MM muusikateoorias ja kompositsioonis

Üldine

Programmi kirjeldus

126549_FilmScoring_Front.jpg

Muusikakompositsioon ja esinemisvõimalused talveaiasarnases seades

Arendage oma muusika heliloojana oma oskusi talveaia moodi keskkonnas selle muusikaprogrammi kapteni juures, tehes tihedat koostööd meie rahvusvaheliselt tunnustatud heliloojate teaduskonnaga. Spetsialiseerumine traditsioonilisele kompositsioonile, elektroonilisele kompositsioonile või filmi- või muusikateatri heliloomingule. Olete aktiivselt kaasatud oma töö esitamisse, tehes koostööd heliloojate, muusikute ja teiste kunstnikega NYU-s ja kogu New Yorgis.

Samuti on saadaval filmi ja multimeedia ning laulukirjutamise punktide koondumised.

Mida sa õpid

  • Kuidas koostada oma kujunduse tükid.
  • Kuidas valida parimaid tavasid, mis on vajalikud teie muusikakompositsiooni karjääri jaoks.
  • Kuidas integreerida koreograafid, visuaalkunstnikud, kirjanikud, filmitegijad ja teiste valdkondade teadlased oma töödesse.
  • Muusikalised, tehnilised ja inimestevahelised oskused erialale sukeldamise kaudu - puutute kokku juhtivate spetsialistide, ühenduste ja tööstusega.
  • Muusikauuringud.
  • Muusika ajalugu ja kirjandus.
  • Muusikateooria.

See programm nõuab vähemalt 36 punkti või ainepunkti läbimist. Enne alustamist sooritate muusikateooria, foneetiliste oskuste ja muusikaajaloo hindamisteste.

Lisaks MM-programmile pakume ka magistriõppe järgset tunnistust: muusikaõpe.

Kuidas sa õpid

Põhi- ja valikained

36-punktiline õppeprogramm sisaldab 6 punkti muusikauuringutes ja muusikaajaloos / kirjanduses; 17 punkti muusikakompositsioonis, sealhulgas eraõpe meie teaduskonnaga, esinemispraktika, NYU heliloojate foorum ja kompositsiooniseminar; ja 10 punkti valikainetest, mis võimaldab teil kohandada oma õppekava vastavalt teie konkreetsetele huvidele ja muusikalistele eesmärkidele. Valikainete kursused hõlmavad filmi ja multimeedia skoorimist, kõrgendatud instrumentaalset dirigeerimist ja kõrgetasemelist arvutimuusikat: süntees ja kompositsioon.

Enda töö tulemuslikkuse võimalused

Selle programmi üliõpilasena saate aktiivselt osaleda oma teoste kavandamisel ja esitamisel, residentuuris NYU etendusrühmade kontsertidel ja ettekannetel, kooli esinemisansamblitel ning spetsiaalselt konkreetsete kompositsioonikontsertide jaoks palgatud kammergruppidel. Teil on lugematu arv võimalusi teha koostööd esinejate, tantsijate, näitlejate ja multimeediarakendustega. Meie osakonnas tehakse väga aktiivset koostööd muusikatehnoloogia, džässiuuringute ning instrumentaal- ja vokaalse performance'i programmidega. Lisaks teeme väga aktiivset koostööd muusikute ja teiste New Yorgi kunstnikega.

Heliloojate foorum

Meie osakonna iganädalase heliloojate foorumi kaudu on teil võimalus kohtuda ja teha koostööd maailmakuulsate heliloojate ja esinejatega, valmistada semestris ette kaks tudengiesitlust ja osaleda New Yorgi uue muusika kontsertide hooaja tipphetkedel.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change.

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change. Näita vähem