MM muusika esituses, suulise tõlke ja kompositsiooniga tipptasemel diplom

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Muusika magistriprogrammi, kompositsioonidiplomaadi eesmärk on harida heliloojaid, kellel on kõrgemad kunstilised ja professionaalsed võimed, spetsialiseeritud juhendamise abil, mis keskendub väga nõudlikele ja kvalifitseeritud ülesannetele.

Programmi lõpetamisel peab üliõpilane näitama suuri oskusi ja oskusi, aga ka oskust muusikat komponeerida kõrgtasemel kunstil. Lisaks peavad õpilasel olema laialdased teadmised ja teadmised erineva konfiguratsiooniga instrumentaalansamblite kompositsioonist. Samuti peab ta olema valmis võitlema professionaalse helilooja / muusikuna töötamise ajal nõutavate erinevate aspektidega ning arendama iseseisva õppimise oskusi. Lisaks peab üliõpilane pärast programmi lõpetamist omandama arenenud ettevõtlusoskused, mis suurendab tema ametialast mitmekülgsust pidevalt muutuvas kultuurielus.

Pange tähele, et selle programmi kandideerimiseks peate Malmö muusikaakadeemias läbima vajalikud sisseastumiskatsed ja esitama oma tööproovid õigeaegselt vastavalt juhistele. On väga oluline, et lugesite Malmö muusikaakadeemia veebisaidil hoolikalt teavet testide / kuulamiste kohta ja üksikasju konkreetse programmi kohta, mida taotlete. Kutsed Malmö muusikaakadeemia sisseastumiskatsetele saadetakse e-posti teel pärast viimast kandideerimispäeva.

Teave sisseastumiskatsete kohta: http://www.mhm.lu.se/et/education/admissions/performance-programmes

Lisateavet leiate aadressilt https://www.lunduniversity.lu.se/lubas/i-uoh-lu-KAMKD

Miks Lund University ?

Lund University asutati 1666. aastal ja see on üks Põhja-Euroopa vanimaid, laiemaid ja parimatest ülikoolidest. Ülikool kuulub QS World University Rankings 2020 maailmas 100 parima ülikooli hulka ja on nr 1 valik rahvusvahelistele tudengitele, kes tulevad Rootsi - ühte maailma innovaatilisemasse, jätkusuutlikumasse ja demokraatlikumasse riiki.

Kui soovite luua oma rahvusvahelist võrku globaalse klassiruumi seadetes, on Lund University suurepärane võimalus. Kogege teist õppimisviisi riigis, mis on kõrghariduse pakkumisel üks parimaid maailmas. Rühmatöö ja mitteformaalsed õpetaja-õpilastega seonduvad suhted hõlbustavad põhjalikku õpet.

Ülikool asub Lundis, võluvas ja kompaktses Lõuna-Rootsis asuvas ülikoolis, Taani Kopenhaageni lennujaamast vaid 35 minuti kaugusel. Linn on tuntud oma elava üliõpilaseluga ning on koduks ka paljudele maailma juhtivatele uurimisasutustele ja rahvusvahelistele ettevõtetele.

Lisateavet Lund University kohta leiate aadressilt www.lunduniversity.lu.se

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A ... Loe edasi

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A degree from Lund University is a hallmark of quality both in Sweden and abroad. Näita vähem
Lund , Malmö , Helsingborg + 2 Rohkem Vähem
Külasta kooli veebisaiti