Magistriprogrammi Muusika on spetsialiseerumise Ladumine, Guitar, klavessiin, jazzmuusika, Piano, Recorder, sümfooniaorkester instrumendid ja Vocal Studies või Vocal ja Draama Studies.

Muusika programmi muusika eesmärk on õpetada muusikuid, kellel on kõrgetasemeline kunsti- ja ametialane võimekus. Programmi lõpuleviimisel peab üliõpilasel olema hästi arenenud teadmised ja oskused, et töötada erinevates vormides professionaalses töös - kas solistina, loodud ansambli liikmena või vabalt moodustatud rühmadena. Samuti peab üliõpilane arendama oma võimet iseseisvalt õppida. Lisaks peab üliõpilane pärast programmi lõppu omandama hästi arenenud ettevõtlusoskused, mis suurendavad tema professionaalset mitmekülgsust pidevalt muutuvas kultuurielus.

Lisateavet selle programmi kohta leiate aadressilt www.lunduniversity.se/music ja www.mhm.lu.se/en/

Miks Lund University ?

Lund University loodi 1666. aastal ja on üks Põhja-Euroopa vanimaid, laiaid ja parimaid ülikoole. Ülikool kuulub maailmaklassi 100 maailma ülikooli hulka QS World University Rankings 2019 ja on # 1 valikuvõimalus rahvusvahelistele üliõpilastele, kes tulevad Rootsi - üks maailma innovatiivsemaid, jätkusuutlikumaid ja demokraatlikumaid riike.

Kui soovite luua oma rahvusvahelist võrku globaalse klassiruumi seadetes, on Lund University suurepärane võimalus. Kogege teist õppimisviisi riigis, mis on kõrghariduse pakkumisel üks parimaid maailmas. Rühmatöö ja mitteformaalsed õpetaja-õpilastega seonduvad suhted hõlbustavad põhjalikku õpet.

Ülikool asub Lundis, võluvas ja kompaktses Lõuna-Rootsis asuvas ülikoolis, Taani Kopenhaageni lennujaamast vaid 35 minuti kaugusel. Linn on tuntud oma elava üliõpilaseluga ning on koduks ka paljudele maailma juhtivatele uurimisasutustele ja rahvusvahelistele ettevõtetele.

Lisateavet Lund University kohta leiate aadressilt www.lunduniversity.lu.se

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
Lund University

Vaata veel 91 kursust Lund Universityis »

Viimati uuendatud Juuni 11, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Contact school
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
Contact school
Deadline
Contact school
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Contact school

Contact school

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Contact school
End Date
Contact school