Vene õpingute MLitt pakub õpilastele võimaluse süvendada oma teadmisi vene kirjanduse, kultuuri ja ajaloo omavahelistest valdkondadest 19. sajandist tänapäevani.

Vene õpingute MLitt on üheaastane õpetatud programm, mida juhib vene keele osakond kaasaegsete keelte koolis. Programm ühendab juhitava ja sõltumatu uurimuse mõnedest 19. sajandist kuni tänapäevani kõige tuntumate vene kirjanike ja ideedeni.

Tähtsündmused

 • Õpilased saavad koolitust oma õppevaldkonnaga seotud teoreetilistes ja metoodilistes küsimustes.
 • Väike rühmaõpe teemadel, mis vastavad St Andrewsi erilistele õpetamis- ja teadustöö tugevustele.
 • Õpilastel on võimalus uurida põhjalikult enda valitud teemat ja tugineda sellele 15 000-sõna väitekirja kujul.

Õppetöö formaat

Kursuse õpetatav osa koosneb viiest kohustuslikust moodulist, mis hõlmavad kirjandusteadust, teadustööoskusi ja vene kirjandust ja kultuuri. Klassid viiakse läbi loengute, seminaride ja kahe nädala õpetuste seguga, mille klassiklassid ulatuvad individuaalsetest õpetajatest kuni 20 õpilaseni.

Mooduleid hinnatakse kursuste kaudu; selle programmi jaoks pole lõplikke eksameid.

Sa veedad suvekuudel, keskendudes mitte rohkem kui 15 000 sõna sisaldava lõputöö uurimisele ja kirjutamisele.

Moodulid

Selle programmi moodulitel on erinevad edastamis- ja hindamismeetodid.

Kohustuslik

 • Kirjandus- ja kultuuriteooria 1: uurib erinevaid kirjandus- ja kultuuriteooriaid, mille kaudu saab igasuguseid tekste kontseptualiseerida, kritiseerida ja analüüsida.
 • Kirjandus- ja kultuuriteooria 2: jätkub 1. osast, uurides laialdast kronoloogilist ja riiklikku mõtlemis- ja teoreetilist valikut.
 • Teadusuuringud ja kutseoskused: tutvustab õpilastele mitmesuguseid oskusi, mis on olulised edasijõudnud teadlastele ja paljude muude mitteakadeemiliste töökohtade jaoks.
 • Uued lähenemised Vene kirjanduslikule Canonile: uuritakse, kuidas "vene kirjanduskaanon" on ehitatud viimase 200 aasta jooksul.
 • Spetsiaalsed uuringud vene õppes: pakub üliõpilastele võimalust arendada oma kirjandus- ja tekstianalüüsi oskusi oma valitud teemaga läbi suunatud lugemise abil.

Dissertatsioon

Õpilaste väitekirja juhendavad õppejõud, kes nõustavad kokkulepitud teemal ja annavad juhiseid kogu uurimisprotsessi vältel. Lõpetatud väitekiri, mis ei ületa 15 000 sõna, tuleb esitada augustis määratud kuupäevaks.

Kui üliõpilased otsustavad mitte täita MLitti väitekirja nõudeid, on saadaval väljaviimiskursused, mis võimaldavad sobivalt kvalifitseeritud kandidaatidel omandada kraadiõppe. Valides väljaviimise auhinna, lõpetate oma kraadi õppe teise semestri lõpus ja saate MLitti asemel PGDip.

Siin loetletud moodulid on soovituslikud ning ei ole tagatud, et nad hakkavad 2019.

Karjäär

Tänapäeva keele kraadiõppurid lähevad karjääri akadeemilisele valdkonnale või muudele valdkondadele, näiteks kultuurinõustajatele, tõlkijatele või avalikkusele või avalikus teenistuses.

Karjäärikeskus pakub kõigile õpilastele üheõpetust nõu õpetatud magistriõppes ja pakub ürituste programmi, mis aitab õpilastel oma tööalaseid oskusi arendada.

Riiki sisenemise nõuded

 • Hea 2.1 auhinnakraadi omandamine vene keeles või sarnane akadeemiline õppekursus oluliste kursuste komponentidega vene õppes.
 • Kui te õppisite oma esimese kraadi väljaspool Ühendkuningriiki, vaadake rahvusvahelisi sisenemise nõudeid.
 • Inglise keele oskus.

Nimetatud kvalifikatsioonid näitavad sisenemise miinimumnõudeid. Mõned akadeemilised koolid küsivad taotlejatelt, et nad saavutaksid miinimumist oluliselt kõrgemad märgid. Loetletud sisenemisnõuete saamine ei garanteeri teile koha, sest ülikool arvestab iga taotluse kõiki aspekte, sealhulgas vajaduse korral kirjaliku proovi, isikliku avalduse ja täiendavate dokumentide kohta.

Rakendamise nõuded

 • CV või CV,
 • isiklik avaldus (valikuline),
 • akadeemilise kirjaliku töö valim (2000 sõna),
 • kaks algset akadeemilist viitamist
 • akadeemilised ärakirjad ja kraadi tunnistused
 • tõendid inglise keele oskuse kohta (nõutav, kui inglise keel ei ole teie esimene keel).

Rahastamine

Hiljutine lõpetaja soodustus

University of St Andrews pakub 10% soodustust magistriõppemaksudele üliõpilastele, kellel on õigus lõpetada või kes on lõpetanud St Andrewsi viimase kolme õppeaasta jooksul ja alustavad magistriõppe programmi University of St Andrews .

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 104 kursust University of St Andrewsis »

Viimati uuendatud Märts 19, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
9,000 GBP
Ühendkuningriik ja EL: 9 000 naela; Overseas: £ 18,480
Deadline
Võta kooliga ühendust
Applicants should apply as early as possible to be eligible for certain scholarships and for international visa purposes.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
End Date
sept 30, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Applicants should apply as early as possible to be eligible for certain scholarships and for international visa purposes.
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Applicants should apply as early as possible to be eligible for certain scholarships and for international visa purposes.
End Date
sept 30, 2020

University of St Andrews - Scotland's first university