvusvahelise julgeoleku-uuringute MLitt tutvustab rahvusvahelist julgeolekut traditsiooniliste ja kriitiliste lähenemisviiside kaudu. Õpilased õpivad oma häält kasvatama, kaasates erinevaid teoreetilisi lähenemisviise ja empiirilisi juhtumiuuringuid.

MLitt rahvusvahelistes julgeoleku-uuringutes on üks aasta õpetanud magistriprogrammi, mida juhib rahvusvaheliste suhete kool.

Tähtsündmused

 • See programm võimaldab üliõpilastel õppida kriitilisi ja traditsioonilisi turvameetodeid.
 • See tagab, et õpilased mõistavad julgeoleku-uuringutes aset leidvaid tipptasemel arutelusid.
 • See kutsub õpilasi mõtlema algselt ja surub neile alternatiivseid küsimusi.
 • See annab õpilastele võimaluse rakendada laia valikut teoreetilisi läätse.
 • See julgustab õpilasi keskenduma konkreetsetele empiirilistele juhtumiuuringutele ja globaalsetele julgeolekuküsimustele.

Õppetöö formaat

Programm koosneb neljast õpetatud moodulitest, mis on võetud üle kahe semestri ja 15 000 sõna väitekirja teie valitud alal. Kaks kohustuslikku moodulit, rahvusvahelised julgeoleku-uuringud ja kriitilised julgeoleku-uuringud, panevad teid nii pikaajalistesse kui ka kaasaegsetesse julgeolekuprobleemidesse.

Moodulid õpetatakse loengute, seminaride ja õpetuste segu kaudu, kus on keskmiselt 20 kuni 30 üliõpilast ja õppetöö suurused on vahemikus 1 kuni 15 õpilast. Hindamismeetodid hõlmavad eksami ja kursuste kombinatsiooni.

Iga MLitti üliõpilasele antakse väitekirja juhendaja, kes soovitab teemat valida ja juhendab kogu uurimisprotsessi.

Moodulid

Kõik International Security Studies MLitt õpilased võtavad kaks kohustuslikku ja kaks vabatahtlikku moodulit programmi jooksul.

Selle programmi moodulitel on erinevad edastamis- ja hindamismeetodid.

Kohustuslik

 • Kriitilised julgeoleku-uuringud: uuritakse väljakutseid traditsioonilistele julgeolekukontseptsioonidele, mida kriitilised julgeoleku-uuringud on tekitanud pärast külma sõja lõppu.
 • Rahvusvaheline julgeolek: keskendub olulistele küsimustele ja olulistele aruteludele julgeoleku-uuringutes.

Valikuline

 • Diplomaatia muutuv nägu: tõstab esile emotsioonide, veenmise ja kommunikatsioonitehnoloogia rolli diplomaatilisel areenil.
 • Emergent Great Powers: annab võrdleva analüüsi India ja Hiina kui suure võimu rahvusvahelise süsteemi tekkimisest.
 • Sugu ja terrorism: dekonstrueerib terrorismi uuringutes domineerivad ratsionaalsuse ja strateegia soolised diskursused ja jätavad tähelepanuta teised vägivaldsed osariigid.
 • Igapäevaelu ülemaailmne poliitika: uuritakse, kuidas igapäevaelu ja globaalne poliitika on kaaskonstitutiivne, kasutades erinevaid interdistsiplinaarseid teoreetilisi perspektiive.
 • Sõjaline poliitika: tutvustab õpilastele tsiviil-sõjalisi suhteid ja analüüsib seejärel, kuidas relvajõud mõjutavad riigi sisepoliitikat.
 • Mitte-lääne poliitiline mõte: uurib mitterahaliste mõtete erinevaid elemente, et mõista eeldusi keha, poliitilise kogukonna ja maailma kohta.
 • Konflikti poliitiline majandus: pakub poliitilise majanduse perspektiivi konfliktidele arengumaades.
 • Religioon ja rahvusvaheline poliitika: uurib poliitilise religiooni nn globaalset taastumist.
 • Julgeolek ja õigus: uuritakse institutsioonide arengut ja tõhusust rahu, julgeoleku ja õiguse valdkonnas.
 • Väärtpaberistamise ruumid: uuritakse, kuidas väärtpaberistamine teoreetiliselt ja praktikas esile kerkib, uurides infosüsteemi „ruumilist omakorda”.

