Magistriõppekava muusika, interpreteerimise diplomi eesmärk on õpetada muusikuid, kellel on erakordselt kõrge kunsti- ja professionaalsus. Programmi lõpuleviimisel peab üliõpilasel olema hästi arenenud teadmised ja oskused, et töötada erinevates vormides professionaalses töös - kas solistina, loodud ansambli liikmena või vabalt moodustatud rühmadena. Samuti peab üliõpilane arendama oma võimet iseseisva uuringu läbiviimiseks, mis puudutab avalike kontsertide ettevalmistamist ja kontsertprogrammide etendusi. Kvalifikatsiooni diplomi lõpueksamiks on regiooni professionaalse orkestri solistina esinemine.

Magistriõppekava muusika, kompositsiooni diplomi eesmärk on harida erakordselt kõrgelt kvalifitseeritud ülesannetele spetsialiseerunud kompositsiooniprogrammi kaudu erakordse kunstilise ja professionaalse oskusega heliloojaid. Programmi lõpuleviimisel peab üliõpilasel olema hästi arenenud teadmised ja oskused ning võime luua muusikat kõrgel kunstilisel tasemel. Üliõpilane peab omandama põhjalikud teadmised koosseisu kohta, et varieerida instrumentaalseid kombinatsioone, et töötada erinevates vormides professionaalses töös. Samuti peab üliõpilane arendama oma võimet iseseisvalt õppida. Kvalifikatsiooni diplomi lõpueksamiks on regiooni professionaalse orkestri heliloojana esitus.

Lisateavet selle programmi kohta leiate aadressilt www.lunduniversity.lu.se/music ja https://www.mhm.lu.se/en/

Miks Lund University ?

Lund University loodi 1666. aastal ja on üks Põhja-Euroopa vanimaid, laiaid ja parimaid ülikoole. Ülikool kuulub maailmaklassi 100 maailma ülikooli hulka QS World University Rankings 2019 ja on # 1 valikuvõimalus rahvusvahelistele üliõpilastele, kes tulevad Rootsi - üks maailma innovatiivsemaid, jätkusuutlikumaid ja demokraatlikumaid riike.

Kui soovite luua oma rahvusvahelist võrku globaalse klassiruumi seadetes, on Lund University suurepärane võimalus. Kogege teist õppimisviisi riigis, mis on kõrghariduse pakkumisel üks parimaid maailmas. Rühmatöö ja mitteformaalsed õpetaja-õpilastega seonduvad suhted hõlbustavad põhjalikku õpet.

Ülikool asub Lundis, võluvas ja kompaktses Lõuna-Rootsis asuvas ülikoolis, Taani Kopenhaageni lennujaamast vaid 35 minuti kaugusel. Linn on tuntud oma elava üliõpilaseluga ning on koduks ka paljudele maailma juhtivatele uurimisasutustele ja rahvusvahelistele ettevõtetele.

Lisateavet Lund University kohta leiate aadressilt www.lunduniversity.lu.se

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
Lund University

Vaata veel 91 kursust Lund Universityis »

Viimati uuendatud Veebruar 11, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
Contact school
Deadline
Contact school
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
End Date
Contact school
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Contact school

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Contact school
End Date
Contact school