MLitt ulme

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

See väga interdistsiplinaarne kraadiõpe pakub teile võimalust uurida ulmekirjandust, filmi, koomiksit ja mitmesuguseid muid meediume. See annab teile ka võimaluse loominguline praktika oma õpingutesse kaasata.

Meie lähenemisviis on vaadata mitut erinevat meedia- ja kunstivormi ning seetõttu võtame vastu taotlejaid väga erinevatest erialadest ning akadeemilisest ja loomingulisest taustast. See viib rikaste aruteludeni ja soodustab vastastikust õppimist.

Uurite ulme žanrit ja selle seoseid erinevate žanrite, rahvuskultuuride ja meediaga. Vaatad ulme ajalugu, aga ka erinevate alamžanrite uurimist ning selliseid teemasid nagu esindamine ja ideoloogia ulmes.

Kasuks University of Dundee ja Dundee Kaasaegse Kunsti Keskuse (DCA) tihedad suhted, mis hõlmab kino ja juhib meie magistrikursustega seotud linastuste, vestluste ja ürituste programmi.

Samuti korraldame tegevusi ja üritusi, näiteks professionaalsete kirjanike ja kunstnike seminare ja töötubasid ning külastame teadlasi.

Iseloomustused

„Dundee on kogukond, mis on kirglik ulme ja koomiksite ning kõige selle vastu, mis alles nüüd akadeemilisse teadvusse suures plaanis tuleb. Dundee on kurvi ees ja mul oli siin õppimise üle lihtsalt nii hea meel. See on nii hämmastav ja imeline kogukond. ”

Ariana Brin, MLitt ulme lõpetanud

Riiki sisenemise nõuded

Klasside nõuded
Õpilastel peaks tavaliselt olema hea (2,1) inglise keele kraad või vastavas õppeaines.

Inglise keele nõuded

  • IELTS (kokku) 6.5
  • Lugemine 6.0
  • Kuulamine 6.0
  • Rääkimine 6.5
  • Kirjutamine 6.5

M_Caballero / Pixabay

Karjäär

See kursus on hea ettevalmistus ulme doktorikraadi omandamiseks ja akadeemiliseks karjääriks. Kuid meil on ka lõpetajaid, kes töötavad ulmekirjanduse, meedia, loomemajanduse või kirjastamise alal. Arusaam ulmest ulatub koomiksitesse, kirjastamisse, arvutimängudesse, internetti, televisiooni ja filmidesse. Selle kursuse raames kohtute valdkonna spetsialistidega.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge.

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge. Näita vähem
Dundee , Kirkcaldy + 1 Rohkem Vähem