Valikulised moodulid võivad igal aastal muutuda ning mõned võivad lubada ainult piiratud arvu õpilasi. Te võite luba saada koolis teiste MLitt programmide mooduleid.

Dissertatsioon

MLitti viimane element on 15 000 sõna väitekiri. Väitekiri peaks keskenduma rahvusvahelise julgeoleku-uuringute valdkonnale, kus olete huvitatud. Iga õpilast toetab kooli vastutav juhendaja, kes annab nõu teema valikul ja annab juhiseid kogu uurimisprotsessi vältel.

Kui üliõpilased otsustavad mitte lõpetada MLitti väitekirja nõude, on olemas väljumispreemia, mis võimaldab sobivalt kvalifitseeritud kandidaatidel saada aspirantuuri. Väljumise auhinna valimisel lõpetate oma kraadi teise õppeaasta lõpus ja saate MLitti asemel PGDipi.

Siin loetletud moodulid on soovituslikud ning ei ole tagatud, et nad hakkavad 2019.

Karjäär

Üliõpilased, kes lõpetavad MLitti rahvusvahelistes julgeoleku-uuringutes, leiavad sageli tööd välisteenistuses, valitsusvälistes asutustes ja julgeolekukonsultatsioonides või doktorikraadiga, et jätkata akadeemilist karjääri.

Karjäärikeskus pakub kõigile õpilastele üheõpetust nõu õpetatud magistriõppes ja pakub ürituste programmi, mis aitab õpilastel oma tööalaseid oskusi arendada.

Riiki sisenemise nõuded

 • Tugev 2,1 auaste. Poliitikateaduse ja rahvusvaheliste suhete taust on tugevalt soovitatav.
 • Kui te õppisite oma esimese kraadi väljaspool Ühendkuningriiki, vaadake rahvusvahelisi sisenemise nõudeid.
 • Inglise keele oskus.

Nimetatud kvalifikatsioonid näitavad sisenemise miinimumnõudeid. Mõned akadeemilised koolid küsivad taotlejatelt, et nad saavutaksid miinimumist oluliselt kõrgemad märgid. Loetletud sisenemisnõuete saamine ei garanteeri teile koha, sest ülikool arvestab iga taotluse kõiki aspekte, sealhulgas vajaduse korral kirjaliku proovi, isikliku avalduse ja täiendavate dokumentide kohta.

Rakendamise nõuded

 • CV või CV. See peaks sisaldama teie isikuandmeid, millel on seni olnud haridus ja tööhõive.
 • isiklik avaldus, mis näitab teie teadmisi programmist ja sellest, kuidas see teile kasu toob (500 sõna).
 • akadeemilise kirjaliku töö valim (2000 sõna).
 • kaks allkirjastatud akadeemilist viidet.
 • akadeemilised ärakirjad ja kraaditunnistused.
 • tõendid inglise keele oskuse kohta (nõutav, kui inglise keel ei ole teie esimene keel).

Rahastamine

Hiljutine lõpetaja soodustus

University of St Andrews pakub 10% soodustust magistriõppemaksudele üliõpilastele, kellel on õigus lõpetada või kes on lõpetanud St Andrewsi viimase kolme õppeaasta jooksul ja alustavad magistriõppe programmi University of St Andrews .

Viimati uuendatud märts 2019

Teave kooli kohta

Founded in the fifteenth century, St Andrews is Scotland's first university and the third oldest in the English speaking world. St Andrews is a unique place to study and live. Nestled on the east coas ... Loe edasi

Founded in the fifteenth century, St Andrews is Scotland's first university and the third oldest in the English speaking world. St Andrews is a unique place to study and live. Nestled on the east coast of Scotland, students may find themselves crossing golf-courses on their way to class, or jogging along the beach after dinner. Not only does the University have a world-class reputation, but it also offers a diverse range of social activities, including over 140 student societies and 50 sports clubs. Historic buildings are juxtaposed against the modern facilities, and the many student traditions truly make studying at St Andrews an unforgettable experience. Näita vähem