MM instrumentaalses jazzis

Üldine

Programmi kirjeldus

126527_11-0590_NYU_182.jpg

Saage tänapäeva globaalse džässistseeni juhiks

See maailma ühes džässmuusika keskuses asuv muusikaprogramm ühendab endas edasijõudnute esinemiskoolituse, instrumentaalmuusika koolituse ja sellega seotud akadeemilise kursuse koos enneolematute võimalustega muusikatööstuses. Esitate igal nädalal mainekates muusikapaikades, uurite ükshaaval meie rahvusvaheliselt tunnustatud õppejõudude juures, olete juhendatud ettevõtluse alal ja rajate professionaalse karjääri kaasaegses jazzitööstuses.

Mida sa õpid

Meie programmi eesmärk on luua keskkond, mis on modelleeritud kunstniku õppejõudude reaalse elu kogemuste järgi. Kraadiõppurina:

  • Saavutage tipptasemel esinemisoskus, mis võimaldab teil siseneda džässmuusika erialale - saate luua tehnilisi instrumentaalseid oskusi, õppida, kuidas sujuvalt rääkida džässi keelt, ja arendada oma isiklikku muusikalist häält ja väljendusoskust.
  • Hankige alus esteetika, teooria ja kirjanduse ning uurimistöö alal.
  • Täitke valikainete kursused, mis põhinevad teie karjääri eesmärkidel, näiteks muusikatehnoloogia, filmide skoorimine, muusikaajalugu, džässmuusika õpingud ja muusikaäri.

Lisaks MM-programmile pakume ka džäss-instrumentaallavastuses ka magistrijärgse kunstniku diplomi.

Kuidas sa õpid

Põhi- ja valikained

Õppeprogramm koosneb 36 punktist (ainepunktid), millest 18 valitakse selliste põhikursuste hulgast nagu eraõpe, ansamblid, džässi korraldamine / orkestratsioon ja muud džässikursused. Ülejäänud 18 osalevad valikainete kursustel. Kuna pooled kraadi ainepunktidest on saadaval valikainena, saate oma õppekava kohandada oma konkreetsete huvide ja muusikaliste eesmärkide poole.

Paindlik õppekursus

Võite kujundada eraõppe kursuse, mis sisaldab kahte eratundi semestris, keskendudes nii teie deklareeritud õppesuunale kui ka keskhariduse õppetundile, mis on valitud muusikaosakonna seest. Valige oma individuaalse kunstilisuse arendamisel lähtepunktidena sellised muusikastiilid nagu bebop, free jazz, Third-stream, fusion ja maailmamuusika.

Toimivusvõimalused

Meie programmi magistrandina on teil 40 jazz-ansambli kaudu intensiivsed proovimis- ja esinemisvõimalused nii ülikoolilinnakus kui ka väljaspool seda; suheldes meie filmide skoorimise, muusikatehnoloogia ja muusikaäri programmidega; ja mõnes maailma suurimas jazzipaigas, nagu Birdland ja Blue Note. Meie õppejõud kutsuvad regulaarselt kraadiõppureid kogu New Yorgi professionaalsete ansamblite asendajateks ja isegi alalisteks liikmeteks.

Kuhu teie kraad teid võib viia

  • Muusikatööstuse juht ja esineja
  • Kolledži või ülikooli professor, teadlane või administraator
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change.

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change. Näita vähem