MLitt romantilistes ja viktoriaanlikes uuringutes

Üldine

Programmi kirjeldus

Romantiliste ja viktoriaanlike uuringute MLitt parandab õpilaste teadmisi ja mõtlemist romantikale ja viktoriaanlikule kirjandusele kirjandusliku kultuuri uurimise kaudu alates 1790. aastast kuni 1900. aastani. Uurides erinevaid kirjanduslikke žanre, saavad õpilased teadmisi kirjandusliku tootmise ja vastuvõtmise etappidest. ning asjakohaste kultuuriliste ja ajalooliste kontekstide kohta.

Romantiliste ja viktoriaanlike uuringute MLitt on intensiivne üheaastane õppekava, mida juhib inglise keele kool. Kursus käsitleb teksti ja teemasid kogu 18. ja 19. sajandist.

Tähtsündmused

 • Arendage oma oskusi teadlasena konkreetses õppevaldkonnas, võttes spetsiaalseid teemamooduleid.
 • Uurige romantilist ja viktoriaanlikku kirjandust seoses mitmesuguste ideoloogiatega, sealhulgas revolutsiooni ja reformide diskursustega, aruteluga soo ja esteetika üle.
 • Tugevdada oma teadmisi 19. sajandi kirjanduse ajaloolistest, kultuurilistest ja kriitilistest kontekstidest.
 • Omandada iseseisva uurimistöö kogemus kraadiõppe töö kaudu.

Õppetöö formaat

Õpetatud moodulid koosnevad iganädalastest seminaridest ja grupiküsimustest, mille klasside suurus on kolm kuni kümme õpilast. Mooduleid hinnatakse kursuste esseedega. Inglise keel on uhke, et ta toetab üliõpilaste tööd üksikasjaliku tagasiside ja kommentaaride kaudu.

Aasta jooksul, kuid eriti viimase nelja kuu jooksul, uurivad ja kirjutavad õpilased oma valitud teema kohta välja 15 000 sõna väitekirja.

Moodulid

Selle programmi moodulitel on erinevad edastamis- ja hindamismeetodid.

Kohustuslik

 • Life, Text, Afterlife: uuritakse kirjandus- ja kultuuritoodangu ja -võtte etappe autorite ja kultuurinäitajate elust, nende kirjaliku avaldamise tingimuste ja nende teoste kaasaegsete väljaannete esitamise väljakutsetest kuni nende vastuvõtmiseni hilisemad kirjandustööd.
 • Kirjandusajalugu, poliitika, kultuur: uurib kirjanduse ja selle erinevate ajalooliste, filosoofiliste, kultuuriliste ja poliitiliste kontekstide koostoimet 18. ja 19. sajandil.
 • Kirjandusuuringud: oskused ja ressursid: koolitab õpilasi inglise keele õpingute oluliste oskuste ja ressursside mõistmisel ja kasutamisel; see pakub ka ettevalmistusi MLitti väitekirja jaoks.

Valikuline

Õpilased valivad ühe valikulise mooduli järgmistest kolmest valikust:

 • Eriala teema inglise keeles: suunatud lugemisprogramm, mis võimaldab õpilastel uurida teemasid sügavamalt kui kohustuslikes moodulites.
 • kohustuslik moodul teisest inglise keelest MLitt.
 • heakskiidetud kraadiõppe moodul väljaspool inglise keelt (korraldatud iseseisvalt teise kooliga, nagu klassika, kaasaegsed keeled, jumalikkus või filosoofilised, antropoloogilised ja filmiuuringud).

Valikulised moodulid võivad igal aastal muutuda ja nõuda minimaalse osalejate arvu pakkumist; mõned võivad lubada ainult piiratud arvu õpilasi.

Dissertatsioon

Õpilaste väitekirja juhendavad õppejõud, kes annavad nõu teema valikul ja annavad juhiseid kogu uurimisprotsessi vältel. Lõpetatud väitekiri, mis ei ületa 15 000 sõna, tuleb esitada augustis määratud kuupäevaks.

Kui üliõpilased otsustavad mitte täita MLitti väitekirja nõuet, on saadaval väljaviimise auhind, mis võimaldab sobivat kvalifikatsiooniga kandidaate saada aspirantuur. Valides väljaviimise auhinna, lõpetate oma kraadi õppe teise semestri lõpus ja saate MLitti asemel PGDip.

Siin loetletud moodulid on soovituslikud ning ei ole tagatud, et nad hakkavad 2019.

Karjäär

Lõpetajad muidugi jätkata karjääri mitmes sektoris, sealhulgas ajakirjandus, turundus, kirjastamine ja õpetamine.

Karjäärikeskus pakub kõigile õpilastele üheõpetust nõu õpetatud magistriõppes ja pakub ürituste programmi, mis aitab õpilastel oma tööalaseid oskusi arendada.

Riiki sisenemise nõuded

 • Hea 2,1 auhind bakalaureuse kraadi ainega seotud valdkonnas.
 • Kui te õppisite oma esimese kraadi väljaspool Ühendkuningriiki, vaadake rahvusvahelisi sisenemise nõudeid.
 • Inglise keele oskus.

Nimetatud kvalifikatsioonid näitavad sisenemise miinimumnõudeid. Mõned akadeemilised koolid küsivad taotlejatelt, et nad saavutaksid miinimumist oluliselt kõrgemad märgid. Loetletud sisenemisnõuete saamine ei garanteeri teile koha, sest ülikool arvestab iga taotluse kõiki aspekte, sealhulgas vajaduse korral kirjaliku proovi, isikliku avalduse ja täiendavate dokumentide kohta.

Rakendamise nõuded

 • Täiendav rakendus inglise keele koolile (Word),
 • CV
 • proovi akadeemilisest kirjutamisest romantilisel või viktoriaanlikul teemal (umbes 2000 sõna),
 • kaks algset akadeemilist viitamist
 • akadeemilised ärakirjad ja kraadi tunnistused
 • tõendid inglise keele oskuse kohta (nõutav, kui inglise keel ei ole teie esimene keel).

Rahastamine

Kõik inglise keele õppe taotlejate koolile antakse juurdepääs Minu rakenduste portaalile. Portaali stipendiumid ja rahastamisala sisaldab veebipõhist kataloogi, mille kaudu saate taotleda kättesaadavaid asjakohaseid auhindu.

Hiljutine lõpetaja soodustus

University of St Andrews pakub 10% soodustust magistriõppemaksudele üliõpilastele, kellel on õigus lõpetada või kes on lõpetanud St Andrewsi viimase kolme õppeaasta jooksul ja alustavad magistriõppe programmi University of St Andrews .

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Founded in the fifteenth century, St Andrews is Scotland's first university and the third oldest in the English speaking world. St Andrews is a unique place to study and live. Nestled on the east coas ... Loe edasi

Founded in the fifteenth century, St Andrews is Scotland's first university and the third oldest in the English speaking world. St Andrews is a unique place to study and live. Nestled on the east coast of Scotland, students may find themselves crossing golf-courses on their way to class, or jogging along the beach after dinner. Not only does the University have a world-class reputation, but it also offers a diverse range of social activities, including over 140 student societies and 50 sports clubs. Historic buildings are juxtaposed against the modern facilities, and the many student traditions truly make studying at St Andrews an unforgettable experience. Näita vähem